Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alex446

gdzie kupić fajne ciuchy za małe pieniądze??

Polecane posty

Gość katarzyna kinia

polecam www.strefa-gustu.pl

jestem zadowolona kosztow wysylek ze nie sa wysokie i jest mozliwosc wyboru innego dostawcy a nie kurierzy ktorzy jezdza jak chca i ciezko sie znimi zlapac jak sie pracuje w godzinach biurowych

materiał super, 3/4 produktow polskich z czego jeszcze bardziej jstem zadowolona

lubie wspierac polska gospodarkę bo wiem chociaz za co place

widzialam u inncy lasek na fejsie produkty te same polskie 2 razy drozsze masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinolka

nico.com.pl - jest to świetnie wyposażony sklep i myśle ze spokojnie można tam kupić bardzo fajne i ładne ubrania! dla mnie to jest  odkrycie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarina

Zależy jaka suma to dla Ciebie małe pieniądze :D Ja np ubieram się u Violi Piekut, jej kolekcje są bardzo modne szczególnie ta najnowsza i na tle innych projektantów cenowo też jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

W Carry bo zarówno dla dzieci i dla dorosłych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej na targach lub bazarkach ew. w sieciówkach. Ja ostatnio kupiłam sobie bluzke z 5ave i była tania i ładna także polecam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATRENG

Polecam www.qshee-shop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiana

Ja często szukam okazji w Galerii Młociny w Warszawie, całkiem nowa galeria więc często można złapać okazję - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość Wiana napisał:

Ja często szukam okazji w Galerii Młociny w Warszawie, całkiem nowa galeria więc często można złapać okazję - polecam

Skoro nowa to ile to "często szukanie" miało miejsce? Boże, co za marna reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beste

Ostatnio bardzo ładne ubrania dla dzieci i nie tylko - bo także dla męża kupiłam online w nico.com.pl. Mega wygodnie i mega sprawnie. Bardzo ok! jestem zadowolona z tego sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

Podpinam się pod Carry. Bardzo fajny sklep. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka09

ja to nie lubie kupowac w necie, ja musze ciuch przymierzyc, podotykac, wiecie jak to jest na zdjeciu, wszystko ladnie pieknie, a potem w rzeczywistosci jest dramat. ja jezdzie do galerii, teraznajcesciej do galerii mlociny, bo mam ja pod blokiem i chodze do tych tanszych sklepow. a z tego co slyszalam tow nowym roku maja otwarzyc tam primark, wiec juz w ogole sztos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebka

Ostatnio odkryłam zakupy w nico.com.pl – sklep bardzo fajny ma wybór, w dobrej cenie ubrania i przede wszystkim fajne gatunkowo. Jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na maniere.pl możesz kupić markowe ubrania za małe pieniądze. I wyróżniasz sie wtedy na tle dziewczyn ubranych w sieciówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konsumpcjonizm pełną gębą. nie warto kupić ciuchów od ludzi którzy się ich pozbywają? niektóre sa nowe i nawet nie noszone a zawsze tańsze. tak samo second handy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

konsumpcjonizm pełną gębą. nie warto kupić ciuchów od ludzi którzy się ich pozbywają? niektóre sa nowe i nawet nie noszone a zawsze tańsze. tak samo second handy

Dokładnie! W tych marnych sieciówkach płaci się krocie za plastikowe ubrania, które zazwyczaj są źle uszyte. Do tego środowisko oraz osoby, które pracują przy produkcji tego badziewia.. o tym się nie myśli. Drugie życie dla ubrań to aktualnie najlepsze rozwiązanie! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne rzeczy są w cross jeans. Sklep zarówno stacjonarny jak i internetowy. Ubrania dobrej jakosci i co najważniejsze często mają duże promocje. Wówczas kupisz dobrą rzecz za niewielkie pieniądze

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze i najfajniejsze ciuchy można znaleźć oczywiście w second-handach, ale jeśli nie lubisz do nich zaglądać, to sprawdzić może się polowanie na Vinted i tym podobnych stronach. Minusem jest jednak to, że zazwyczaj dodatkowo trzeba płacić za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszłam się wczoraj po sklepach oraz co jest w modzie jak zauwazyłam:

-Ćwieki-powbijane doslownie wszedzie. Na paskach, na torebkach, na szpilkach, nawet na kolnierzach marynarek:)
-styl marynarski
-retro kreacje (co widac po nowej kolekcjio h&m)
-marmurkowe jeansy
-gladiatorki
-wszelkiego rodzaju nakrycia glowy (szczegolnie meloniki)
-na jesien maja wejsc znowu cekiny

Odkrylam również ciekawą stronę https://coupondojo.com/pl Jesli chcecie kupić coś w sklepie internetowym, dobrze jest sobie na nią zajrzeć bo są na niej aktualne kupony rabatowe do sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam strone/aplikacje Vinted! 

I zapraszam zobaczyć moje produkty

Mój nick 00miayo00 !

Mam tam 140 przedmiotów , w tym wiekszość ciuchów różnego rodzaju, rozmiaru i dla każdej płci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie jak to wygląda na FB jeśli chodzi o sprzedaż prowadzoną przez grupę Cheap & Fashion. Duży wybór ciekawych produktów, w tym wiele świetnych znanych marek i przy tym w dobrych cenach. Dla nich plus bo ubrania są pierwszego gatunku i wszystko z metkami więc nie ma obaw o to, że to jakaś lipa. Sprzedają i detalicznie i hurtowo więc to też istotne jak będziesz chciał jakieś większe ilości produktów kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne ciuchy można znaleźć w sklepie Natally Fashion, koszule są moim numer 1, kupiłam nawet kilka kolorów tego samego fasonu bo naprawdę są fajne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lumpeksy- w Krakowie mogę polecić kilka z rzeczami z dobrym składem, COS, Nago, Le Prive, Reserved ma czasem fajne klasyki, Solar, Molton

Buty dobrze jest kupować w mniejszych sklepach w sieci, gdzie można znaleźć wiele polskich marek z dobrej jakości obuwiem:

https://styleguru.pl/moda/botki-zamszowe-ulubiony-model-wielu-polek

Poczytajcie sobie co warto jest kupić sobie na ten sezon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 20:01, alex446 napisał:

hejka!!chyba jak kazda dziewczyna lubie sie fajnie ubrać, ale iz jestm oszczędna nie lubię przepłacać. Tam gdzie kupuje, ciuchy moze i są fajne ale za duzo kosztuja. Czy możecie mi doradzic gdzie moge kupic fajny ciuch za mały pieniądz??

Polecam przejsc się na rynek ,pewnie masz jakiś gdzieś koło siebie ,ostatnio na rynku bardzo ubrania staniały ,aż sam jestem w szoku ...teraz lepsza bluzka kosztuje z 30 zł i taka fest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×