Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moselinka

zespół lub DJ rybnik-wodzisław

Polecane posty

Gość gość
Ale moim zdaniem bardzo drogi :) Tyle ile sobie życzy, to nie jeden zespół nie bierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie nie wyobrażam wesela bez zespołu-wesele to nie dyskoteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny Lublin - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. D.J. po godz. 23 wygania ciotki z sali , a nie o to chodzi. Ciotki też są ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zespół na wesele to zespól Nancy.Mają chyba od nie dawna nową wokalistkę.Tzn.ta stara też jest.Teraz są dwie.Są na serio rewelacyjni a gość grający na akordeonie jest mega zabawny i potrafi poderwać do tańca każdego.Podobno jest Czechem ale kto nie wie to się nawet nie zorientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gorąco polecam Willego chłopak jest niesamowity, to co wyprawia na przyjęciach weselnych przechodzi jakiekolwiek wyobrażenia. Zresztą zobaczcie sami na filmach umieszczonych na jego stronie: djwilly.pl czy też youtubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilia88
W Rybniku bardzo fajny jest DJ Daro i jego kompani z grupy 3DJ. Kontakt do nich znajdziesz na http://3-dj.pl/ - mają dość napięty grafik, ale popytaj :) Są naprawdę rewelacyjni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merjana
Ja kojarzę tego 3-dj i polecam z całego serca. Znajoma go zaangażowała do własnego wesela i była bardzo zadowolona. Uważam, że warto sprawdzić ten grafik i ewentualnie zapisać się jeśli posiadają wolny termin w dniu Waszego wesela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusss97
naszą studniówkę prowadzili chłopaki z fire music. Mega zabawa, świetnie poprowadzona impreza, wszyscy zadowoleni. poleciłam ich na poprowadzenie wesela mojej siostry. potrafia rozkrecic imprezę :) www.extra-wesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo reklama wstyd się przyznać do tego co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaza23
Ja polecam Travelling Band :D sprawdźcie na fejsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy na weselu Zespół Magnes, który polecam z wielką przyjemnością wspaniałą atmosferą budują na weselach i bez wątpienia są wszechstronnie rozwinięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosimy zespół Magnes o nie spamowanie w kilku wątkach jednocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam świetnego dj'a ale z Tychów Dj Roni - odjechany koleś, ale wesela prowadzi profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz Dj'a Willy sprawdźcie także ofertę Dj'a Martina. On także prowadzi rewelacyjne wesela! www.djmartin.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezkonkurencyjny jest Dj Karky z Rybnika! Bawiłam sie już na kilku imprezach z jego udziałem i jest świetny! Do tego śpiewa na życzenie, jak znajomej zaśpiewał dedykacje dla rodziców to wszyscy w szoku, super! Wyszukajcie sobie na fb: dj karky albo www.djkarky.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie rozumiem idei śpiewającego D.J. - to jakaś porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zespół Brygada Pracująca, grali u mnie, u mojego kuzyna i koleżaki. Każde wesele było świetne, a do tego super ludzie, z którymi kontakt mam do dziś, dałam sobie słowo, że będę ich polecać ;D w każdym razie, do dziś nie spotkałam się z lepszym wklejam linka dla zainteresowanych https://brygadapracujaca.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się dlaczego we Wrocławiu , Katowicach,Krakowie, Warszawie na weselach grają zespoły , a u nas D.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Muzyczny Medium z Pszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ opanowali praktycznie w 90% rynek weselny. Trochę chyba poszaleli z cenami .Jeden człowiek kasuje tyle co cały zespól. To chyba jakieś nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×