Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość celine7celine

Jaka karma dla kotów jest najlepsza?

Polecane posty

Gość efg
Makijaja, i to porównanie nie daje Ci do myślenia? Kot jest 100% mięsożercą! Tzn potrzebuje mięsa i produktów zwierzęcych a nie ryżu, marcheweczki i wytłoczków buraczanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka z wawy
a nie lepiej jak kicia sobie myszke lub ptaszka upoluje ...... kiedys nie bylo takich uzalezniaczy jak teraz dla zwierzakow, jadly wszystko co zlapaly i znalazly i byly bardziej zdrowsze czasami cos mozna kupic suchego ale lepiej juz dac kawalek mieska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie lepiej ;) tyle ze ja mieszkam w kamienicy i mojego nie wypuszczam. raz w tygodniu daje mu surowe zoltko na piekna blyszczaca siersc bardzo lubi :) surowe miesko normalnie kawaleczek kuraka albo watrobeczki albo czegos tam jeszcze no i meczko moj wody nie uznaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwqrg
lepiej m tak samo, jak lepiej żeby facet przytargał z lasu kawał mamuta :) animonda to kiepska karma, szkoda kota i kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby mięsożerca, ale mój ryżem, czy nawet warzywkami gotowanymi też nie pogardzi. Wiadomo czasem sama przygotowuję mu jakies posiłki, głównie właśnie gotowane mięsko, ale warzywka też się zdarzają. 14% mięska w pokarmie to też mało. Polecam tę karmę którą ja kupuję. Tu możesz sobie troszkę o niej przeczytać http://www.e-karma.pl/news.php?id=1259931555 Oprócz tego polecam też przyjrzeć się karmie Royal Canin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qvqe
no wiesz, dzieci tez mcdonalda uwielbiają :) a mięsa nie gotuj, szkoda tauryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whiskas jest do d.....
A ja karmiłam mojego kota whiskas przez 5 lat i w rezultacie ma problemy z nerkami, wet. powiedział że prawdopodobnie przez karmę właśnie :-] no i teraz niestety nie zostaje mi nic innego jak kupować mu karmę weterynaryjną http://sklep.zoologic.pl/index.php?cPath=31_49_58_126, teraz żałuję że już wcześniej nie inwestowałam w coś porządnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do efg-->> owszem, mi daje do myślenia, dlatego też kupuję moim kotom tę lepszą karmę. Napisałam to, bo celine7celine pyta, co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie karmy są lepsze od whiskasa. Ilość mięsa w tej karmie jest naprawde żenująca, nie ma sensu więc przepłacać,\. Lepiej zamówić mniej popularna, ale o wiele zdrowszą karmę w sklepie internetowym i po problemie. No. royale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem jako M
moje koty nie jedza karmy z marketow z prostego powodu - nigdy nie uwierze ze po jedzeniu smierdzacych puszek z 4% zawartoscia miesa kot moze byc zdrowy :P poza tym puszki Schmussy, Animondy, Smilli itp wychodza w podobnej cenie co whiskasy i te inne wiec nie widze powodu zeby dawac im syf. raz jeden raz kupilam im 4 puszki kitekata bo dostawa normalnej karmy sie opozniala - nie dosc ze karma smierdziala ze szok, koty robily 5 podejsc do jedzenia to i tak zostawialy wiekszosc w misce i szlo do smieci :P nigdy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, a macie sprawdzone sklepy z karmą dla zwierzyny swej? Ja odkryłam ostatnio przez sąsiadkę sklepik e-karma, ale to tak raczej przyszłościowo, bo dopiero myślę o nabyciu zwierza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem jako M
ja korzystam ze strony zooplus i jestem zadowolona. dostawa pod dom i nie trzeba targac ze soba ciezkiej karmy (mam 2 kotki to troche idzie) a do tego konkurencyjne ceny i czeste promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to jakis francuz psia krewka suchej nie tyka :D Ja teraz kupuje swieza watrobke uwielbia jak gotuje obiad zawsze mu skapnie kawaleczek mieska surowego co do puriny to nie mam przekonania whiskas sporadycznie teraz wzielam jakas kociowa puche z biedronki z pstragiem i lososiem ma wiecej miesa od whiskasa :D zjadl z apetytem ale raczej mu tego kupowac nie bede animonde jak szalony wcinal i przetestowalam chyba wszystkie karmy mokre jakie sa na rynku po kazdej zywotny :D chyba postawie na surowe mieso i ryby oraz mleko najzdrowiej i najpewniej bedzie dla mojego kociowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kota i przez jakiś czas dostawał Whiskasa czy innego Kitekata, jadł to chętnie, nie powiem. Z tego co wiem, to te karmy działają na zasadzie kociego fast foodu, są bardzo smaczne, ale mają mega mało wartości odżywczych. Dlatego przerzuciłam się na lepsze karmy, zobacz sobie na e-karma.pl tam masz bardzo duży wybór karm i różnych innych rzeczy, które możesz zapodać swojemu kotu. Generalnie trzeba patrzeć na zawartość mięsa w takich karmach. W whiskasach i temu podobnych jest tylko 4% mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie 4% mięsa i co jest w reszcie? Sztuczne barwniki, zapachy itd. Czytałem ostatnio, że to nawet kota uzależnia. Moja kotka też to chętnie jadła (jak byłem jeszcze nieświadomy), jakby to był jakiś narkotyk :). Ale teraz urozmaicam jej dietę, kupuję jej właśnie Nutra Nuggets, oprócz tego wątróbkę albo pierś z kurczaka ugotowane. Widać po sierści i ruchliwości kota, że ta dieta jej służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaryska_
Najlepsze jest surowe mieso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kot nie je mięsa
ma 5 miesięcy i wcale surowego nie tknie ani żadnego z puszki. je tylko suche jedzenie z Boscha Sanabelle (droższe od royala) i Puurina Pro Plan. Niczego nie tknie innego, ani gotowanego ani surowego. No, może czasem żółtko jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm karma to karma czyli substytut ale ja mam 12 kotów więc karmię suchą i albo z puszki albo płuckami a koty wola oczywiście surowe co do jajka to dobrze ,ze je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Ja swojemu daję przeważnie Royal Canin, nie jest to może najtańsza karma( warto jej szukać w sklepach internetowych,np na krakvet.pl kosztuje mniej niż w stacjonarnych) ale ja na swoim ukochanym pupilu nie oszczędzam. Wychodzę bowiem z założenia,że ewentualne późniejsze leczenie będzie dosyć kosztowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej zrobisz jak będziesz karmić koty normalnym żarciem. Możesz tym co sama jesz. Smietaną, serem, surowym mięsem. Moje koty jak mają do wyboru śmietanę czy saszetkę to jasne,ze wezmą śmietanę. Karmienie saszetkami i suchą karmą to pójście na łatwiznę. Mój facet swoje dwa koty karmił szebą i okazało się, że ona miały tłuszcz we krwi od tego (przypadkowo wyszło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek do lucyferki
Co dobre dla ludzi nie musi być dobre dla kotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklamiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoomaniak
Nie znam tej karmy, ale znam sklep zoologic i polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję przez net
zawsze na telekarma.pl dobra cena dobra jakość dobra współpraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje przez internet karmę BRIT Care Cat Castrate, bo od razu można zamówić duże ilości z dostawą do domu. Z resztą polecam wszystkim stronkę www.krakvet.pl macie tam też duży wybór innych karm ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylowka
Dobry wybór karm dla kotów jest na e-karmie. Szczególnie dobre sa CHicken sooup, zapewniają optymalne pożywienie naszych zwierzaków. Poza tym jeśli komuś zależy na zdrowym i dobrze wyglądającym kotku to powinien zainwestować w karmę z wyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak już gdzieś pisałam - puriną karmiłam, ale zmieniam, więc póki co poszukuję i testuję (a raczej kociak testuje;)) Ale muszę przyznać, ze taniej niż na krkavet.pl to nigdzie chyba nie widziałam karmy, a i szybko paczki dochodzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio sprawdziłem inną karmę z e-karma.pl , mianowicie Taste of the Wild. Moja Ninja bardzo chętnie ją pożera, muszę się pochwalić, że dostała ją za darmo, bo wygrała facebookowy konkurs z e-karmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×