Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

Gość na wakacjach jestem
gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze?? ostatni były przeceny na lee,wrangler i ine pierdoły za 15 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowe skwarki
Gość trikam
szafa.pl mozna znalezc bardzo tanie ciuchy wiekszosc chce ise pozbyc i oddaje prawie za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-wawa
ciuchy na www.rajmarek.pl, torby na www.keira.pl a buty na dash.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixxi
Idealnym miejscem do tego jest Centrum Maximus w Nadarzynie. To centrum handlu hurtowego, ktore mocno sie otwiera na detalistwo. jezdzę tam z mama i kolezankami przynajmiej 4-5 razy w roku i zawsze kupuje mnóstwo ciuchów, butów i dodatków. A jeszcze jak sie kupuje wiecej to daja dodatkowe rabaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylla
Moim najnowszym odkryciem jest ten internetowy dyskont z dobrymi europejskimi markami stilago.pl . Ja tam znajduję takie firmy, które ciężko dostać w Polsce w stacjonarnych sklepach. Ostatnio widziałam tam zniżki nawet do 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiowka
na allegro, jest teraz okres wiosennych porzadkow w szafach i mozna naprawde tanio kupic mi udalo sie znalezc ladne rzeczy tutaj http://allegro.pl/show_user.php?uid=11549829 kupilam 2 bluzki i w sumie korci mnie jeszcze tunika i szpilki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się w zeszłym tygodniu zarejestrowałam w tym klubie zakupowym. jeszcze nic nie kupowałam, ale rozglądałam się wstępnie za jakąś długą sukienką na lato, taką trochę "hipisowską". Chyba sobie zamówię, bo mają tam kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3456ERTZU
hurtownia ptak w lodzi,poszukaj w necie tanie cudowne przyjezdzaja ludzie z europy na zakupy,naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.impressme.pl
Zapraszam do nowo otwartego sklepu internetowego: www.impressme.pl Do końca maja ceny na stronie są o 20% niższe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy... jak Ci leży ;)
zależy co nazywasz "fajne ciuchy za małe pieniądze" czy sukienki lub sweterki z kaszmiru za 200 zł to małe czy duże pieniądze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepy angielskie
dorothyperkins.com missselfridge.com asos.com - ale tylko promocje ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_kiss_nice
o widzę, że każda z nas zna miejsca, gdzie można kupić ubrania w niskich cenach, fajnie, bo możemy się wymienić doświadczeniami i poszerzać listę miejsc, gdzie warto zajrzeć, ja też dużo dobrego słyszałam o stilago, a markowe ciuchy w niskich cenach są naprawdę kuszące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swsswwsssswswsws
Ja też najbardziej lubię www.vintageshop.pl - mają właśnie wyprzedaż działu z metką :) :) No i Allegro zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet_kiss_nice też znam klub zakupowy Stilago, szykują sie tam spore promocje marki Esprit, którą uwielbiam i właśnie mam zamiar kupic sobie pare rzeczy z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karapara
Szukasz interesującej i przyciągającej wzrok kreacji na wieczór, nic prostszego już dziś odwiedź sklep twojesukienki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia911111
Witam a ja bardzo chetnie odkupie od kogos ciuszki, nie musza byc jakies firmowki, nie stac mnie zabardzo na drogie fajne ciuchy, wiec jesli ma ktoras cos czego nie nosi to chetnie kupie dosc tanio, np legginsy rozmiar s/m, bluzki koszulki bokserki rozmiar S moga byc takie dluzsze, spodenki rozmiar M, dzinsy rozmiar M, prosze wysylac zdjecia na email poniewaz niechce kupic na slepo i byc stratna z pieniedzmi bo poprostu nie stac mnie mimi1991@gg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×