Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakoachanabezpamieci

jak mam postepowac z facetem ktory mam 33 lata ..

Polecane posty

Gość zakoachanabezpamieci

jak mam postepowac z facetem ktory mam 33 lata i nigdy nie mial dziewczyny prosze pozmocie mi :(( obrazil sie na mnei i sie juz 4 dzien nie odzywa a ja nei wiem co robic jak z takim facetem rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zistin
tu chyba nei chodzi o jego wiek ale charakter... mówisz nigdy eni maił dziewczyny, a ma przyaciół?? Może on po prostu nei potrafi nawiązac więzi emocjonalnej, nie potrafi rozmwaić o uczuciach emocjach, nei ptorafi znaleźć się w związku?? Jesli tak trudna sprawa jak mi się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoachanabezpamieci
tak ma przyjacol ale jemu brakuje pewnsci siebie ! jest bardzo wstydliwy ...nie wiem jak mam z nim postepowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoachanabezpamieci
niech sie wypowie mezczyzna ktory nigdy nie mial dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoachanabezpamieci
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29latekkk
powiedz o co się obraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoachanabezpamieci
w sumie o to ze ja mowilam ze chce tylko przyjazn a prawda byla inna ...teraz milczy i nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolaj z koszalina
ja mam 32 i nigdy nie mialem nigdy nie mialem powodzenia u kobiet/dziewczyn , bo co tu duzo ukrywac - nie jestem zbytnio przystojny.Brzydki , po prostu. Dziewczyny raczej uciekają ode mnie - jak dowiedza sie ze nie mam zadnego doswiadczenia w relacjach z kobietami. Przywyklem do samotnosci i tyle.Przyjaciol nie mam bo sie pozenieli pozakladali rodziny. Malo zarabiam , mieszkam z rodzicami. Chcialabys takiego faceta ?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że problemy emocjonalne, które nie pozwoliły mu na nawiązanie sensownych (lub jakichkolwiek) relacji z kobietami. To "obrażenie" na to by wskazywało. Może jakieś zranienia, brak socjalizacji albo totalna niedojrzałość? Ciężka sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29latekkk
Powiedziałaś, że chcesz tylko przyjaźni on pewnie liczył na więcej. Facet po 30 nie ma na co czekać, musi sie spieszyć, pewnie już cie skreślił i szuka innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skopałaś swprawę :O jak by mi tak laska powiedziała to bym też się rzadko odzywał bo on napewno się nie obraził tylko se ciebie odpuścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolaj z koszalina
probowalem przez ostatnie 2 lata , ale nie mam juz na to sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoachanabezpamieci
ale ja chce cos wiecej ale sie boje ze on tego nie odwzajaemnia on mi nei mowil nigdy co do mnei czuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolaj z koszalina
Przyzwyczailem się ,od lat mam juz swoj rytual i porzadek dnia. Nie potrafie wyobrazic sbie sytuacji ze cos mogloby go zburzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
e tam od razu obraził się. takie patałachy się nie obrażają za szybko. żeby przeżyć tyle lat w samotności to się trzeba do niej przyzwyczaić. dla kogoś takiego tydzień w tę czy w wewtę to nie jest problem ani powód do jakichkolwikek wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilku
Ja mam 33 lata i nie mialem dziewczyny. Chyba dlatego ze nie potrafie sie z nikim zblizyc emocjonalnie. Totalnie chory przypadek. Ale chcialbym to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tego nie pisać, ale chyba napiszę.... Na pewno chcesz zmienić ten stan? W pewnym momencie trzeba się wykazać wielkim hartem ducha żeby CHCIEĆ to zrobić. Człowiek popada w zastój, oswaja się z sytuacją, zwyczajnie mu się nie chce niczego zmieniać, narażać się na niedogodności, dostosowywać się itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Potraktuj go jak równego sobie t.z.n tyle ile ty masz lat a zobaczysz czy się zmieni,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolaj z koszalina
wirualnie - masz calkowita racje przyzwyczailem sie tak bardzo ze nie chce mi sie palcem kiwnac serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilku
Nie jestem pewien, dobrze jest jak jest. Ale czasem zatesknie za bliska osoba, chetnie bym sie przytulil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoachanabezpamieci
no ale co mam pisac teraz :( jak on juz wie ze chce cos wiecej to czemu milczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
moim zdaniem to normalne. tak jak u "normalnych" zasadą jest poszukiwanie nowych facetów i dziewczyn, dążenie do związków, seksu itp, tak u mnie normą jest rezygnacja. kwestia doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×