Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

Gość gość
na allegro nick : janexnet - super ciuchy, markowe, do tego super ceny i duży wybór. Błyskawiczna obsługa i pełne zadowolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro użytkownik danvera świetna odzież w rewelacyjnych cenach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allegro użytkownik danvera świetna odzież w rewelacyjnych cenach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne ciuchy za małe pieniądze kupi zna www.Fabrik.com.pl mają bardzo szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci serwis www.buy-pay.pl tutaj kupisz bardzo ciekawe ubrania w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.facebook.com/borntobestore www.borntobestore.pl ODWIEDZAJCIE ZAPRASZAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.facebook.com/borntobestore www.borntobestore.pl ODWIEDZAJCIE ZAPRASZAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reebeca
Oprócz Allegro jest też taka fajna strona Z szafy wzięte gdzie możesz nie tylko sprzedawać ale także wymieniać się ciuchami z tzw. "sąsiadką" z woj. pomorskiego. Nie wiem czy to działa już w innych miastach bo jest to w sumie nowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie możesz zajrzeć na www.lumalook.pl, może znajdziesz coś interesującego Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo przecie takie ciuchy to cacko no a nie no to ty chyba zartujesz bo przecie to sonda uliczna na temat byla no i tak sie zlozylo ze ja tez przez to prezchodzilam ale powiem ci ze potem mi przeszlo i sie pozbieralam no i wygadalam sie na ten temat i moze to komus pomoze czy cos : ❤️ http://www.youtube.com/watch?v=bH_yfrBq-lE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margosChorzow
Zapraszam na allegro Nick: margos-chorzow Tanie markowe ubrania od xs do xxxl Tylko modne Swetry, mgiełki, futerka, rurki, koronki ... Zara, New look, atmosphere, Reserved, h&m... Np. Bluzka New look mgiełka kwiaty FLORAL 38 cena 9zl Ceny od 8,90zł Złap okazję- zajrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćccc
Polecem na VINTED! ;) www.vinted.pl/i/DG872 Kobiety wrzucają ciuchy, w których już nie chodzą albo nówki, za naprawdę małe pieniądze. Same również możecie wystawiać swoje ciuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na moje aukcje, m.in. sukienki, sweterki //allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=33806090 markowe ubrania za rozsądne kwoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgierdHalski
Teraz ten sklep rzucił promocję na Pepe jeans http://www.jeansdom.pl/pl/6_pepe-jeans . Kupiłem tam niedawno spodnie Levi's 513 i 508 i naprawdę polecam. Szybka i miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę zdecydowanie ciuch przymierzyć zanim go kupię, dlatego też robię zakupy w swoim mieście w Poznaniu w sklepie Shark. Mega sukienki tam mają! na Sylwka jak znalazł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam do mnie, modnie i niedrogo:) http:/ /allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=33806090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonnaa
Ja kupuje w Złotych Wyprzedażach . Można tam dostać orginalne ciuchy w niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×