Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kropcia1

sale weselne w Krakowie i okolicy

Polecane posty

Kraków jest pięknym miastem i może w przyszłości i ja zdecyduję się tu na ślub. Czy ten Salwator jest blisko centrum, bo ja nie jestem z Krakowa i w sumie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka89
Podobnie jak przedmówca polecam Restaurację Tiffany na każdą biesiadę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł  Pietras
Ze swej strony miło wspominam restaurację Tiffany w Krzeszowicach. Posiadają dobry personal, klimatyzację, wspaniałe potrawy. Co prawda podczas organizacji wesela nie wszystko było zapięte na ostatni guzik ale mimo to i tak jestem zachwycony... Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Pietras
Szczerze polecam Restaurację Tiffany. Mają świetną sale na wiele osób a i personal jest świetnie przygotowany do organizacji wesel. Ja sam co prawda mam mieszane wrażenia ale mimo to wyciągnąłem wiele miło wspomnień, dlatego jestem jak najbardziej na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kojarzycie Hotel Niebieski? Ja go odkryłam jakiś czas temu i przyznam, że moim zdaniem to jest jeno z lepszych miejsc. Eleganckie, dobre i ciekawe menu, super obsługa. Dla mnie ma wszystko, czego potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwanie właścicieli Rezydenta oszustami na publicznym forum to jest szkalowanie i działanie na niekorzyść firmy na to jest paragraf, nie boisz się konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia1
Witam wszystkich. Jestem z okolic Proszowic dlatego często miałam okazje bawić się w domu weselnym Anna w Opatkowicach. Jest naprawde super! Za każdym razem jedzenie było pyszne (ta sama kucharka) pięknie ustrojona sala - żywe kwiaty, woale podwieszone na suficie. Co mnie osobiście podoba się to fakt ze wlaściciele dbają o wprowadzanie zmian w wystroju. Na każdym weselu było coś nowego. Pzdrawiam E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszek1980
witam pilnie potrzebuje adres do domu weselnego anna opatkowice...ja gorąco polecam dom weselny klaudia w biertowicach.pyszne domowe jadzenie śliczna sala do 100osób i co ważne niskie ceny.właściciel tak pewny że można umawiać sie na gębe.do tego kominek balkon na sali i ogródek oraz duży parking!!!!czego chcieć więcej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galant28
Można zorganizować obiad poślubny albo też wesele w restauracji Pod Sokołem. Ma tę zaletę, że jest blisko centrum i nie trzeba transportu, jeśli bierze się ślub w jednym z uroczych kościołów wokół Rynku. Jak z cenami - tego powiem, bo nie wiem. http://podsokolem.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byl ktos w Szafranie ? Jak ceny ? Sala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfar
a mnie przyciąga Restauracja Augusta to byłaby bardzo ciekawa sprawa i na pewno zapamiętałabym ten dzień na długo, jakbym miała wesele na barce, a co wy myślicie o takim pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama123455
Witam. Chce zorganizowac wesele na 150os. ale z wlasnym cateringiem. Moze mi ktos polecic taka sale?? Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie hotel orient w krakowie na organizację wesele, bardzo fajne miejsce.Kwestia tylko ilości osób, ja robiłam na 60 osób i nie było problemu, chociaż w 1 sali siedzieliśmy, a tańce były w innej sali, ale nikomu to nie przeszkadzało, przede wszystkim dlatego, że jedzenie było pyszne. Ceny też mają naprawdę przystępne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde, tak ten Orient zachwalacie, a mnie się tam nie podoba. Nie robiłam tam co prawda wesela, ale miałam okazję nocować. Niby 4 gwiazdki a jakiś taki...przaśny ten hotel. Wystrój znaczy. Z hoteli to powiedzmy podobałby mi się może jedynie Piast i to i tak głównie ze względu na otoczenie. A moim miejscem nr 1 jest Dwór w Tomaszowicach, a dokładnie Oranżeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esmeralda123
jak ktoś stawia na dobre jedzenie i ciekawy wystrój sali weselnej, to polecam salę w hotelu August w Brzesku. Mają salę, która może pomieścić 200 osób. No i jedzenie przednie, wyszło w sumie niedrogo za gościa, poza tym zaoferowali nocleg w korzystnej cenie, zależało nam na miejscach noclegowych, bo niektórzy zaproszeni na nasze wesele ludzie byli z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jillkowa
Jesli natomiast zastanawiacie sie nad dobrym jedzeniem w Krakowie to ja polecam Wam ten catering http://www.gastro-tour-serwis.pl/ Bardzo smacznie, niedrogo i na pewno bedziecie bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia_88
zobacz oferte Preston Centre, to jest na rynku w Krakowie, tutaj masz link: http://prestoncentre.pl/, ja tam bylam na weselu i bylo swietnie, jak bede planowac swoje to tez na pewno tam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia269
Witam! Postanowilam napisac wam relacje z naszego wesela,ktore odbylo sie w Pałacu w Paszkówce - i chcialam Wam zaproponować to miejsce na wesele:) Jednym zdaniem-nie mozemy na nic narzekac:) -obsluga mila i sprawna,sale pieknie przystrojone-wysokie bukiety,swieczki itp. Zanim doszlo do slubu panie z recepcji dbaly o nas,podawaly wode i wszyscy byli bardzo mili- ustawili krzesla dla gosci i stolik dla nas i wygladalo to naprawde dobrze. Nastepnie odbylo się powitanie chlebem i solą,szampan no i rzut kieliszkami:) Jedzenie bez zarzutu. Dużo i smacznie:) Goście chwalili zwłaszcza kaczke z jabłkami- było przepyszna. Alkohole podane w coolerach z lodem,kelnerki szybko uzupelnialły napoje,oraz pozostałe rzeczy na stole. Pokoje schludne,czyste,wszyscy zadowoleni-wygodne lozko i fajna wanna w ktorej sie moczylam do 4 rano ;p Polecam i pozdrawiam już jako mezatka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i bardzo dobrze, że opisujesz jak wyglądało Twoje wesele tak na pewno będzie lepiej, żeby samemu wybrać. Ja muszę powiedzieć, że bardzo mnie się podoba sala w hotelu Niebieskim. Moim zdaniem to jest bardzo dobre miejsce na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile propozycji myślę, że teraz to już nie będzie większego problemu, żeby wybrać jakąś salę, gdzie można wesele zrobić, a powiem wam, że ostatnio widziałam tą w Hotelu Niebieskim i przyznam, że wygląda naprawdę imponująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam salę weselną w Mogilanach "Jurek Catering" Pani Jola i Pan Aleksander są profesjonalistami w tym co robią. Mieliśmy wesele w sierpniu 2013 r., wszyscy goście jak również i my sami do tej pory jesteśmy pod wrażeniem wesela. Profesjonalna obsługa kelnerska, jak również wspaniali właściciele. Szukając sali weselnej często słyszeliśmy, że np. impreza może trwać do 5.00 a za każdą następną godzinę trzeba dopłacić. Albo, że białe nakrycia na krzesła są dodatkowo płatne, u "Jurka" nie ma żadnych dodatkowych opłat !!! Gorąco Polecamy http://wesela.jurek-catering.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Jurku jest paskudne jedzenie, chyba, że zmieniło się coś od zeszłego roku. Byłam tam na weselu i większość gości narzekała niestety na potrawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleszka
Proponuje sprawdzić oferte Domu Krakowskiego http://www.domkrakowski.pl/pl/# sama się nad nim zastanawiam. Może ma ktoś doświadczenia związane z tym miejscem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te lokale co mają jeszcze terminy na 2014 rok to wiadomo ze są do niczego,teraz rezerwuje się lokale na 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja321
Bawiłam się w Złotej Róży w Sędziszowie ,wspaniałe miejsce. Smaczne potrawy i cudowna sala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie :) szukam sali weselnej BEZ cateringu potrzebuje wejść z swoim w okolicach Mogilany , Myslenice , skawina itp. jesli coś słyszeliście proszę odp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×