Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bezpracyyyy

szkola policealna po studiach- czy jest sens?

Polecane posty

Gość gość
Jasne, że jest sens. Zwłaszcza jeśli chodzi o kursy medyczne. Ja robiłam kurs na higienistkę stomatologiczną w http://www.dental.szczecin.pl/ i łatwo udało mi się dostać pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie szkoły policealne to fajna sprawa. Dobrze, że zostało coś takiego stworzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam szkołę Delta Edukacja. Wybieram się do niej pod koniec lutego z polecenia innych osób i znajomych. Mam nadzieję, że będzie tak jak wszyscy mówią czyli fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, moim zdaniem nie ma sensu :) Wybierz po prostu dobry kierunek studiów i tyle. Ja wybrałam handel i zarządzanie sprzedażą na http://www.wsu.pl i nie mysle już o żadnej szkole dodatkowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła NOVA
W NOVA Centrum Edukacyjne szeroki wybór kierunków! Mamy własne pracownie! Zapraszamy na Naszego FB: NOVA Centrum Edukacyjne Lublin. Rekrutacja trwa nadal: czesne 0 zł, legitymacja od ręki! ul. Krakowskie Przedmieście 57/3 Tel. 534 074 345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła NOVA
W NOVA Centrum Edukacyjne na kierunkach zawodowych zdobędziesz praktykę oraz doświadczenie. Do wyboru kierunku w trybie dziennym lub weekendowych. Zapisz się, zdobądź status ucznia i atrakcyjne upominki! ul. Krakowskie Przedmieście 57/3 Tel. 534 074 345 Zaaaaaapraszamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne ma bogatą ofertę edukacyjną! Podczas gdy inne szkoły skończyły nabór, my prowadzimy go dalej! Posiadamy w ofercie blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, kursach zawodowych i językowych. Nasze atuty to: - NOWOCZESNOŚĆ - szkoły w centrum miasta i pracownie wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt! - RZETELNA WIEDZA - najlepsi wykładowcy! - INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - ceny na każdą kieszeń! Wydajemy też legitymacje i zaświadczenia do ZUS! Zapraszamy do naszego Sekretariatu w centrum miasta: Zielona Góra, ul. Dworcowa 39/1 tel: 883070678, 683070678 Można zapisać się również za pośrednictwem naszej strony internetowej - www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova CE Bydgoszcz
Zapraszamy do szkoły policealnej, liceum i gimnazjum NOVA Centrum Edukacyjne!!! Nabór Wiosenny już ruszył! Zapisz się na darmowy kierunek! Śpiesz się! Wpisowe 0 zł! Wydajemy legitymacje i zaświadczenia! ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinuss
Do zobaczenia. Całe życie zaczynałeś szkołę we wrześniu? COSINUS jest elastyczny. ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ I ROZPOCZNIJ NAUKĘ W LUTYM !! Wejdź na stronę https://rekrutacja.cosinus.pl/ i zarezerwuj sobie miejsce w grupie. • Jesteśmy jedną z największych sieci liceów dla dorosłych • Posiadamy bogatą ofertę rocznych lub dwuletnich szkół policealnych, kursów zawodowych, maturalnych i kierunków medycznych • Posiadamy najwyższą zdawalność egzaminów zewnętrznych • Dajemy GWARANCJĘ BEZPŁATNOŚCI Przekonaj się sam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie robię dodatkowo asystenta stomatologicznego,studia mam zupełnie inne.. i uważam to za najlepszą decyzję! Jestem pod wrażeniem jak fajnie jest przekazywana wiedza przez nauczycieli.. ja się uczę w NOVA Bydgoszcz centrum edukacyjne i mogę z czystym sumieniem polecić tę szkołę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaKin
Jeżeli czujesz, że ma to sens, to jak najbardziej :) Może dopiero teraz zrozumiałaś w jakim kierunku zawodowo chcesz pójść. Ja sama dość długo nie wiedziałam w czym chcę się realizować, aż zrozumiałam że warto połączyć moją miłość do zwierząt z możliwością pracy w lecznicy weterynaryjnej i tak wybrałam technika weterynarii w szkole policelanej Cosinus. Nauka była dla mnie dużą przyjemnością, więc egzamin kwalifikacyjny zdabał wręcz "śpiewająco" Mam nadzieję, że również szybko odnajdziesz swoje miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, nataliaka napisał:

cosinus jest dobrą szkołą

Chyba do oszukiwania ludzi? To najgorsza szkoła policealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 16:15, Gość bezpracyyyy napisał:

powiedzcie mi czy jest sens isc do szkoly policealnej jesli sie ma juz skonczone studia???? jestem po studiach pedagogicznych ale obecnie nie mam pracy a w mojej miejscowosci jesr szkola Cosinus w ktorej moge zrobic technika za darmo. waham sie miedzy technikiem ekonomista a technikiem rachunkowosci. wiem ze jest to uwiazanie na 2 lata ale z 2 strony skoro nic za to nie place to moze warto sprobowac zajecia sa co 2 weekend wiec nawet jak w miedzyczasie uda mi sie znalesc prace to nie powinno to kolidowac ze szkola

Jeśli to dobra szkoła i Cię to interesuje to jest sens. Ja skończyłam technika rachunkowości ale mi to nie wiele dało, nie za bardzo się nauczyłam. Nie wiem czy to kwestia szkoły czy braku mojego zainteresowania. Ale były ze mną dwie dziewczyny po studiach jedna nawet sobie radziła więc może jej się to przyda, druga nie bardzo to rozumiała tak jak ja, ale skończyła inny kierunek studium wcześniej i tamto akurat jej się przydało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam szkołę policealną ale jedyne co dobrego z niej pamiętam to dobre zajęcia z angielskiego, były na wysokim poziomie, często mieliśmy różne testy i w ogóle sporo się wtedy nauczyłam. Poza tym nie widzę z tego żadnych korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Pierzyna napisał:

Skończyłam szkołę policealną ale jedyne co dobrego z niej pamiętam to dobre zajęcia z angielskiego, były na wysokim poziomie, często mieliśmy różne testy i w ogóle sporo się wtedy nauczyłam. Poza tym nie widzę z tego żadnych korzyści.

To i tak dobrze u mnie angielski to był taki na niby. Rozwiązywaliśmy zadania razem z nauczycielem jakieś proste typu krzyżówki, rebusy, dostaliśmy słówka związane z kierunkiem ale nawet nie było z tego egzaminów . A na egzaminie mieliśmy w domu opisać po angielsku obrazek i nauczyć się tego na pamięć lub przeczytać to co napisaliśmy. Zdali nawet Ci co nie mieli nigdy angielskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba po prostu mieliśmy dobrą nauczycielkę, której rzeczywiście chciało się czegoś kogoś nauczyć. Kserowała nam dużo dobrych ćwiczeń, mam je zresztą do dzisiaj, czasem do nich zaglądam jak mam jakieś wątpliwości. Pamiętam np., że był jeden co znacznie lepiej sobie radził z angielskim niż pozostali i ta nauczycielka dawała mu odpowiednie dla niego ćwiczenia i zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×