Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Hej Ja mam termin na dzisiaj ale nic nie zapowiada porodu :-( Jutro do szpitala i czekanie na werdykt lekarzy co ze mną dalej. Trzymam kciuki za wszystkie czekające na poród ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
październikowa mamo - ja mam to samo! Tej nocy prawie nic nie spałam, mały ciągle albo wisiał przy cycu, albo robił kupę, albo marudził i płakał. Dopiero teraz troche zasnął. Nie wiem już czy mam mało mleka czy co. jak je to ma buzie upaprana w mleku ale nie wiem na ie to świadczy o tym że jest pokarm. no i przez zmeczenie i nerwy od rana dzisiaj rycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pażdziernikowa mama
goja to możemy sobie podac rekę.Marysia teraz spala ponad 2 godziny a w nocy będzie znowu wariowała. Jak zbliża się noc to dostaję schizy:( Jej tata wczoraj z nią ponad 5 godzin walczył. od 20.30 do 1. W końcu też nie wytrzymał dał mi ją do łóżka a ona zasnęła. Ja wieczorami nie mam do niej cierpliwości.Tylko siedzę i myślę kiedy to się zmieni:) JA nie wiem jeszcze czy ona płacze bo coś jej jest czy płacze bo chce być noszona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia🌻dziękuje za słowa podtrzymujące na duchu👄 Najgorsze jest to, że w ogóle nie mam skurczy. Dlatego lekarz podjął decyzję o indukcji porodu poprzez przebicie pęcherza płodowego. A co jeśli sie skurcze nie pojawią? Nie chę się długo męczyć, tym bardziej, ze pierwszy poród trwał u mnie 30 minut i był w 100% naturalny. A teraz moj synuś jest większy i cięższy... Ale ja matrudna jestem... ale tak panikuje jak jeszcze nigdy;/ Anecik🌻najgorsze jest to oczekiwanie. Ale niedługo nadejdzie czas na Ciebie-powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , mój też niestety ciągle się budzi a najgorsze że nawet jak śpi to burczy, mruczy, cały czas wydaje z siebie dżwięki...już przestałam na to reagować, dostaje cysia dopiero jak płacze. Czy wasze też burczą i się przeciągają non stop? Od 9 dni nie śpię...oddałabym królestwo za sen..znacie to prawda? A w dzień mój słodziak śpi po 4 godziny! jaka w tym sprawiedliwość? Do tego boli mnie krocze, i piersi ...wyglądam jakbym była nadal w ciązy w 5 miesiącu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zauważyłam że nie macie w tabelce fasolki która z wami tez piasała. znamy się z fasolką z formum staraczkowego:-) Fasolka 81......Gabryś......................3820................22. 10.2008 urodziła przez cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oomartynqaoo-> Nie masz się co martwić na zapas. Teraz nie masz skurczów a za 5 minut możesz mieć (uwierz mi). Dodatkowo jeśli nie będziesz mieć to dadzą ci oksytocynę i skurcze się pojawią. Jakoś to będzie-najważniejsze jest pozytywne nastawienie. Nerwami możesz sobie tylko zaszkodzić bo adrenalina hamuje skurcze. Ja rodziłam pierwsze dziecko i okazało się być bardzo duże (4.120 kg i 60 cm)-miałam podaną oksytocynę i dałam radę więc ty też dasz. Pamiętaj żeby \"dobrze oddychać\" i wykorzystywać każdą możliwą chwilę podaczas porodu na odpoczynek!!!--to pozwoli Ci się zregenerować. Nie masz narazie żadnego powodu do zmartwień-GŁOWA DO GÓRY!....musisz teraz myśleć że twój poród będzie najłatwiejszy z możliwych!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birka87
Mam jeszcze prośbę, jakby był ktoś z Katowic i okolic, mógłby dać znać, bo co prawda czasu wolnego dużo nie mam, ale na spacer i pogaduchy poszukuje kogoś, bo niestety przeprowadziłam się niedawno i samotna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birka87
Mam jeszcze prośbę, jakby był ktoś z Katowic i okolic, mógłby dać znać, bo co prawda czasu wolnego dużo nie mam, ale na spacer i pogaduchy poszukuje kogoś, bo niestety przeprowadziłam się niedawno i samotna jestem... Mama Wiki(23.09.2008)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milla - mój tez burczy i marudzi i juz czasem nie wiem o co chodzi. Ale uczymy sie siebie powoli. A macie tez takie problemy z załatwieniem sie? Bo ja musze brac syrop na przeczyszczenie, bo inaczej sie nie da. Na sama mysl mnie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam ale znowu nie moge sie załatwic. Az mnie wszystko boli od środka jak próbuję. Normalnie masakra! Właśnie wyszłam z kibelka i siedzę i ryczę bo mam tego dosyć! Wszystko jest takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktalosum jest dobry na zaparcia... akurat ja problem z zaparciami to mam z moim 3 latkiem on od 4 tyg zycia ma ciagle ten problem dzis skonczylo sie u niego lewatywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wzięłam lactalosum, bo w szpitalu mi polecali. Na razie nie działa ale czekam cierpliwie. pewnie mnie przyciśnie podczas karmienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usana --> ja mialam porod wywolywany wiec juz przy 2 cm rozwarcia wylam z bolu. dostalam petydyne i musze przynzac ze baaaaardzo mi po niej ulzylo i bol stal sie znosny. potem mi przebili wody (rozwarcie mialam na 4 cm) i wtedy zaczely sie mocne skurcze i wtedy wlasnie zaczely sie problemy - przecierpialam jeszcze jakies 2 godziny, nic mi nie dali, jedynie gaz, ktory mi nie podszedl kompletnie, domyslam sie, ze to z tego powodu zeby obserwowac co sie dzieje.. epidural dostalam dopiero na stole operacyjnym. apropo: przebijanie wod nie boli! dzisiaj spalam lacznie jakies 8 godzin pierwszy raz z przerwami - z rana moj R. wzial Olliego na dol, a ja poszlam spac na 3 godziny. jak maly zaczal plakac to mnie nie obudzil tylko dal mu mleka z kartonika. no juz trudno, ja sie musialam dzis wyspac.. wstalam i odciagnelam 100ml! (10 dzien). wogole to moj maly potrafi wypic naraz 100 ml.. dziewczyny, nie myslalam, ze bedzie tak ciezko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek --> no co ty krowie mleko?? haha, no takie dla noworodkow z kartonika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek --> to jest takie jak mieszanka tylko, ze juz gotowe do kupienia w malych lub duzych kartonach - przydaje sie super jak sie idzie na zakupy a nie ma ochoty karmic po kiblach przez godzine.. kupilam kilka na wszelki wypadek. ja oczywiscie odciagam mleko - maly wypija wszystko, chcialam zamrazac ale nie mam co! ale cycki to mnie nie bola tylko jakies pol godziny po odciagnieciu a potem caly bol od nowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa wiem jak to wyglada bo malemu dawalam tylko ze u nas sa od roku takie mleka w kartoniku... dziewczyny ja wam powiem ze z dzieciakami juz tak jest moj ma 3 lata a czuje sie jakby dalej byl mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY - CHCIAŁĄM WAM POWIEDZIEĆ, ŻE MÓJ gABREIL URODZIŁ SIE 3 DNI PO TERMINIE, A DOŁADNIE W ŚRODĘ - 22.10.br. - PRZEZ CC - ZE WZGLĘDU NA MOJE WYSOKIE CIŚNENIE...KTÓRE PODCZAS SKURCZY PRZY PORODZIE SN MOGŁOBY ZASZKODZIĆ MAŁEMU BO I JEMU PODCZAS DELIKATNYCH JESZCZE NIE PORODOWYCH SKURCZY SKAKAŁO BARDZO WYSOKO.... I BARDZO DOBRZE, ŻE PRZEZ CC RODZIŁAM , BO WAZYŁ 3820g. I MIERZYŁ 56 cm :D A NIM ZROBILI MI CESARKĘ ZDAZYŁAM SIE NASŁUCHAC KRZYKOW RODZACEJ WIĘC PRAWIE ZE MODLIŁAM SIE O CC :p DZIŚ JUŻ JESTESMY W DOMKU SZCZĘSLIWI NA MAXA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek --> ale masz fajnego kociaka w domu:) fasolka --> gratulacje babelka!:) i jak ci sie goi rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl pomalowany za kociaka bo w pt mial pasowanie na przedszkolaka:))) dziewczyny ten czas tak szybko ucieka ze dopiero co chodzilam z brzuchem a juz mam tak duza niunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×