Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
frieda00

Jak wzmocnić bardzo zniszczone paznokcie???

Polecane posty

Gość gość
nie rozumiem, jak hybrydy mogą zniszczyć paznokcie. Nie niszczą bardziej niż zwykły lakier. moje paznokcie po roku w sumie ciągłego stosowania hybryd (kilka tygodniowych przerw) są w normalnej kondycji. Wg mnie hybryda, tak jak i lakier pełni funkcje ochronną przed czynnikami zewnętrznymi - to co malujemy jest i tak martwym wytworem skóry, a paznokcie trzeba odżywiać od środka - dobrą dietą. Jeśli ktoś ma zniszczone paznokcie to i tak to musi odrosnąć, tak jak ze zniszczonymi włosami. Jeśli paznokcie są w słabej kondycji, to przykrycie ich hybrydą wręcz im pomoże bo nie będą się kruszyć, łamać i wyginać, i mogą spokojnie rosnąć. Jeśli komuś "hybryda zniszczyła paznokcie" to znaczy że była robiona źle, na bank zdejmowana źle, albo paznokcie i tak były w złej kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszneks
Bardzo dużo daje new nails w połączeniu z systematycznością. Odżywka pomaga, stopniowo poprawia wygląd i jakość płytki, a po czasie te zmiany będą tylko większe. Pojawi się błysk, płytka zrobi się twarda. Zmiana będzie diametralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hronkier
Używam tej samej odżywki new nails, jak i wy. Plus to dobra cena i szybkość z jaką pojawiają się efekty, bo faktycznie nawet nie sądziłam, że ta zmiana może nadejść aż tak szybko. Najważniejsze jest po prostu, że paznokcie są w dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie tych odżywek systematycznie to wtedy zmiana będzie znaczna - paznokcie zrobią się inne, ładniejsze, zdrowsze, lepiej utrzymane. Ale wiadomo, że na wzmocnienie płytki należy poczekać. Od razu idealnej zmiany nie uzyskacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oliwka i odzywka do paznokci, ale także systematyczność i ogólna dbałość o paznokcie. Będzie odpowiednie podejście, to powinny także pojawić się fajne zmiany. Tylko nie oczekujcie od razu cudów. Trzeba odpowiednio działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam odżywkę Auriga Si- Nails i rzeczywiście pomogła. Trzeba tylko pamiętać o systematyczności i nie oczekiwac cudów po jednorazowym użyciu. Moje paznokcie po ok 2-3 tygodniach były już w dużo lepszym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszkaka
jeśli robisz hybrydy Semilac to polecam ci bazę witaminową, na pewno nie niszczy tak paznokci jak zwykła. no a jeśli używasz innej marki to też możesz tylko bazę mieć inną, sama mieszam ją z Indigo i nie ma problemu. zamawiałam na www.topdrogeria.pl swoją bo była fajna promocja. a stacjonarnie to szukaj w swoim mieście bo są już coraz szerzej dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam odżywkę do paznokci Eveline "paznokcie twarde jak diament" . Ja stosuję regularnie i mam cały czas długie i mocne paznokcie . Można ją kupić w Rossmannie, a koszt to ok. 13 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bardzo zniszczone po walce z grzybicą. Zanim dostałam lek doustny, grzybica bardzo zmieniła ich kolor. Dopiero po zakończonym leczeniu doustnym i ponownym przeprowadzeniu badań zaczęłam ciepłe kąpiele w oliwce a po jakimś czasie kupowałam odżywki do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że solidna odzywka robi swoje - ale to wymaga tygodni na fajny efekt. Docelowo powinno to wyglądać rzeczywiście super, ale też nie oczekujmy cudów. U mnie duża poprawa po prostu wymagała czasu - miałam fatalną płytkę paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naniuszka
ja zauważyłam ogromną zmianę po zastosowaniu MIRACLE CURE z Sally Hansen. Używam go systematycznie od jakiegoś już czasu i bardzo mi pomógł. Przede wszystkim wzmocnił moje paznokcie, poprawił wygląd płytki bo miałam bardzo zniszczoną bo permanentnym zakładaniu paznokci. Odżywka sprawiła, że paznokcie szybciej rosną, są twardsze i nie łamią się. Warto wypróbować jak ma się problemy z paznokciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka_go
Też kombinowałam z różnymi odżywkami, oliwkami i lakierami. zero efektu!!! Dopiero po manicurze japońskim zauważyłam efekt :) Kupiłam na stronie wieczniemloda.com mają tam 3 zestawy, ja wybrałam mini i mi wystarcza. Stosuję raz w tygodniu, robię sobie takie mini spa dla paznokci. Wyglądają zupełnie inaczej :))) dokładnie tu: http://wieczniemloda.com/sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawowymi działaniami. Wystarczy new nails i systematyczność. Nigdy nie będzie tak, że paznokcie będą od razu idealne, bo takie działania wymagającą czasu. Ale odpowiednia i systematyczna pielęgnacja przynoszą zdecydowane zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remosia
Ja zamówiłam sobie właśnie zestaw https://semilac.pl/pl/zestaw-semilac-spa Semilac Spa, zamierzam zrobić sobie taką kurację wzmacniającą, pielęgnującą moje paznokcie. Dam im trochę odpocząć od hybryd, pomimo tego, że nie są zniszczone, takie odżywienie zawsze się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniuula88
A czy ktoś z Was używa produktów do pielęgnacji z mollon pro? Ja mam fajny krem do pielęgnacji rąk i paznokci tego producenta, regeneruje i odżywia. Odkąd zaczęłam go stosować widzę znacząca poprawę i nie wyobrażam sobie żeby wróciła do starych produktów pielęgnacyjnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dosyć zniszczone paznokcie po hybrydach, co z tego że były długie skoro strasznie cienkie. Mi pomógł "na włosy i paznokcie" od doppelherz. Można go kupić w każdej aptece, w opakowaniu jest chyba 30 tabletek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie new nails - wystarczy. A paznokcie nie zrobią się zdrowe z dnia na dzień, tylko dopiero stopniowo. Wiem jak było u nas, ile udało si,ę zdziałać. W tym momencie nie mam żadnych prolemów - płytka wygląda całkiem zdrowo, czyli chyba można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka54
Ja moje łamliwe paznokcie, pokazałam kosmetyczce, poradziła spróbować delikatnych hybryd, obiecała, że nie zniszczy mi paznokci, a wręcz ochroni je lakierem. Zaufałam jej. Widziałam, że używa lakierów mollon. I faktycznie, nie zniszczyły mi paznokci, a one urosły mi jak nigdy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Millucia
A czym one się różnią od innych hybryd? Jestem zainteresowana czymś delikatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiana diety na pewno pomoże. chociaż jak są bardzo zniszczone to dobrze też kupić dobrą odżywkę. u mnie sprawdził się unglax, dostępny a aptekach. taki produkt będzie miał wszystko, czego paznokcie potrzebują, a i rezultaty są stosunkowo szybko widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulla090
Ja to lubie odżywki nakładać co jakiś czas. Najlepsze są z Eveline- nie drogie, a w sumie to szybko potrafią wzmonic paznokcie. Teraz mam taką z drobinkami srebra i juz po tygodniu widze pierwsze efekty. Miesiac kuracji i pazurki beda jak nowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie na mocne paznokcie stosuje jakieś suplementy plus robię sobie kurację evelinem, a dokładniej ich odżywką z wapniem i kolagenem. Kupiłam w promocji i już po dwóch tygodniach zauważyłam dużą różnice w kondycji paznokcia. Teraz jak siedzę w domu to mam więcej czasu dla siebie i miedzy innymi intensywniej dbam o paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×