Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kropcia1

sale weselne w Krakowie i okolicy

Polecane posty

Gość gość
My mieliśmy wesele w hotelu best western efekt express. To bardzo ładne i eleganckie miejsce. Sala bankietowa pomieści nawet 200 gości, a to już bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie warto zrobić wesele w hotelu best western premier. Mieliśmy tam nasze wesele i było wspaniale. Sala jest elegancka i przestronna, a jedzenie i obsługa - klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajazd Biesiada w Głogoczowie pod Krakowem, w stronę Zakopanego. Bardzo polecam. Mili właściciele, świetny, bezproblemowy manager i profesjonalne kelnerki. Dzięki nim mieliśmy udane prawdziwe polskie wesele :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza050
Zgadzam się, best western premier to klasa sama w sobie. Miałam tam wesele i było fantastycznie! Obsługa spisała się po mistrzowsku. Goście chwalili, że to było imponujące wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzakromka
Ja osobiście polecam INTERHOUSE Hotel. Byłam tam 2 lata temu na weselu znajomych i sama miałam w nim wesele. Dobre jedzenie, nie wygórowane ceny, fajna obsługa i bardzo pomocni. Moje było na 120, ale z tego co kojarzę 200 osób też robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gremina
Hmm z okolic warto zapoznać się z ofertą domu weselnego ACAPULCO z Kamionki Wielkiej (około godziny drogi od Krakowa). Mają bogate wybór menu weselnego, sporo dodatkowych atrakcji i są gotowi spełnić fanaberie nawet najbardziej wybrednych klientów - wiem to po sobie ;). Ogólnie sala duża, bardzo klimatyczna, pięknie przystrojona. Moje wesele w tym miejscu uważam za najpiękniejsze jakie mogłam sobie wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

My w weekend byliśmy w Bielsku, znajomi z Krakowa chcieli właśnie tam w restauracji Wróblówka, piękna okolica, super sala 🙂 moim zdaniem dobry wybór. Poza tym obsługa ogarnięta, poradzili sobie ze wszystkim na poziomie mimo dużej ilości gości. Tam jest też hotel więc od razu są miejsca noclegowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza41

My nie wyobrażaliśmy sobie organizować naszego wesela w innym miejscu niż Stara Zajezdnia. I tak też się stało - w sierpniu był najwazniejszy dzień naszego życia i cieszę się, że spędziliśmy go właśnie w Starej Zajezdni - sala wyglądała niesamowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alitka

Jakiś czas temu byłam w krakowskiej Starej Zajezdni na przyjęciu i było bardzo dobrze, tak uważam. Super obsługa, miła i luźna atmosfera, pyszne jedzenie. No i jeszcze to piwo z ich własnego lokalu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Siostra miała w Best Western Premier i była zachwycona, całą organizacją, dekroacją i jedzeniem więc warto sobie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifcia

Ja miałam ślub w Best Western Premier i potwierdzam, że wszystko było idealne. Bardzo stresowało mnie, że będę musiała wszystko sama organizować, ale oni bardzo mi pomogli. Polecam ich gorąco 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsia

Sala o bardzo wysokim standardzie jest w Czerwionce-Leszczynach, nazywa się Biały DOm, zdecydowanie warto wyprawić tu przyjęcie. Jedzenie wyborne! dawno nie najadłam się tak na weselu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie jest w tym sali Aldan w Jaroszowicach. Mój kuzyn miał tam wesele i bardzo mi się tam podobało. Cicha spokojna okolica zadbany ładnie urządzony ogród. Sala duża i elegancko zaaranżowana. Jedzonko pierwsza klasa podobnie obsługa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepiękną salę oferuje Best Western Efekt Express. Moja siostra miała u nich wesele i bardzo sobie chwali ten hotel! POnoć sama przyjemność! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasze wesele odbyło się w sali Aldan w Jaroszowcu. Od początku podobała nam się ta sala. Ładnie urządzona otoczona zadbanym i klimatycznym ogrodem. Bardzo miła pani menadżer chętnie służyła pomocą i radą. Impreza dopracowana w każdym szczególe> Mają duży wybór dań w menu i serwują pyszne jedzenie. Obsługa tez jest taka jak należy. Po prostu wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2018 o 15:53, Gość Misza050 napisał:

Zgadzam się, best western premier to klasa sama w sobie. Miałam tam wesele i było fantastycznie! Obsługa spisała się po mistrzowsku. Goście chwalili, że to było imponujące wesele 🙂

klasa sama w sobie, ciekawe czy wiecie jak potraktowali wszystkich pracowników w hotelu w czasie pandemii.

Jak zwykłe bydło z obory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na weselu w Zajeździe Złota Rybka w miejscowości Czekaj. Bardzo mi się tam podobało. Już na wstępie przywitał nas ładnie urzadzony zajazd z pięknym ogrodem. W środku tez było elegancko i klimatycznie. Stoły gustownie zastawione, sala bankietowa elegancka i przestronna. Sama impreza była perfekcyjnie przygotowana> Smaczne jedzenie,  sprawna obsługa. Dobra muzyka. Bardzo dobrze się tam bawiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nastawienie ma znaczenie !

To są jedyne w życiu takie przygotowania, gdzie sama możesz "namalować " swoi dzień i gdzie wszyscy goście przyjdą właśnie dla Ciebie/dla Was.

Może więcej luzu 

Ogolnie jeśli chcielibyście zamówić wódkę to najlepiej w hurtowni alkoholi:

https://mybafi.pl/hurtownia-alkoholi-miejsce-gdzie-roznorodnosc-spotyka-potrzeby-biznesu/

 Jak tutaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×