Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chicco

Wózek Chicco

Polecane posty

Gość Chicco

Witam! Mam pytanie czy któras z was miała wózek firmy Chicoo? Jestem ciekawa waszych opinii na temet wóżków tej firmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia Olunia
ja mam obecnie i uźytkuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wozek
Ja kupilam ,ale dopiero za jakies dwa tygodnie bedzie bejbik....wiec dopiero za jakis czas bede mogla z niego korzystac. Wydawal mi sie njlzejszy i najwygodniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia Olunia
dla mnie wózek ma dwa minusy pierwszy to mała gondolka z której moja córunia bardzo szybko wyrosła , a drugi to taki ,że spacerówki nie można ustawić przodem do mamy , poza tym jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam nim zainteresowana, ale babka w sklepie mi odradziła, mówiąc, że ostatnimi czasy bardzo się popsuły i teraz jada tylko na starej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona780
My mamy wózek Chicco Enjoy Trio. Gondola fajna, ale wózek jest sztywny, wiec nie można dzidziusia w nim pobujać. W zestawie był fotelik samochodowy, ale jest tak głęboki, że maluszek się w nim zapada i prawie zgina w pół. W wózku nie ma na dole półki, wiec wszystkie rzeczy dzidzi na spacer trzeba chować do torby. Nie ma miejsca na zakupy. My też go kupiliśmy, bo jest mały, zwrotny i lekki, ale teraz wydaje mi się, że kupiła bym inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamunia Olunia - nie pytałam o szczegóły. Nie byłam jakoś specjalnie napalona na ten wózek, więc odradzenie mi go w sklepie wystarczyło, żeby go skreślić. A ostatecznie zniechęciło mnie to, że w tym modelu, który mnie interesował gondolkę osadzało się na spacerówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia Olunia
a to ja mam taki z osobną spacerówką i ma koszyk na zakupy , gdzie można również przechowywać drobiazgi dzidzi ... widać wszystko zaleźy od modelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chicco
Dziękuję bardzo za wszystkie opinie, jak zwykle można na was polegać i wyciągnąć konkretne wnioski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gusika
Mam pytani do -mamunia Olunia- Jaki to model wózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał z Katowic
Mam wózek Chico 3 częsciowy: gondola, fotelik i spacerówka. Na plus można powiedzieć tylko, że ładnie wygląda. Mimo, że wózek kosztował ponad 2 tys. zł jego jakość nie jest zadowalająca. Ciągle się coś psuje. Najbardziej denerwuje mnie serwis. Żeby naprawić usterkę trzeba wysłać wózek do Raszyna (chyba Mazowieckie). Ostatnio, już po okresie gwarancji zepsóły się amortyzatory. Moja córka ma dopiero 16 miesięcy. Pisałem do serwisu i odpisali, że córka jest za ciężka. Wózek powinien służyć dzieciom do 3 lat więc to trochę dziwne. Najgorsze, że trzeba wysłać wózek do naprawy. Nie wiadomo ile będzie kosztować naprawa. Podsumowując NIE POLECAM WÓZKÓW CHICCO! Zwłaszcza kilkuczęściowych. Lepiej kupować osobno. Wózek Chicco wyrzuciłem a córce kupiłem spacerówkę za 350 zł. Jest lepsza, niż składak Chicco. Nie psuje się i lepiej się prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ell3
Polecam wózki marki INGLESINA , są niezawodne i jak dla mnie najlepsze na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicco tech 6wd i london
Chicco Tech 6WD z 2003 był szalenie niewygodny w wersji z gondolą i fotelikiem, bo nie można było (jak zresztą nadal w wielu wózkach tej marki) zdjąć siedziska. Można było ewentualnie ściągnąć tapicerkę, ale było z tym kupę roboty i metalowy stelaż bez tapicerki wyglądał koszmarnie. Co do samych spacerów, tojest on trochę ciężki, bolały mnie nadgarstki i w klapkach japonkach wkoło uderzałam paznokciami dużych palców stopy o metalową oś łączącą tylne koła (co wspominam bardzo boleśnie) – zresztą w każdym innym obuwiu działo się to samo. Plusy: wygodne siedzisko, wygodna budka, wygodny kosz na drobiazgi, wygodne pokrycie rączki z gąbki (nie ślizgają się ręce kiedy jest gorąco), łatwo się składał – choć niestety zajmował prawie cały bagażnik auta i ciężko było go tam umieścić ze względu na wagę. Trochę żałowałam, że nie wzięłam Graco Voyagera, albo Peg-Perego Plico.. Potem miałam Chicco London i poza jego wagą i zgrabnym wyglądem, raczej nic za nim nie przemawia. Ciężko go złożyć, klinują się w nim koła, leżące w nim dziecko (z rozłożonym na płasko oparciem) zwyczajnie się z niego zsuwa podczas jazdy i wisi na pachwinie, bo siedzisko jest płytkie i pod dziwnym kątem nachylenia, budka jest mała, więc nie chroni dobrze przed słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkask
CHICCO TRIO TOUR 4 Osobiście nie polecam,za takie pieniądze nie warto.Ciągle się coś psuje.Ładny może jest,ale wadliwy.I jakiś taki beznadziejnie zrobiony.W gondoli,opuszczanie budy jest na wyczucie,trzeba umieć złożyć.Niestety mój mąż użył za dużo siły i złamał mocowanie.Hamulec,ciągle opada.Musze wiecznie noga podciągać go do góry.Koła,zwłaszcza te pierwsze ciągle nie w ta stronę co trzeba.Blokady są ale jakieś nie skuteczne.Jakieś tam plusy ma,łatwo się składa i ciężki nie jest...niestety ja nie jestem zadowolona.W spacerówce ciągle odpinają się te boki,te oparcia na raczki(badziewie jednym słowem). Gdybym poczytała na forum opinie,pewnie bym go nie kupiła.Teraz przy wyborze spacerówki,dokładnie czytam opinie o danym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM CHICCO
scoop i odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chicco 3 enjoy. KOSZMARRRR Zepsuł się po 2 miesiącach użytkowania, oddaliśmy na gwarancji naprawili odesłali a po krótkim czasie znów się popsuł. Jest rozklekotany, poniszczony, skrzypiący a ma 1,5 roku z czego 3 miesiące był na gwarancji (przedłużało im się ale dostaliśmy zastępczy wózek) a od pól roku stoi nie używany w piwnicy... Nie wierzę że wózek za takie pieniądze używany jako 3 wózek!!! rozwala się maksymalne po niespełna roku użytkowania. SZAJS jakich mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA MAM CHICCO
a moj sccop sie po 3 miesiacach juz rozlatuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia - chicco
Ja również mam wózek Chicco Trio Enjoy. Ze względu na mniejsze auto i jego bagażnik pasował jak ulał. Po drugie mieszkam na 4 piętrze bez windy więc waga wózka bardzo mi odpowiada. Jeżdżę teraz spacerówką. Wózek za miesiąc skończy 2 lata. Co się popsuło? Rozklekotały się kółka. Mąż próbował je reanimować, ale chyba będę musiała zadzwonić do serwisu i spytać o nowe. Ogólnie z tego wózka jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justilajnen
Ja również mam wózek Chicco trio for me. Po 4 miesiącach użykowania odpadlo kólko - zobaczymy co serwis na to. Ogolnie wozek ma slabe koła na polskie chodniki. Drugi raz bym go nie kupila mimo iz miesci sie w malym bagazniku auta i jest stosunkowo lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_moni
od 19 miesiecy użytkuję Trio Enjoy. generalnie - jestem zadowolona ze wszystkich mozliwości tego modelu. Brakuje mi jedynie większego i mocniejszego kosza i niestety w moim przypadku słaba strona okazały się kólka - od jakiegoś czasu zaczęły się krzywić do srodka a dzisiaj jedno odpadło , grr. nie wiem czy uda sie go zreanimować, moze miał ktoś podobne doświadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinti rimti
mam wózek cicco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinti rimti
jest pare rzeczy bardzo uciążliwych.ale ogólnie dobrze się prowadzi choć ma delikatny stelaż.no i oczywiście nieobyło się bez 2-krotnej reklamacji,niby z powodu kół ale wymienili cały stelaż..dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinti rimti
no i cięzko sie pierze tapicerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_moni
pisalam o Trio evolution - kolka wymienione. Uniknelam wysylki do serwisu bo poprosilam o wysylke kolek, maz bez problemu poradzil sobie z wymiana. Okazuje sie ze pasuja kolka tzw uniwersalne - koszt 150 zl. Po dokladnym przyjrzeniu sie mojemu egzamplarzowi stwierdzam ze to wozek na jedno dziecko. Po dwoch latach, fakt, czestego uzywania (jazda po miejkich chodnikach, czeste wyjazdy, przewozenie, obciazenie - tu waga dziecka i codzienne zakupy itp) jest mocno rozdygotany, srubki pordzewiale, raczki poluzowane (jedna kiedys odpadla i znitowalismy na stale ;)). Co do tapiecerki to sie nie zgodze - pierze sie doskonale, w pralce w 40 stopniach. Nie mozna wyprac jedynie materialu z budki. Gdyby firma zainwestowala w wieksza solidnosc bylby to moze lepszy wzeczek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę powiedz mi jak załatwiłaś te kółka? z serwisu? ile kosztuje jeden cały komplet dwóch kółek? ile zamawiałaś kółek? bardzo dziękuję za pomoc, ja mam cztery rozdygotane komplety i koniecznie muszę je zmienić wspomniałaś, że mąż je założył czy to duży problem? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimi
do: ja_moni Proszę napisz gdzie można wymienić/kupić kołka do chicco trio enjoy? Od paru miesięcy ich szukam, nie ma aktualnych danych do serwisu chicco, ich dystrybutorem nie jest juz Baby collection. Bardzo proszę o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3fanta
Ja mam chjcco simplycity, jedyną zaletą jest waga,Reszta to dno.Kosz na zakupy niby duży ale tak usytuowany,że się przeciera.Kółka to porażka.Oponki piankowe pod wpływem upału zaczęły się rozciągać i spadają mi z felg.Nie mam pojęcia czy można nowe kupić.Przednie kółka podwójne są skrzywione i ustawione pod dziwnym kątem.Budka mała.Najgorsze te opony pierwszy raz widzę aby coś się tak porozciagało.Dodam jeszcze,że wózek nie jest zbyt obciazany.Dziecko ma 11 miesięcy.Waży 10 kg a zakupy w koszu też są owszem ale niewielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim trzeba zapytac o jaki dokladny model wozka chicco Ci chodzi, bo modele roznia sie od siebie, a poza tym kupujesz taki jak Ci odpowiada, bo jesli np nie lubisz spacerowek to chociazby byla ze zlota (no moze troche presadzilam:)) ) to by Ci sie nie podobala;p ja mam spacerowke Multiway i jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allegro.3752744625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×