Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

Gość parafiona
ja ja osobisie polecam outlety... ja najczesciej robie zakupy w outletach drozszych firm typu sOliver czy Mango :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak wlasnie czytam i nie
a gdzie jest outlet Mango?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafiona
tam gdzie s.Olivera - w factory w luboniu pod poznaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak wlasnie czytam i nie
a maja jakies fajne oferty? pplaca sie pojechac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weeeronika79
Lepszych sukienek nie znajdziesz twojesukienki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafiona
@tez tak wlasnie czytam i nie wiesz co - ja jak chce sobie cos porządnego kupic to zawsze jezdze do outletow bo mozna miec fajne ciuchy za duzo mniejsze pieniadze niz w sprzedazy regularnej :) najczesciej wlasnei zagladam do s.Olivera i mango bo to moje ulubione sklepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubie te sklepy... ale w factory jestem bardzo rzadko bo mam dosc daleko - odwiedzam tylko wtedy gdy jade do rodziny w Poznaniu - ale oplaca sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaolessa
Mam do was wielka prośbę o pomoc i kliknięcia. Trzeba wejść na moją stronę przez ten link http://meandcouture.blogspot.com/2012/02/lace love.html i kliknąć w zalinkowane łączę firmy OASAP lub w Baner Oasap po prawej stronie http://meandcouture.blogspot.com/2012/02/lace love.html Liczy się każde kliknięcie, będę bardzo wdzięczna za wsparcie :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadnieta madonna ;)
przeceny w sklepach... outlety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak szukasz rzeczy turystycznych i sportowych to sprawdź sobie sklepy Martes Sport. Mają kilka fajnych marek, m.in. Hi-Tec i niezłe ceny" Byłam dzisiaj w ich sklepie. Niedawno otworzyli jeden u mnie w mieście galerii handlowej. Rzeczywiście mają fajne rzeczy, chyba niższe niż w innych sklepach sportowych. W końcu udało mi się znaleźć fajny plecak Hi-Tec który mi pasuje na wyjazdy w górki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Rzekotka jaki ten plecak kupiłaś? bo też czegoś szukam dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwik29
No fajnie i tanio jedynie na allegro albo na www.novamoda.pl , ja ostatnio także mam ograniczony fundusz iiii zaryzykowałam zamówiłam pierwszy produkt, potem były następne i następne :) świetna sprawa za niewielkie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejoanna.pl
Fajne ciuchy za małe pieniądze kupisz w naszym sklepie www.Ejoanna.pl teraz mamy zresztą atrakcyjne rabaty,warto to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _hello_kitty
www.coveryou.pl Naprawdę polecam outlet w dodatku przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48 latka
na tureckim targu w woj war-maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletoweszkła
Bardzo fajne ciuchy sprzedają: http://vintageshop.pl/index.php?page=strona_glowna nowe i vintage, tu jast taki dział, że ceny schodzą nawet poniżej 10zł, tylko trzeba często zaglądać, bo to się cały czas zmienia, i perełkę trzeba sobie upolować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra_plamiasta
Polecam outlety, zakupy na allegro, swapy czyli spotkania polegające na bezgotówkowej wymianie ubrań, czasami w lumpeksach można znaleźć fajne ciuchy. A jeśli chcecie kupić coś z najnowszych kolekcji po cenie promocyjnej to polecam Wyspę Skarbów - aplikację na telefon, która pozwala ściągać kody zniżkowe na ubrania z nowych kolekcji różnych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasskaa33
Polecam zajrzeć do fajnego serwisu aukcyjnego: http://aukcjusz.pl Ja najczęściej tam kupuję fajne ciuchy, a muszę przyznać, że jest z czego wybierać. To co dla mnie ważne to ceny, które również są tam niskie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam fajne podkolanówki - kabaretki - wystawione są tutaj: http://allegro.pl/podkolanowki-kabaretki-bezuciskowe-6-kolorow-i2225730275.html Rajstopy hurtowo (10 sztuk) kupiłam tutaj: http://allegro.pl/rajstopy-elastil-20-den-r-4-pudelko-i2214648869.html firma prowadzi też sklep www.kabaretki.com pl mają towar w fajnych cenach tylko nie mają obsługi mtransfer a w przelewy nie chce mi się bawić, a w Lublinie nie mieszkam więc nie umówię się na odbiór osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liceowa91
U mnie okazja ciuszki za 95zl juz z wysylka spodnie i spodenki rozmiar 36, butu rozm37 wkladka 23,5cm itp podaje link - sprzedajemy.pl/mega-ubran-95zl,533102 wrazie pytan moj email licealna91@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge czytac tych tekstow
w outletach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar_
ja kupuje w outletach - albo na koniec sezonu w salonach - sa mega wyprzedaze! i czasem az nie warto chodzic do lumexow i na allegro. poza tym bardzo lubie s.Olivera bo oni maja nawet fajne promocje miedzy sezonowymi wyprzedazami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×