Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

Gość gość
JA polecam CArry, bo mają fajne ciuszki w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga98
Myslę, że możesz zerknąć również do oferty https://moodo.pl mają naprawdę duży wybór, fajne ceny i dośc często pojawiają się rabaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stylową i oryginalną odzież znajdziecie na www.KoszuleVictorio.pl mila obsługa i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro23
Ubrania dla ciebie: tommy hilfiger w sklepie www elegan.pl. Dzięki nim będziesz wyglądał elegancko. http://elegan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina d
Sprawdzajcie sobie na schaffashoes promocje, bo ja ostatnio trafiłam na -30 % i kupiłam sobie kilka par butów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germinka
Wbrew pozorom jeśli chodzi o zakupy ubrań to w sklepach chińskich nie jest tak tanio. No i najwiekszy minus tego typu zakupów jest ten,że tak naprawdę nie wiemy co kupujemy. Czy to co wybieramy jest dobrej jakości czy nie... O wiele taniej jest czasami w polskich hurtowniach odzieży. Polecam tutaj Openwear: https://www.openwear.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinulka
Ja lubię ubrania z schaffashoes :) czekam zawsze na przeceny, a mają ****ardzo często i wtedy ruszam na łowy :D ostatnio markowe sweterki uchodziłam za całkiem fajną cenę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteście z Poznania lub okolic to polecam wam www.shark.com.pl Mają szeroki wybór świetnie wyglądających ubrań damskich i męskich. Kupuję ciuchy od nich od dawna i jestem z nich bardzo zadowolona. Dobrze wyglądają, są solidne i mają niezłą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.bd-fashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1996
Na alii ostatnio jest naprawde duzy wybór, tylko trzeba umieć szukać. Ja przeważnie poruszam się po tej kategorii bit ly/2DY2Y1b , tam znajduje codziennie nowe rzeczy za tak tanie pieniądze że to aż smiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.BucikSKlep.pl gdzie teraz są bardzo fajne promocje na odzież oraz obuwie, warto zerknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Wam polecam super butik - WoW Fashion Butik. Nigdy nie miałam tak super jakościowo ciuchów - serio. Mega wygodne, widać że włożone całe serce w produkcje, bo oni sami produkuja swoje ubrania. Ceny jak najbardziej w porządku - na każdą kieszeń. Na razie nie mają jeszcze swojej strony typowo, ale Facebook, na którym można zamówić przez wiadomość prywatną. Są nowi i dopiero wchodzą na rynek, więc polecam ich ubrania :) https://web.facebook.com/WoWFashionButik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romka2
na schaffashoes są fajne przeceny :) już nową kolekcję, wiosenna można uchodzić do - 30 % http://schaffashoes.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą odzież za rozsądne pieniądze znajdziesz także na www.KoszuleVictorio.pl warto zerknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do odwiedzenia nowego butiku online: www.fashion-box.pl www.facebook.com/pg/fashionbox.plAleksandraSz/ Modne ciuszki i dodatki w super cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukasz fajnej sukienki w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do nas! www.lagres.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-70% na schaffie do rana! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronka Vinted, ubrania zazwyczaj uzywane, ale nowe z metka tez się trafia ;) sama wystawiam tam moje ubrania i chętnie kupuje od innych dziewczyn. Możesz targować się jesli chodzi o cenę i masz dużo innych możliwości. Czasami mozna dorwać naprawde nizele perełki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamouflage
w zarze? xDD to jest szajs w czystej postaci za największe pieniądze własnie!!! ja się ubieram w zwykłych sklepach internetowych, w których mają pojęcie co sprzedają czyli specjalizują się w jakiejś dziedzinie więc mają wybór duży i jak o coś pytasz to nie odpowiadają tak samo na każde zapytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×