Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwietaek bratek 24

Zaden facet mi nie odpowiada! co ze mna nie tak?

Polecane posty

Gość kwietaek bratek 24

kreci sie ich pelno...a mi zaden nie odpowiada chyba zostane sama bo trace nadzieje......katastrofa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasputinka
obniz wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdss
no i dobrze. mi tez zadne nie odpowiada, najwyzej bede sama, tez mi cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binioli 29
Lubię wszystkie kwiatki, a najbardziej z wszystkich Bratki - aż chce mi się śpiewać :-)). Wiesz a może masz szparkę w poziomie a nie w pionie i dlatego!!! pozdrawiam :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietaek bratek 24
Binioli 29 ----> kretyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam to samo... Ale nie zamierzam się tym zamartwiać :) Będę miała takiego faceta jak chcę albo żadnego, wolę być sama niż z byle kim :p A obniżanie wymagań uważam za kiepski pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechanizm doboru partnera wydaje się być podobny jak u zwierząt. Mamy zakodowane ogólne zarysy wyglądu partnera - taki archetyp można by powiedzieć. Czy to w genach zapisane, mózgu sercu nie wiadomo. Dość że gdy kobieta zobaczy faceta który odpowiada temu jej zapisanemu gdzieś tam w niej obrazowi ma od razu kisiel w majtkach. Widać że Twój archetyp jest może jakiś unikalny albo co się pewnie zdarza niezbyt precyzyjnie określony. Stąd kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz...
szukacie ksiecia z bajki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocław29
Miałam takiego jednego, który sprawił, że go brałam w całości, pomimo tego, że był całkiem kiepski. Brzydki, biedny z powodu własnej głupoty, z parszywym charakterem. Do dziś nie wiem jak on to zrobił, że z nim byłam. Teraz jakoś nikt nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Tym bardziej zainteresować. Frk gdzie twój kumpel Komiczne ? Przyprowadź go. Lubicie bardzo takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quantura
Po co na siłę się unieszczęśliwiać. Mam tak jak Ty też prawie żaden facet mi nie odpowiada. A dlaczego tak się dzieje? Wiem, ponieważ nie potrafię się zakochać, szybko się nudzę partnerem, pociągają mnie tylko super przystojniacy, są za biedni, nie dbają o higienę osobistą... wiele detali bym mogła jeszcze wymienić. Posiadam takie wymagania bo jestem tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binioli 29
A gdzie się podział mój ulubiony kwiatek Bratek??? Wiecie co dziwczyny często jest i wzajemnie. Ale myślę przede wszystkim dlatego, że faceci patzra przede wszystkim na wygląd laski, a wy kobiety, na wszystko inne, poza tym wyglądem - poprostu mijamy się. Doceniamy się oboje dopiero wówczas kiedy ktoś inny, wchodzi nam w drogę. A z drugiej strony, albo raczej najważniejsze jest to, jak ktoś z domu jest nienauczony kochać, jest wychowany takim pokurczem emocjonalnym - wówczas cięzko mu znaleś w drugim czowieku fascynację, miłość. On ani siebie nie kocha, ani innych nie jest wstanie, a co najgorsze, jak nawet wejdzie w związek, to unieszczęśliwia wszytkich. Kochani, przede wszystkim nauczyć się kochać, choć jest to cieżkie, bo aby miłość dawać najpiew trezeba ją dostać, a to rodzi się już w dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorow
Ja mam tak z kobietami - wszystkie mi się wydają jakieś takie nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio poznaalm kogos ..zw ygladu super facet ale chrakter zalosny..jednak trudno znalezc kogos kto ma te dwie cechy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejot
po 30 zmiękniesz kochana jak toffi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elstudentos
Nikt ci nie odpowiada, bo pewnie szukasz chodzącego ideału, kiedyś go znajdziesz i potem powiesz, że jest przysłowiowo "za dobry" ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orosmaz
" Posiadam takie wymagania bo jestem tego warta." znalazla sie zapatrzona w siebie ksiezniczka, a pewnie jestes zwykla, przecietna dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varsovienne
Mam dokładnie tak samo. Tak, szukam księcia z bajki i się tego nie wstydzę. Nie potrzebuję faceta absolutnie do szczęścia, żyję bez niego 24 lata, to mogę pożyć jeszcze drugie i trzecie tyle. Jak już facet, to taki jakiego ja chcę, dzięki któremu będę czuła się jeszcze lepiej. A po co mi inny? żeby się degradować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiodłam sie na facetach
nie dziwie sie ze zaden vi nie odpowiada,bo faceci sa naprawde beznadziejniii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos tak
nie zauwazylam,zeby samotne kobiety byly rzeczywiscie takimi idealami,moze czasami warto spojrzec w lusterko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 29.01.2008 o 11:46, Gość hgdss napisał:

no i dobrze. mi tez zadne nie odpowiada, najwyzej bede sama, tez mi cos.

oto głos rozsądku, w pełni się zgadzam. Też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×