Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pasazerka_ka

zamawianie taksowki

Polecane posty

Gość gość
Na lotnisko dość często jeżdżę ostatnimi czasy taksówką i raczej dzwonię po City Plus ( www.cityplustaxi.pl ). Terminowa obsługa, jeśli dostaję info, że taxi będzie za kwadrans, to faktycznie jest za kwadrans, albo szybciej, ale nie ma takiej sytuacji, że czekam pół godziny i tego typu niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna nie wiedziec jak zamowic taxi po angielsku? dno dna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie można się przejechać w taxi City Plus. Jeszcze nie miałem u nich sytuacji żeby przyjechał po mnie jakiś stary samochód z kosmicznymi przebiegami. Nie wiem na czym to polega ale w ich taksówkach ewidentnie mniej rzuca na dziurach a tych w Gdyni nie brakuje. Ceny można sobie sprawdzić na ich stronie www.cityplustaxi.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Atu Taxi , najlepsza firma taxi w WWA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Jeżeli mogę polecić dobra korporację taksówkową ze Śląska a dokładnie w Katowicach i jest to korporacja TeleTaxi. Wiele razy korzystałem z usług tej korporacji i zawsze dojechałem na czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę profesjonalnych Royal Taxi Wrocław - taxi Wrocław tanio . Wielokrotnie korzystałem z ich usług i nigdy nie było najmniejszego problemu z przejazdem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×