Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana oliwka

FACET MNIE OSZUKUJE-CO ROBIC?

Polecane posty

Gość zalamana oliwka

Mam problem..Moj facet mnie oklamuje,sa to duperele-np.ostatnie jego klamstwo to to,ze przyjechala do niego rodzina w wekend a tak naprawde widzial sie z kolega.Oszukuje w roznych kwestiach,przylapalam go na tym,sam sie nike przyznal a jak mu niedowierzalam to sie zaklinal na wszystkie swietosci,dopiero gdy mu udolwodnilam ze klamie to b ylo mu glupio..Co robic,strasznie mnike to boli,jestem zalamana...Nie mial podstaw zeby mnie oszukiwac dodam,nie "trzymam go na smyczy' dlatego tym bardziej nie rozumiem o co chodzi..poradzcie cos prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może poprzednia
dziewczyna go trzymała na smyczy dlatego juz próbuje "zapobiegać". powiedz mu ze nie masz do niego pretensji ze czasami woli spotkac sie ze znajomymi zamiast spedzic czas z tobą. ze nie musi takich rzeczy przed tobą ukrywac, ze nie masz zamiaru mu robic awantur. jesli tak jest ze juz sie przyzwyczail do takiego zachowania to na pewno bedzie ciezko to odwrócić, ale przy obupólnym zrozumieniu i twoim spokoju jestescie w stanie to osiągnąć. ale naprawde nie mozesz robic awantur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tchorzofretka 28585
a rozmawialas z nim o tym? powiedz mu ze Cie to bardzo boli itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana oliwka
ja mu to mowilam wiele razy ze nie mam zadnych pretensji i ze rozumiem,wiele razy to podkreslalam dlatego wlasnie naprawde nike rozumiem o co mu chodzi.A z tego co wiem to zadna nie trzymala go na smyczy dlatego tym bardziej to dziwne...Nie wiem po co on to robi.Zdarzylo mu sie tez kasowac moje wiadomosci od nieprzychylnej mi osoby zebym sie nie denerwowala nimi-to akurat tam jestem w stanie chyba zrozumiec prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana oliwka
ja sie boje ze z oszustwem jest jak ze zdrada-jesli oszuka raz to juz zawsze bedzie to robil?jest tak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ciapa z tego faceta :D - nie ma chyba nic bardziej żałosnego niż facet, który chce coś pokombinować, ale robi to tak nieudolnie, że wpada przy pierwszej lepszej okazji ;) a co do samego kłamstwa - okłamał raz (i wpadł partacz jeden ;) ) , ok. - można pogadać "dlaczego itd", okłamał drugi raz - pogadałabym z nim tak, że by mu się odechałało (i jeszcze by mu doprawiła, że nie dośc że kłamca, to jeszcze nieporadna ciapa). Jeśli zdarzyłoby się ponownie - zostawiłabm go Z kłamcami to jest tak, że o ilu krętactwach się dowiesz, to się dowiesz, a ile razy było tak, że kłamał, a Ty nic nie wiedziałaś (i już się pewnie nie dowiesz) to druga sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana oliwka
jego akcje sa zalosne-ostatnio wlasnie na imprezie powiedzialam przy jego koledze ze w nikedziele sie z nim nie widze bo przyjezdza do niego rodzina a on wlasnie widzial sie z tym kolega...Zrobil ze mnie idiotke..Innemu koledze sie na mnie zalil za jakies duperele ktore kompletnike zle zrozumial i zamiast ze mna pogadac to jemu narzekal-a ja nie wiedzialam o co chodzi kompletnie-dowiedzialam sie od jego kolegi ze sie zalil i w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co autorko ; tacy mezszczyzni poprostu wzbudzaja we ,mnie najgorsze uczucia , moze dlatego , ze ja tez takie cos przeszlam,. jak najszybciej uciekaj od niego , i nie patrz na jakieś uczucia , one wygasną a ból nie ,. a dalej bedzie tylko gorzej ,. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaa23
zalamana oliwka Albo podejmujesz sie nauczyc go szczerosc, a to ma polegac na tym ze mu mowisz ze wiesz i odpowiednio go karzesz (mi by sie nie chcialo bawic w wychowywanie dziecka, w koncu dorosly czlowiek powinien zdawac sprawe z tego jak wazna jest szczerosc w stosunku do innych WSZYSTKICH ludzi, a nie klamac by egoistycznie chronic swoj tylek) Albo mowisz ze wysiadasz z tego zwiazku az sie nei nauczy sam szczerosci. Juz nie wnikaj czy on ma to po poprzednim zwiazku, czy mama go zle wychowala, czy on sie boi ze bedziesz krzyczec na niego. To jego sprawa, Ty go traktujesz fair jak mowisz i on ma duzo swobody. Facet powinien miec odwage powiedziec ze chce sie spotkac z kumplem:P Ja nie rozumiem jaki on widzi w tym problem zeby sie przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy są najgorsi, znam ten typ.. I wierz mi, że jeszcze jak Cię okłamie to cieszy się jaki on jest sprytny... Ta cecha, którą posiada Twój facet dyskwalifikuje go na jakiś poważniejszy związek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laliitaaaa
znam takiego jednego klamczuszka. on sie nigdy nie zmieni, oklamywal mnie caly czas w roznych sprawach,(swoich znajomych tez oklamywal, rozne historie wkrecal,wiem bo robil to przy mnie) teraz juz nie jestesmy razem od 2 lat, ale czasem rozmawiamy i on dalej klamie, kreci itd. daj sobie z nim spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana oliwka
jestesmy razem od roku,takie akcje zaczely sie dopiero niedawno wlasnie,nigdy tak nie robil (chyba ze po prostu nie wiem,fakt).. Nie wiem co go opetalo,kochamy sie bardzo tylko ze on wlasnie klamie. Jeden z moich poprzednich zwiazkow skonczyl sie wlasnie dlatego bo facet mnie klamal z duperelamik przez 3 lata niecale..I obecny o tym wie,wiele razy gadalismy o tym ze klamstwo to najgorsze co moze byc i ze wszystko zniose tylko nie klamstwo i zdrade-myslalam ze on taki nie bedzie,ze oszczedzi mik bycia znow oszukiwana...Ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBBBBBBB
mnie na poczatku bawiło, że kłamie mi w żywe oczy sam gubił wątek, zapominał co pokłamał...masakra! Nic nie mówiłam, nie wytykałam mu, że go złapałam na opowiadaniu bzdur....I sama nie wiem dlaczego, z czasem przestał...Do tej pory mnie to zadziwia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaaaa
może najpierw się zastanów, DLACZEGO on Cię oszukuje? może za bardzo go kontrolujesz, chcesz go trzymać w klatce... dlatego boi się przyznać, że spotkał się z kolegą, bo wie, że od razu dostanie w zamian wiązankę z pretensjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana oliwka
no wlasnie-co ja moge zrobic zeby on przestal klamac? Czy jest jakis sposob na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana oliwka
wlasnie o to chodzi ze nie dostalby zadnych wymowek i dobrze o tym wie,dlatego wlasnie go nie rozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana oliwka
ale nie tylko mnie oszukal bo kiedys przy mnie tez i kolege oszukiwal...niby w dobrej wierze-moim zdaniem zabraklo mu odwagi cywilnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaa23
zalamana oliwka rozmawialiscie na ten temat, on przyznal Ci racje ze nie mozna klamac w zwiazku, jednak sklamal i nie zrobil tego z wielkiej milosci, nie oszukuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×