Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beatkan89

Co robic gdy czarny kolor wyblaka?

Polecane posty

Gość Beatkan89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie czarne spodnie rurki nowe wygladaly super ale po kilku praniach strasznie wyblakły..kupialm nawet plyn na utrzymanie koloru i nie pomaga co mozna zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz beda bardzo sprane to zafarbowac :) oczywiscie w automacie, nie w garnku. 2 saszetki farby rozpuscic we wrzatku i wlac do bebna, nie na odwrot bo moze sie zrobic plama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zapobiegac to nie wiem, tez mam plyn do czarnych rzeczy i piore w letniej wodzie, ale nic to nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze maja wstawki zlotee i jasne..i jak zafarbuje je na czarno to takze te wstawki beda czarne..i w dodatku beda farbowac nogi jak od nowosci hehe do dwoch pran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no chyba ze tak :) ja farbuje swoje cale czarne spodnie, nog nie farbuja nawet w deszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to chyba dobra farbe uzywasz:) w srodku szarawe a na zewnatrz bardzo zcarne mimo wszystko srodek farbuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapka na bakier
najlepiej nie pierz w proszku tylko w plynie. polecam tez uprac spodnie z jakas ciemna lub czarna rzecza, ktora farbuje (moze byc nawet kawalek materialu) to kolor bedzie wracal po takim praniu. sposob przetestowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej
czarne męskie skarpety z froty...fabują jak cholera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dobre pytanie ale mysle ze tam gdzie sa takie chemiczne rzeczy roszki farby do wlosow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mi wyblakla czarna kurtka,chyba kupie plyn do ciemnych rzeczy i wypiore razem z dzinsami co farbuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tkanina spodni jest po prostu
barwiona kiepskim barwnikiem i w zasadzie nic na to nie poradzisz farbowanie na ogol nic nie daje bo to sa tez beznadziejne barwniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co na takie farbowanie pralka? bo mam ochotę przetestować taki sposób na odzyskanie koloru, ale wolę wyrzucić t-shirt niż pralkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blaknie, na litość boską! Nie wyblaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wypraw w płynie i z jakąś czarną rzeczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupić spodnie z dobrej marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, spamerko, wypad z tą śmieciową stroną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BLAKNIE, nie ma słowa "wyblaka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelka

Ja osobiście używam wirka do czerni, naprawdę dobry.  Poza tym można przepłukać ubranie wodą z octem. A jak już straciły kolor to zafarbować farba do tkanin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela

A ja mam nieco poważniejszy problem bo jeansy które straciły kolor ( wyblakły w kiblu miejscach) były z Chanel -więc to nie jest byle jaki materiał 😞 Straciły kolor najprawdopodobniej przez suszarkę -pomimo tego że były puszczone na delikatne suszenie. Myślicie że barwnik je chwyci lub ocet  ? Powyżej kieszeni mają wyszyte białą nicią Chanel (to myślę aby je zanużyc do tego miejsca ) Proszę Was o pomoc  🙈😃

Na początek chce je dać do octu, wypłukać i dać je do Perwola do czarnego ...Wyprać dodatkowo z czarnymi rzeczami i zobaczymy ...Mam nadzieję że ten sposób się sprawdzi -jeśli nie to mam pytanko -z jakiej firmy używacie tych barwników ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×