Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zuzanna098

NOWOCZESNY ogród

Polecane posty

Gość gość
nie wiem co to za ogrodzenia , aż sobie popatrze w google... u nas cały ogród oraz otoczenie domu z kostki brukowej wykonała firma Adeko z Łodzi.Stanęli na wysokosci zadania, ogród przepiękny, spisali się na medal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też polecam zwrócić uwagę na murki gabionowe. Nie przytłaczają posesji, zapewniają 100% prywatności i dodatkowo, przy odpowiednim wypełnieniu, wyciszają hałasy z ulicy. Jeżeli lubicice kreować i często zmianiać otoczenie wokół siebie to murki gabionowe zapewnią Wam możliwość takiej kreacji dzięki wypełnieniu. Możecie użyć do tego kory drzewa, białych otoczaków czy szkła. Albo też pomieszać ze sobą materiały i stworzyć niepowtarzalny wzór. Dla mnie świetne i nowoczesne rozwiązanie. Co myślicie https://www.ogradzamy.pl/site_media/uploads/realizacja_dom_prywatny_system_zenturo_murek_gabonowy_zenturo_Zdunska_Wola/betafence-panele-ogrodzeniowe-zenturo-murek-gabionowy-zenturo-mili_2018_05_24-123_thumb640x480.jpg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romulus
ciężko mieć ogród który będzie wyglądał oszałamiająco.To naprawdę ciężka praca, szczególnie latem gdy robactwo i chwasty wszystko chłoną. Oczywiście są dobre środki jak tutaj https://www.syngenta.pl/ które pomagają w pielęgnacji, ale jest to poważna praca. Trzeba wiedzieć chociaż coś z podstaw o ogrodnictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w swoim ogrodzie mam niewielką fontannę. Zgłosiłem się do firmy www.kamieniarstwo-pisarski.pl, która zajmuje się wykonywaniem rzeźb i fontann z kamienia piaskowego. Polecam wam się zastanowić nad tego typu rzeczami do swojego ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam ogród projektowała ta pracownia http://projektogrodu.pl - efekty naprawdę godne podziwu :) Pięknie się spisali, bardzo się cieszę, że się zdecydowaliśmy na taki ruch, bo sama bym takich efektów nie osiągnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorik33
Jeżeli będziesz na etapie wyboru materiałów dekoracyjnych do ogrodu to jestem zdecydowanym zwolennikiem rozwiązań od Pozbruk, ponieważ podążają w nich za modą i najnowszymi trendami także spokojnie dopasujesz je do potrzeb całej aranzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek31

W nowoczesnym ogrodzie nie może zabraknąć też kamieni ozdobnych. Ja zamawiałem je do swojego ogrodu z www.phu-leszczynski.pl. Prezentują się bardzo ładnie wokół oczka wodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harry

Warto zastanowić się też nad nawadnianiem automatycznym w ogrodzie. Jest to duża oszczędność czasu i ułatwienie w pielęgnacji ogrodu. Ja swój system zamawiałem od firmy www.nawadnianie.astralpool.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaK

U mnie ogród łącznie z projektem zakładała firma Gardenon. Niedaleko mojego Augustowa mają firmę, w Suwałkach. Systemem nawadniania zajmował się p. Arkadiusz i to bardzo profesjonalnie. Materiały stosują bardzo dobrej jakości, skrzynka z elektrozaworami została perfekcyjnie zmontowana, też nowości wprowadzają - mamy sterownik z obsługą na smartfona. Z pewnością warto Gardenon polecać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka

Jeśli o założenie ogrodu czy jego pielęgnację chodzi to w 100% sprawdzi się firma Lukas-Garden z Tenczynka. To mega solidni fachowcy z dobrym podejściem do klienta i dobrymi pomysłami. Plus ceny mają bardzo ok.  Piękny ogród nam założyli, świetnie odczytali nasze preferencje, dlatego ogród jest idealnie taki jaki nam się marzył. Działają kompleksowo, u nas zbudowali także taras i domek ogrodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Jak nowoczesny ogród to tylko ze sprzętami z ePraktyk.pl: jacuzzi Eva, stojak na drewno kominkowe GRAB-2 to tylko dwie z tysiąca różnych propozycji do ogrodu. Praktycznie, przystępnie cenowo, a przy tym solidnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, jeśli chcecie mieć przydomowy ogród w nowoczesnym stylu to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Ogrody Niwa. Świetnie czujemy się w tym stylu i potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasze przykładowe realizacje znajdą Państwo na https://www.ogrodyniwa.pl/nowoczesne-ogrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×