Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandra85

Zespó muzyczny Katowice

Polecane posty

Gość Aleksandra85

Czy ktoras z Was moglaby polecic mi dobry zespol z okolic Katowic? Ja mieszkam w Katowicach, planujemy lub na 2009 rok, wrzesien. Bardzo prosze o jakies namiary na fajne zespoly:) Dziekuje Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam zespół FRONTIERRA są z Piekar Śląskich. Kobieta ma przepiękny głos. Zespół liczy 6 osób max ale można najmniej na wesele zaprosić 2 osoby. Wtedy śpiewa małżeństwo. Podam ci link www.fotosm.pl Tylko to jest strona fotografa jej ojca a tam jest dopiero wejście na ich adres. Możesz połączyć wszystko razem fotografa z oprawą muzyczną. Wiem od nich że mają jeszcze znajomych rycerzy z armatkami więc mogą sobie przed kościołem postać na warcie :) U nas będą grali 26 kwietnia ja będzie to małżeństwo tylko i są niedrodzy a profesjonalnie podchodzą do sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obrazy ale zdjecia na www.fotosm.pl sa straszne i zalatuja mi latami 80 :P Oj chyba szanowy pan tatus powinien isc na emeryturę, bo troche wypadl z branży. A to studio to jakis koszmar... co do muzyki to jakos nie moggę tam wylapac zadnych mp3, moze zapodaj welonka jakiegos linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie też te fotki nie powaliły, a jakie ceny.... za 1900 to ja mam dwa razy tyle oni oni oferują! a zdjęcia bezkonkurencyjnie ładniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka28
Ja polece Ci Aleksandro Zespół MIŁOWIT z Bytomia. Zajrzyj na ich stronkę www.milowit.up.pl Powodzenia w poszukiwaniach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klrt
Jeżeli dalej Państwo szukają zapraszam na naszą stronę, często gramy na Śląsku www.members.lycos.couk/defacto/news.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam...
A ja polecam zespół Music Time z Tychów,byłam na weselu gdzie grali,po prostu rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×