Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BIBISI

mikrodermabrazja diamentowa-kto byl na zabiegu?

Polecane posty

Ja korzystałam z mikrodermabrazji diamentowej ;) Dwa razy byłam u kosmetyczki a potem na importmania pl kupiłam sobie urządzenie kosmetyczne - taki kombajn, którym sama ją wykonuję. I tak sobie sama od ponad roku działam i jestem mega zadowolona. Moim problemem były zaskórniki, których było mnóstwo, zwłaszcza na nosie i policzkach, dziurki jakby po nakłuciach igły, który były okropne i okropnie tłusta skóra... Spodziewałam się efektu, ale nie aż takiego - bo teraz skóra się nie tłuści, zaskórników nie mam praktycznie w ogóle i ślady po nich są niewidoczne. Na pewno wpływa też pozytywnie na napięcie cery i kolor. Ja bardzo polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też korzystałam z mikrodermabrazji diamentowej, bardzo fajny zabieg dla osób zmagających się z cerą tłustą czy mieszaną . Moim problem były zaskórniki na nosie i brodzie. Konsultowałam mój problem z panią kosmetolog z CME Medigold w Chorzowie . Co prawda trzeba było zrobić parę zabiegów, ale efekt jest fantastyczny. Zdecydowana większości zaskórników zeszła. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów, fachowości osób tam pracujących . Na pewno skorzystam z innych zabiegów ;] Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że zdecydowanie lepsza jest mikrodermabrazja korundowa, ale niewiele gabientów ją wykonuje. Znalazłam świetny salon, który robi mikrodermabrazję korundową na stronie www.dobrakosmetyczka.pl jest tam wyszukiwarka wg miejscowości i można przeczytac opinie o danym miejscu, więc nie idziemy w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu także postanowiłam zrobić sobie mikrodermabrazję. Niestety dość długo szukałam dobrego gabinetu kosmetycznego. W końcu koleżanka polecił mi http://www.tuttibeauty.pl/ w Gliwicach. Kosmetyczka z tego gabinetu jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie. Wykonała mi mikrodermabrazję i efekt był niesamowity. A cena okazała się bardzo przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ( w klinice Bellisana) i jestem bardzo zadowolona z efektów - skóra zrobiła się gładsza, pory zmniejszone, podziałało też dobrze na naczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka005
Ja robiłam sobie w Samui Spa w Warszawie. Zabieg jest bezbolesny i w sumie dosyć przyjemny, skóra jest po nim gładka i przyjemna w dotyku. Przed jednym z zabiegów wyskoczyło mi kilka brzydkich rzeczy na twarzy, więc moja kosmetolog nie zdecydowała się wtedy na zrobienie tego zabiegu - żeby tego nie spaprać, więc lepiej wybierać ten zabieg, kiedy na twarzy nie ma żadnych stanów zapalnych... Co do miejsca, to serdecznie polecam :) Jest czysto, sympatycznie i profesjonalnie, jeszcze nigdy się nie zawiodłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi tego typu są coraz popularniejsze, dlatego coraz więcej osób korzysta z tego typu rozwiązań. Co więcej, wiele kobiet jest zadowolona z tego typu rozwiązań, co jest wystarczającą rekomendacją. Ja jednak ze swojej strony polecam przeczytać co nieco o tym przed podjęciem decyzji o zabiegu. Dlatego podsyłam też link do jednego takiego artykułu: http://ibisbeauty.pl/gabinety-kosmetyczne-i-mikrodermabrazja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam! Bardzo fajny zabieg moim zdaniem, nie tylko złuszcza naskórek i ‘odmładza’, ale też sprawia że w ogóle wyglądam lepie- znikają zaskórniki, prosaki itd. Na pewno raz nie wystarczy i z pewnością trzeba znaleźć dobry salon, bo to jednak poważny zabieg, samemu nie eksperymentujmy :P ja polecam Studio Tamka w Warszawie, profesjonalnie i bardzo sympatycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarlenak1q
Witam zabieg jest naprawdę super ja chodzę na mikrodermabrazję http://www.vita-derm.pl/mikrodermabrazja już od kilku lat i bardzo polecam. Skóra robi się odświeżona i gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo tego, że jestem mężczyzną, to na mikrodermabrazji znam się bardzo dobrze, ponieważ leczyłem swoją twarz między innymi tym zabiegiem. Głównie wykonywałem go w klinice SCM estetic w Krakowie i pewnie to też miało duże znaczenie. Efekty są niesamowite i polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkamaja89
Hej, dziewczyny jak wybierałam się na ten zabieg bardzo długo z obawami na wszystko :P ale w końcu zdecydowałam się i wybrałam Olimpia Day Spa http://www.sparybnik.pl/artykul/zluszczanie-wygladzanie-92.html i jestem mega zadowolona po 2 dnia mi się wszystko ładnie i pięknie wygoiło i wszystkie moje tłuste miejsca zniknęły coś rewelacyjnego polecam wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na mikrodermabrazji diamentowej w beauty bar w józefosławiu pod wawą :) po zabiegu skóra stała się o wiele bardziej jędrna i taka elastyczna, wygląda tez młodziej :) Generalnie nie sam zabieg nic nie bolał, ale nie wiem czy to też nie kwestia umiejętności osoby, która to robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joann8922
Mam tłustą cerą, więc każdy zabieg oczyszczający jest dla mnie bardzo dobry. Mikrodermabrazja ani mnie nie podrażnia, ani nie wywołuje nadwrażliwości, ponieważ mam twardą skórę. Podoba mi się również w tym zabiegu to, że mogę zredukować drobne zmarszczki. Mieszkam w Krakowie i najczęściej na zabieg chodzę do SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie poddać się zabiegom na twarz to polecam wam udać się do salonu urody www.salonksymena.pl w Sosnowcu. Zawsze spotykam się tam z profesjonalną obsługą, która wie jak obchodzić się z klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie lepsza jest mikrodermabrazja korundowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku efekt byl tylko taki ze cera nabrala zywszych kolorow. I tyle. Zmarszczki jak byly tak są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, ze od mikrodermabrazji zmarszczki nie znikaja, niby jakim cudem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdanela
byłam (gabinet Esthe w Lublinie - http://www.esthe.pl) i szczerze mówiąc według mnie jest to świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikrodermabrazja diamentowa to przestarzały zabieg, są inne zabiegi dające dużo lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_ka
Miałam mikrodermabrazję diamentową robioną w Estetyka Day Spa i jestem bardzo zadowolona, nic mnie nie bolało pani która wykonywała zabieg była bardzo delikatna i tłumaczyła mi co dokładnie robi i w czym to pomaga. Moja skóra jest teraz bardzo gładka i oczyszczona, nie muszę nawet nosić podkładu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w Instytucie Piękna Bielenda w Krakowie i mogę z czystym sumieniem polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikrodermabrazja

Ja byłam na mikrodermabrazji diamentowej przed zabiegiem kwasami. Pani kosmetyczka pozostawiła mi ślady na twarzy w postaci drobnych blizn i zdartej skóry. Byłam zrozpaczona. Poszłam do innej, niby sprawdzonej kosmetyczki na poprawę stanu mojej skóry i tylko, ta Pani pogorszyła ten stan, tworząc dodatkowe kreski, wgłębienia i dołki. Jestem załamana. Mam umówioną wizytę u dermatologa. Polecił lekarz, żeby stosować lek Solcoser. Mikrodermabrazja ma też skutki uboczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

 Jak to mawiała moja mam z twarzą niema żartów ,dlatego moim zdaniem trzeba wybierać kosmetyczkę, która będzie wiedziała jakie zabieg zrobić po kwasach czy innym zabiegu... Ja chodzę do kosmetyczki w Piasecznie Salon Hana Beauty i nawet jak chciałam przyspieszyć zabiegi to Pani się na taki manewr nie zgodziła bo mogła bym sobie zaszkodzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki, chciałm sie podzielić z wami moimi przemyśleniami. Mam juz 52 lata.. Wiecie, zmarszczki na czole, Ty cos opada tam dobrze nie przylega ;D ha ha. Testowałam mnóstwo kremów i chodziłam na przeeeróżne zabiegi. Kremy wiadomo nie od dziś - tylko nawilżają bo mają za duże cząsteczki żeby przedostały się do naszej skóry, oczywiscie i tak na codzien je stosuje. Chodzenie co miesiąc do kosmetyczki etc. to duzo czasu mi zabierało i wiadomo pieniążków. Moja przyjaciółka też w moim wieku, ale ona buszuje ciągle po intenecie i jakieś nowinki sprawdza. 4 miesiące temu zamówiła sobie urządzenie do lifitngu twarzy, powiedziałam ze ja w takie urządząnka nie wierze, bo coś musi boleć zeby działało ;D. Ona jednak stosowała codzinnie około 10 min to urządzenie. Po miesiącu, ja byłam w szoku, nie wierzyłam, że takie efekty przyniosło jej tylko ten masaż ultradźwiękami... sama sobie zaraz kupiłam i teraz mija 5 tydzien z tym urządzeniem. Zmarszcz bardzo wyraźnie się "ukryły" he he. Worki pod oczami jakby wyparowały, skóra zliftingowała.. Ja wierze też w kanały energii... do tego też stosowałam to urządzenie i dało mi to co chciałam osiągnąć ;) nie jest to lokowanie produktu hi hi, chciałm tylko się z tym z Wami kochane podzielić, że warto, mi bardzo pomogło, pięknego dnia buziaki. alshop.pl/pl/p/Urzadzenie-liftingujace-AmeliaLine/76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunnyq

Ja właśnie byłam na mikrodermabrazji korundowej bo chciałam trochę szybszy efekt. Generalnie obie są dobre ale trochę się różnią. Byłam w gabinecie Bellderma u dr Oksany i ona mi właśnie wytłumaczyła co i jak. Twój lekarz powinien pomóc Ci wybrać a jak jesteś z Warszawy to polecam dr Oksanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maya

ja robiilam mikrodermabrazje diamentowa juz dwa razy i jestem zadowolona z efektow. warto robic serie zabiegow bo wtedy jest lepszy efekt ktory dluzej sie utrzymuje. jak ktos jest z krakowa albo okolic to polecam gabinet sekrety piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×