Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kroliczek pysiek

sprzątanie świąteczne

Polecane posty

Gość pluplu
a jakie teraz ida święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajączek świąteczny
Też nie lubię sprzątać, wyjeżdżam wtedy do rodziny. Niech oni się martwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wania proszek do prania
po prostu nie zapuszczaj mieszkania, sprzataj co tydzień troche, to nie bedzie wielkiej roboty no chyba ze ty to z tych, co musza miec w swieta na błysk u mnie jest zwykłe odkurzanie i starcie kurzu, nic więcej niż to, co sie robi co tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w święta żeczywiście się świętuje ale w porządku a nie bałaganie no nie. a na sprzątaczkę nie mam. co mam zrobić w takiej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galincka
Nasz cały dom będzie sprzątany w przyszłym tygodniu przez nich - http://www.wojmargliwice.pl/ Nie mamy czasu na sprzątanie, a przy tak dobrych cenach po prostu szkoda naszego zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę posprzątać, szukam pracy, chętnie się podejmę jestem dokładna. W krakowie i okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_25
Ja co roku na wiosnę wynajmuję firmę sprzątającą. Ostatnio fajną znalazłam tutaj www.hojo.pl i byłam bardzo zadowolona. Wszystko posprzątali, odkurzyli, wyprali dywany tapicerkę w samochodzie, zajrzeli w każdy kąt w który nawet ja nie zaglądam. Pewnego roku stwierdziłam że nie ma sensu się męczyć i tracić czasu, a ta firma przyszła razem ze swoim sprzętem, płynami i proszkami. Ja mogłam poświęcić czas rodzinie a mój dom lśnił czystością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×