Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

Fajne i tanie ciuchy można zakupić w sklepie Pepco. Często tam kupuje. Może nie są to ciuchy jakieś super jakości, ale jak na swoją cenne są bardzo fajne. Widać, że starają się podążać za trendami. Tylko trzeba dobrze trafić ponieważ małe rozmiary szybko znikają i zostają same 40-42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to gdzie? W internecie...;) A tak serio - najlepsze są katalogi ogłoszeń i firm, np. http://biznesbox.com/, masz tam wszytsko w jednym miejscu, możesz porównywać ceny itp. i nieźle się obłowić w modne i tanie ciuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMiToJa
Tylko i wyłącznie www.wmb24.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej szukać w: - lumpeksach -outletach - wyprzedaże - wymiana ciuchów wśród znajomych lub na zorganizowanych akcjach - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngiMangi
Faktycznie fajne ubrania w niskich cenach można czasami w lumpeksach dorwać, ale butów bym nie radziła tam kupować. Ja jestem wierna sklepowi internetowemu www.jeremy-scott.pl bo jeszcze się nie zawiodłam, a zawsze coś fajnego mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpelpiej to na wyprzedarzy na necie naprawde cuda mozna znalezc ostatnio kupilam super sukeineke chanel no wlasnie :) www.youtube.com/watch?v=glVAzwRFphs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzannnn
Zależy jakich ciuszków szukasz, jeśli chodzi Ci o jakies ładne sukienki wieczorowe, czy nawet weselne ( mają męskie i damsmkie ubrania) mogę naprawdę polecić www.evita.com.pl ostatnio zarówno ja jak i mój chłopak 'ubieraliśmy ' się u nich,bo mieliśmy wesele znajomych, ceny nie są za wysokie ,za to mają duży wybór dodatków oraz stroi - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakich ciuszków szukasz, jeśli chodzi Ci o jakies ładne sukienki wieczorowe, czy nawet weselne ( mają męskie i damsmkie ubrania) mogę naprawdę polecić www.evita.com.pl ostatnio zarówno ja jak i mój chłopak 'ubieraliśmy ' się u nich,bo mieliśmy wesele znajomych, ceny nie są za wysokie ,za to mają duży wybór dodatków oraz stroi - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-30% na wszystko, tylko do konca weekendu majowego na sklepie www.factoryprice.pl wpisz kod MAJ30 i zgarnij 30% rabatu na całą kolekcję ( rabat liczony jest od najniższej ceny , czyli bluzki kupicie już za 11 zł ! ) Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na www.zobaczsam.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1234455
fajnie sie wymieniac ciuchami ! okiemmalejmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modaland
Polecam stronę modaland.pl Można zoabczyć co kupili inni w lumpeksach i znaleźć w wyszukiwarce fajne sklepy ciucholandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep cowszafie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w bonprix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazak75
w necie najlepiej, sporo można oszczędzić, ja lubię ten sklep http://ragazzafashion.pl/ tanio, fajne kroje, a jakość wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnym miejscem jest http://www.gdpoland.pl/ mają tam mnóstwo sklepów, można znaleźć dużo ciuchów w atrakcyjnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo fajnych ciuchów sprzedają dziewczyny na www.szafashop.pl, ciągle coś nowego, krótkie serie, ja już mam od nich kilka rzeczy w tym sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam strony przeglądarkowe: ceneo.pl skapiec.pl można porównać ceny w różnych sklepach więc zawsze można kupić coś taniej. Ja tak właśnie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×