Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marinaaa.

Jak miec szczupłe uda i ogrągłą,jędrną i wypieta pupe?

Polecane posty

jestem szczupla wysoka ale moje nogi cos zaczely wygladac nie tak,dlatego siegam po swoje stare sprawdzone metody....rowerek w powietrzu lezac na podlodze ,unoszenie bioder,aqua slim i alli....wkoncu lepiejk wydalic niepoptrzebny tluszcz z jedzenia jak go zmagazynowac;)...w chwili obecnej waze 73 kg mam 55 cm w udzie o 102 w biodrach...daze do 50 cm w udzie 95 w biodrach i 68 kg wagi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co moze pomoc
na lydki? uda mam szczuple, ale łydki to az zal :( niewiele szczuplejsze od ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczcie
oj dziewczyny . zamiast gadan zacznijcie dzialac . ja mam 40 lat a tylek i uda takie ze niejedna 20 nie ma - zgrabny, jedry, estetyczny, uda ladnie wyprofilowane, smukle, napiete ;-) nio ..ale cwicze . i to z glowa. ale lubie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczcie
Aha- jedna podstawowa zasada - NIGDY ale to NIGDY nie cwiczymy (z obciazeniem) tej samej czesci ciala/grupy miesni 2 dni pod rzad. czyli jesli dzis gora to jutro albo nic albo dol albo aeroby. NIE GORA. Wyjatek- aeroby mozna codziennei . Brzuch tez - dopiero po tygodniu, 10 dniach 1 dzien przerwy nalezy zrobic (ale nie znam nikogo kto by nie zrobil i wytrzymal codzienne aeroby. cwifczenie miesni brzucha ) non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkd
A ja powiem tak, co komu urośnie albo spanie to jest sprawa bardzo indywidualna. Jak zaczęłam chodzić intensywnie do siłowni, schudłam 6 kg bez diety; i chociaż chodzę czwarty rok, nic mi nie urosło. Owszem, mięśnie się wzmocniły i ładnie zarysowały pod skórą, ale nic mi nie przybyło, ani moja sylwetka zasadniczo się nie zmieniła (jestem dość harmonijnie zbudowana). A ćwiczyłam naprawdę bardzo intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
ja oprócz ćwiczeń kupiłam sobie buty w których jak się chodzi to się ćwiczy tyłek i nogi, bo są tak zbudowane że przy każdym kroku bardziej napinają się mięśnie pupy i nóg poszukajcie informacji o nich nazywają się EasyTone i można je kupić w sklepach Reeboka ja bardzo moje lubię i chodzę w nich ile się da 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja !!! ja też walcze z tym problemem !!!! TANIEC TANIEC TANIEC supr sprawa ja ostatni o ruszam się w domu znalazłam wirtulaną szkołe TAŃCA - Gatta Active - a żę mam mało czasu....... super !!!!! agu-sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellindaa
ja polecam przejscie się do fitness clubu i zapytac instruktorów jakie ćwiczenia na te parte ciała. Polecam fitness club w Mercure Grand w Warszawie- maja bardzo profesjonalną kadrę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiucha
Hej dziewczyny... mam pytanie. Co zrobić by moje ręce były szczuplejsze?? Błagam pomóżcie mi! Trenowałam dosyc długo zapasy i od tego mam spory biceps nie wiem jak sie go pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby miec szczuple nogi (i nie tylko, bo to dziala tez na pupe i brzuch) jest chodzenie. przeciez od spacerku nie robia sie miesnie! spacerek z pracy lub ze szkoly jesli ktos mieszka w mniejszym miescie, po obiedzie na spacerek np. po zakupy (przy okazji na cos sie przydacie w domciu) i po kolacji wyciagnac mame, tate, mlodsza albo starsza siostre, a po spacerze wykapac sie (WODA WYCIAGA). polecam tez basenik ;) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że warto zacząć chodzić na zajęcia fitness- wtedy będziemy regularnie i profesjonalnie trenować swoje ciało :) niektóre kluby, np znany mi warszawski Fitness Park, oferuje ćwiczenia na konkretne partie ciała, często w tanecznych formach - tak więc nie ma nudy :) no a poza tym to wiadomo, potrzebna jest dieta i systematyczność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym klubie, o którym piszesz lawedinha są zajęcia "jędrna pupa" :-) chyba najbardziej się nadają na osiągnięcie efektu, który chce mieć autorka. Chodzenie po schodach i ogólnie dużo spacerów, jazda na rolkach też powinny dać dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mojej pupy najlepsze sa cwiczenia na stepperze. Od paru miesiecy chodze we Wrocławiu do Donna Centrum Kobiet na Świdnickiej na cwiczenia na steperze w podczerwieni. Nawet mój mąż zauważyl ze mam jędrniejsze pośladki i bez celulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maariannna
Mogą Ci pomóc buty Reeboka Easy Tone. Mają w podeszwie specjalne podkładki balansujące, dzięki którym mięśnie pupy i nóg zmuszone są do większego wysiłku. Dzięki nim możemy ujędnić to i owo:) Możesz je zakładać na co dzień. Są to buciki do CHODZENIA :)) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość step by step u babe
stepper najlepszy na pupe i uda POLECAM tylko zeby nie bylo historii z rozrostem miesni tzreba dobrac odpowiednie obciazenia ! cwiczymy na lekkich i dosć szybko !!! stepper nei ejst drogi i mozna kupic do domu dla siebie. ja mam ten http://www.sport-shop.pl/stepper-hop-sport-skretny-z-kolumna-hs-25s-p-4131.html bo mi sie nei chce chodzic na silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrenka
serio steper działa? Ja mam steper i na nim ćwiczę ale może za mało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingusia
Witam! Może któraś mi coś doradzi....Jestem raczej szczupła, mam 167 cm wzrostu i ważę ok 54 kg. Nie chcę schudnąc ale wymodelowac sylwetkę. Zapisałam się na siłownię. Niby jest tam terner ale nie bardzo się interesuje tym co się tam dzieje. Prosiłam go o pomoc, powiedział tylko co jest do czego ale nie powiedział ile na tym cwiczyc itp. Do czego zmierzam....brzuch zawsze miałam płaski, ale chcę wymodelowac pupę, no i chcę trochę umięśnic ręce. Zastanawiam się nad zakupem jakichś przyrządów do domu, bo na siłownię mam trochę daleko. Jakie hantelki zakupic i jak z nimi cwiczyc??? Na pupę na pewno stepper....Pomożecie mi??? Na siłowni trochę źle się czuję bo jako jedyna jestem szczupła i nie chcę się odchudzac tylko poprawic kondycję(marną bo w szkole średniej i na studiach unikałam zajęc w-f jak diabeł wody święconej;)) i teraz chcę to nadrobic. Mam już prawie 30 lat i jak teraz się tym nie zajmę to w przyszłości może byc trudniej. Pozdrawiam serdecznie i czekam na jakąś pomoc (i na cud, czyli zmiana trenera na siłowni;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotika
A może powinnaś pomyśleć nad jakimś zabiegiem w dobrym salonie? Teraz jest dość spory wybór takich urządzeń, które pomagają w modelowaniu sylwetki. Zobacz sobie Vibrolipo- http://www.iqmedica.pl/vibrolipo,14,3.html przynosi dobre efekty. Wiadomo, że na początek najlepiej iść na konsultację, by specjalista pomógł dobrać odpowiedni program i zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneczQ
Przede wszystkim trzeba się zastanowić nad swoją dietą, a później zabrać się za ćwiczenia. Ja zauważyłam rezultaty po kilku miesiącach jazdy na rowerku stacjonarnym, teraz kiedy dostałam wymarzony model Simple uskuteczniam jazdę na tradycyjnym rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Kluczem jest odpowiednia dieta plus sport. Ja ćwicząc na hoola-hopie przez miesiąc każdego dnia po godzinie zgubiłam 5 kg. Szczególnie podziałało na nogi - zrobiły się szczuplejsze i jędrne:) Pierwszy raz w moim życiu. Świetne uczucie. Najlepiej ćwicz na lekko ugiętych nogach. Uważaj tylko na obciążone stawy kolanowe - mogą zacząć boleć. Pomogą na to kąpiele w soli bocheńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPAD SPAMERZE Z BEACTIVE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam i czytam i gupio mi sie zrobiło bo ja mam tylko 16 lat i zaczynam przysiady i wykroki z 6 kg i powiem tak jak sie je mniwj niz zapotrzebowanie centymetry spadaja a rosną gdy wiecej jemy wiec radze zaczac od silowych a na poczatek na yt Miley Cyrus sexy legs jest mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczuple uda da sie wycwiczyc wybiegasz je i schudniesz, gorzej z pupa, jak ćwiczenia Ci n apoczatek nie pomoga, to przegladalm w necie takie majteczki http://perfektbody.pl/, przyjemnie sie je nosi. Miekki eleastyczne no i dyskretne w miar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×