Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Doriana

chory piesek

Polecane posty

Gość Doriana

Moj piesek dzis sie chyba zatrul czyms, bo wymiotowal i taki jakis jest inny, slabiutki, chwieje sie i czasem przewraca. Bardzo sie boje. O weterynarzu po mysle jutro jak sie nie poprawi. Polozylam go na poduszeczce i spi biedaczek. Mam nadzieje, ze to nic powaznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.l.l.o.t
Pewnie zjadł cos i teraz rzyga, moj tak ma mniej wiecjem raz w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
musi dużo pić, ja swojej suczce dałam łyżeczkę orzechówki gdy miała zatrucie - i nie krzyczcie bo pomogło :) ale lepiej nie eksperymentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie "nawszamal" czegos i teraz choruje ... moja Kota dziala czasem jak odkurzacz :D i pozniej tez nie wyglada najlepiej , ale przechodzi jej , jak tylko odwiedzi kuwete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia dziewczyno
twoj pies do rana nie przeżyje!! lepiej gnaj do samochodu i jedż z nim do DOBREGO weterynarza bo to pewnie nie nosówka parwowiroza ani inne świnstwo . ty chyba nie kochasz swojego psa skoro pozwalasz mu na tyle cierpienia i być moze smierć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj pies
na takie objawy zmarł bo za pożno pojechaliśmy z nim do lekarza ::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:( nie wybacze sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.l.l.o.t
nie siejcie paniki, moze faktycznie zjadł cos typu kłaki i teraz mu gorzej, ale jesli nie jestes pewna ze to tylko zwykle zatrucie, bo np.krotko masz psa,albo nigdy mu sie to nie zdarzało to idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli piesek sie przewraca a do tego towarzyszą mu inne objawy to nie zwlekaj ani minuty dłużej. powinnaś sie z nim jak najszybciej zjawić u weterynarza bo być może jutro będzie za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymioty są normalne. Moje często tak miały kiedy były małe i coś im zaszkodziło. Tylko to przewracanie mi się nie podoba. Coś jest nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taśma klejąca
zmarł o_O pies moze co najwyzej zdechnąc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK SIE PRZEWRACA
JESLI ZWIERZE NIE MA KOORDYNACJI RUCHOWEJ TO OZNACZA ZE JUZ UKLAD NERWOWY ZOSTAL PORAZONY W WYNIKU JAKIEJS CHOROBY , WIRUSA. A JESLI UKLAD NERWOWY CZYLI MIEDZY INNYMI MOZG TO JEGO SZANSE NA PRZEZYCIE SA MALE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdychają źli ludzie - zwierzęta umierają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pies miał takie objawy i w nocy przed sylwestrem pojechalam z nim do weterynarza, okazało sie, ze to jakis wirus teraz panuje i dużo psów to łapie, więc lepiej nie zwlekaj do rana, bo to sie może zle skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriana
piesek ma 7 miesiecy jest bardzo delikatny yorkshire. Dalam mu mleko to wypil co do ostatniej kropli, bawic tez sie chcial choc nie mial sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj piesek dzis sie chyba zatrul czyms, bo wymiotowal i taki jakis jest inny, slabiutki, chwieje sie i czasem przewraca. Bardzo sie boje. O weterynarzu po mysle jutro jak sie nie poprawi. Polozylam go na poduszeczce i spi biedaczek. Mam nadzieje, ze to nic powaznego. Nie lekceważ tego. U mojego zaczęło się od takich objawów, potem było coraz gorzej. A jeśli chwieje się i przewraca, to być może już jest odwodniony, powinien dostać jak najszybciej kroplówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanan --- dokładnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzkie szuje zdychaja , a zwierzeta umierają!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół dupy zza krzaka mój pies miał takie objawy i w nocy przed sylwestrem pojechalam z nim do weterynarza, okazało sie, ze to jakis wirus teraz panuje i dużo psów to łapie, więc lepiej nie zwlekaj do rana, bo to sie może zle skonczyc U mnie dokładnie tak było, wirusowe zapalenie jelit, żołądka, plus zapalenie otrzewnej. Operacja, ale żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.l.l.o.t
Ale przy nosowce czy parwowirozie oprocz wymiotow jest takze podwyzszona temperatura ciała i biegunka, takze nie straszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wymiotował to musisz uważać żeby się nie odwodnił - daj mu pić. I najlepiej jedź gdzieś to weta bo jeśli ma problemy z koordynacją ruchową to nie jest za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriana
no szczepilam go, miesiac temu byl u weterynarza na operacji bo mu zabki zle rosly i wtedy byl zdrowy wszystko bylo dobrze. Chlopak mi mowi, ze go nie upilnowalam i pewnie cos zjadl w ogrodzie, moze wyjadl z miski kocie ejdzenie, ktore juz tam stalo od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie sie dowiedzialam
ze trzeba z tym jak najszybciej jechac do lekarza bo to jakiś wirus teraz jest na ktory pies powinien jakiś zastrzyk dostać ale we wczesnej fazie bo atakuje jakieś narzady nieodwracalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.l.l.o.t
zreszta kazdy sobie moze stawiac diagnoze jaką mu sie chce, szczegolnie ,ze nikt z nas nie widział psa na oczy i trudno stwierdzic co mu jest naprawde, jak mu sie nie poprawi to jedz do lekarza , a na forum sie nie radz, bo tu Ci i tak nikt niczego konkretnego nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doriana
temperatury wyzszej nie ma to na bank jestem pewna. A skoro wypil mleko i chcial sie bawic to chyba nie jest tak zle. A zatrul sie pewnie tym kocim jedzenkiem, a ze to delikatny piesek to teraz odreagowuje biedaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej to czym ty te koty karmisz
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×