Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Veroni1122

Praca w Super-Pharm

Polecane posty

Gość Lancome28
Sorki, źle przeczytałam > Schneewitchen< Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schneewitchen
Lancome, Tobie też życzę wesołych Świąt, i jak byś miała jakieś pytania, pytaj śmiało, ja już w SPP pracuję dośc długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lancome28
Witaj schneewitchen> a powiedz mi jak jest z premiami, dokładnie za co je dostajesz? a kiedy ich nie dostajesz? i ogólnie ile mozna wyciągnąć na miesiąc jako konsultantka? pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schneewitchen
Lancome, sprawa z premią wygląda tak: premia to rodzaj nagrody, że chodzisz do pracy, zabierają Ci ją tylko wtedy, jeśli pójdziesz na zwolnienie, do 4 dni ucinają chyba 7%, do 7 dni 15% a powyżej całe 30%. W każdym sklepie zarobki wyglądają chyba inaczej, zależy jaką masz stawkę godzinową no i ile godzin miesięcznie wyrabiasz. Ale jest prosty sposób żeby to obliczyc. Przykład: Powiedzmy, że stawkę godzinową brutto masz 8 zł. 8 Zł razy ilosc przepracowanych godzin , np. 160, minus 30 % podatku plus 30 % premii. W rezultacie wygląda to tak : 8x160 = 1280 1280 - 30%= 896 netto 896 netto + 30% premii= 1164, 80. Pensja może nie jest zbyt duża, ale trzeba tu dodac kosmetyki jakie konsultantki otrzymują biorąc udział w różnych konkursach, więc te wydatki odpadają.:) Raz na kwartał bodajże jest wypłacany ekwiwalent za pranie, około 15 zł. Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję że wszystko dobrze wyjaśniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lancome28
Strasznie duzo jest tych dermo kosmetyków- dopiero zaczynam, ciekawa jestem kiedy sie w nich połapie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tort23
witam, mam pytanie: czy wysyłałyście swoje cv na stronie super pharm (z zakładki kariera) czy składałyście je osobiście? Jestem ciekawa czy pracodawca wogóle korzysta z takiego cv przy rekrutacji. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schneewitchen
Ja ogłoszenie znalazłam dwa lata temu w wyborczej, ale wiem od innych osób, że ściągają cv ze strony spp:) Lancome a jeśli chodzi o dermokosmetyki, połapiesz się szybciutko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tort23
dzięki za odpowiedź.... no to ja ruszam i wysyłam, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schneewitchen
Tort trzymamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lancome28
Schnee..> mam nadzieje ;-). Tort> były ogłoszenia w Gumtree, próbuj na stronie www., lub przyjdz do sklepu i się dowiaduj, zostaw cv, trzeba mieć ksiązeczkę zdrowia, z badaniami, a jak nie masz to dadzą Ci skierowanie:-). Powodzenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek-1
Witam wszystkich:) Ja wlasnie dzisiaj bylam na rozmowie w super-pharm i dostalam prace od razu:)stawke za godzine mam 9,5 brutto i 7-8 godzin pracy.Podobno placone za kazda przepracowana minute.zaznaczam ze bede pracowac tylko w weekendy bo jestem na dziennych studiach.Uwazacie ze to dobra stawka czy za niska jak na prace w Warszawie? Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lancome28
Jak na weekendy, to wiadomo, że więcej niż jak normalnie na umowę o pracę, ja mam 8 brutto- a nadgodziny mam płacone dopiero od 10 godz wypracowania, bo mam normalnie w umowie 6 godz dziennie i te dwie do 8 godz nie są płacone :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schneewitchen
Lancome a macie nocki podczas zmiany promocji? Z tym 3/4 etatu jest trochę bez sensu, bo jak idzie się na urlop, też liczą 6 godzin dziennie, ale za jakiś czas może wywalczysz etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek-1
Z tego co ja sie dowiadywam to tam gdzie bede pracowac kazdy ma ta sama stawke bez wzgledu na to czy jest na umowe zlecenie czy na umowe o prace bo nie chca dyskryminowac pracownikow ze wzgledu na stanowisko i takie tam.Ale ile w tym prawdy to nie wiem:/ zaczynam w tym tygodniu i zobacze czy mi sie spodoba ta praca:) A Wy macie jakies doswiaczenia zwiazane z praca w super pharm? bylabym wdzieczna za opis tego jak praca tam wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lancome28
Schnee..> ja jeszce nie miałam nocek ani urlopu, narazie jest ok. 6 godz też jest w pożądku, bo można kaske mieć, także od sprzedaży kosmetyków ( np. za 7czy 12 masz kaske lub kosmetyki danej firmy ) managerowie, kierowniczki zmiany dają punkty( wklejane do książeczki) gdy zbierzesz odpowiednią ilość tez masz kaskę itp. itd. nie są to oszałamiające kwoty, ale zawsze coś, a praca nie jest aż tak ciężka.******* Nowe dziewczyny jak macie pytania, to zadawajcie konkretne, chętnie odpowiem*******Pozdrawiam Shnee... jak tam w pracy???? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schneewitchen
Lancome kochana, aktualnie jestem na zwolnieniu, mam małe schorzenie w dodatku jak stwierdził neurolog, układ nerwowy mi podupadł, i mam się regenerować :|, ale to wszystko przez to chaotyczne życie, jak tu nie zwariować:) Pozdrooooowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek-1
Najbardziej chodzi mi o atmosfere pracy i relacje miedzy wspolpracownikami. Ja jestem na stanowisku sprzedawca ( rozkladanie towaru na polki i obsluga kasy) i chcialabym poznac opinie na temat tego stanowiska od osob pracujacych juz jakis czas w super pharm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schneewitchen
kasiulek, jak wiadomo atmosferę tworzą ludzie. U mnie relacje z współpracownikami i menedżerami są super, czasem śmiejemy się, że ktoś zewnątrz to sobie myśli, że bandą świrów jesteśmy hehehe. Ale naprawdę nie zamieniłabym tej ekipy, którą mam na żadną inną :) A praca sprzedawcy jest troszkę stresująca, nie wiem ilu macie kasjerów, u nas jest mało, rotacja duża, co za tym idzie więcej pracy. Ale obserwuje dziewczyny i widzę, że dają radę. No i klienci upierdliwi. Moja rada, nie daj się zwariować, a jak Cię zdenerwuje jakiś klient, to biegnij na magazyn i klnij ile wlezie, to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lancome28
Schnee..> życzę szybkiego powrotu do zdrówka:-) Kasiulek> dokładnie, atmosfere tworzą ludzie, jak w firmie duża jest rotacja, czyli często ludzie sie zmieniają to ciężko coś powiedzieć, managerowie są naprwde ok, ja najbardziej jak narazie lubię jedną koleżankę też konsultantkę, poza tym jestem tam nie dość długo. Lubie pracę z klientami, sprawia mi przyjemność. Dziewczyny kasjerki tam gdzie pracuję też są bardzo fajne, ale ja na kasie nie stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianca2222
Do Lancome/// Mam pytanko? Czy u was konsultantki również obsługują kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek-1
No ja powiem, ze moj kierownik(menadzer) jest calkiem w porzadku, bardzo przyjemny mlody facet:) Ale jak spytalam sie jednej z dziewczyn gdzie mam sie udac na rozmowe kwalifikacyjna to jakby wzrok mogl zabijac to juz by mnie na tym swiecie nie bylo:/ mam nadzieje ze nie wszystkie dziewczyny sa takie:) A jesli chodzi o kasjerki to nie wiem, ale zpodobno kazda dziewczyna na stanowisku sprzedawca ma jako czesc obowiazkow obsluge kasy. Zaczynam w piatek wiec sie wszystkiego dowiem.Jeszcze tylko jutro szybki tescik na uczciwosc i do roboty:P Mam jeszcze jedno pytanko jesli chodzi o prace na zmiany(bo wole pracowac rano) - czy sa jakies problemy z dostaniem sie na pierwsza zmiane czy raczej respektowane jest zdanie pracownikow w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schneewitchen
kasiulek, u nas zawsze pod koniec miesiąca wisi "lista życzeń", wpisujemy tam, kiedy chcemy jakie zmiany, i kiedy wolne, ale generalnie nie ma takiej możliwości, żebyś zawsze miała zmiany poranne. Przeważnie rozdzielają zmiany po równo. Bianca, konsultantki nie powinny być ustawiana na kasie, ale to tylko moja opinia, u nas są ustawiane, a to dlatego, że mało mamy kasjerów. Dziewczyny bardzo się z tego powodu denerwują, gdyż stojąc na kasie, nie mogą porządnie obsłużyć klienta, co za tym idzie, bywają negatywne raporty od tajemniczych klientów, potem ochrzan dyrektora sklepu w stosunku do menadżera, i ochrzan konsultantek. Tworzy się zamknięte koło.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lancome28
Bianca> konsultantki, które pracują już dość długo stoją czasami na kasie, jak brakuje kasjerek i jest dużo ludzi. Dziewczyny, które stosunkowo niedawno się przyjęły nie mają szkolenia na kasę i menadżerka nie chce żeby stawały na kasę bo ich zadaniem ma być obsługa klienta. Co do zmian to, tak jak wspomniała Shnee.. dziewczyny wypisują w jakie dni chciałay by mieć wolne itp. ale zawsze nie ma sie tej samej zmiany( ja też wolałabym mieć tylko na rano :-)) trochę na rano, następny tydzień 2 zmiana itp. weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schneewitchen
Hej dziewczyny ! Co słychac? :) Ja nadal na zwolnieniu, dziś dzwoniła moja menadżerka i pytała się jak się czuję... I gdzie ja indziej znajdę takie kochane dziewczyny, które naprawdę się przejmują? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek-1
Schneewitchen zycze szybkiego powrotu do zdrowia:) Ja juz jestem po pierwszym weekendzie pracy i nie narzekam:)ludzie sa na prawde w porzadku i kierownicy rowniez z czego sie bardzo ciesze:) i czas pracy strasznie szybko mi uplywa bo caly czas jest w co rece wlozyc.mam nadzieje ze dalej tez bedzie dobrze:)jak na razie nie mam na co narzekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schneewitchen
kasiulek, cieszę się, że Ci się podoba. Zadowolenie z pracy to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaamaH6669
Witam! Wysłałam CV i dziś ostrzymałam telefon z Super Pharmu z zaproszeniem na rozmowę (gdańsk-matarnia) jak tam wygląda atmosfera i zarobki? chciałabym pracę na weekendy bo studiuję dziennie, i najchetniej jako konsultantka a nie kasjerka. Czy praca tam jest ciężka? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek-1
NaamaH6669 - jedynie moge powiedziec jak jest w Warszawie.Ja tez pracuje na weekendy bo jestem na dziennych studiach i szczerze powiem ze nie przemeczam sie strasznie:) oczywiscie najgorsze jest stanie przez 7-8 godzin ale z tym tez da sie zyc:) Praca ogolnie nie jest ciezka - stanie na kasie oraz roznoszenie towaru na polki (stanowisko sprzedawca na dziale ogolnym). Atmosfera miedzy pracownikami u mnie jest na prawde bardzo fajna ale to zalezy od miejsca i ludzi... Jesli chodzi o zarobki to tez moim zdaniem u mnie nie jest tak najgorzej - mam 9,5 zl brutto za godzine pracy i placone jest za kazda przepracowana minute:) Takze pozdrawiam i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulek-1
Mi tam dlugi weekend uplynal pracowicie:/ niestety nie dostalam wolnego bo bylo za malo ludzi do pracy w dlugi weekend:/ale coz, odbije sobie kiedy indziej:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×