Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikaDominika

o co mu chodzi? bo nie rozumiem

Polecane posty

Gość nikaDominika

Poznałam fajnego mężczyzne. Super się nam razem rozmawia. Ale on jest jakis dziwny. Pisze mi miłe smsy na dzien dobry, na dobranoc , mowi ze sie nudzi.........ze siedzi sam, a nie wpadnie na pomysł zeby do mnie przyjechac czy gdzies razem wyjsc. A mi jest głupio pierwszej wychodzić z inicjatywą. Nie chce sie narzucać. Dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, a może on też sie boi, nie chce narzucać?? po prostu się o to zapytaj, dziewczyno jak jest fajny to nei warto grać w jakieś gierki :) rozmowa i powodzeia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mu się podobasz:) a to, ze on nie wpadnie na to zeby cię zaprosił na drinka to może jest nieśmiały lub myśli, ze się nie zgodzisz. Nic się nie stanie jesli ty jego na drinka zaprosisz. I pamiętaj!! że...\"Do zakochania jeden krok..\":D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
ech,oni tacy sa!! tez mam podobnie...ale tobie prp[onuje,abys mu zaproponowała spotakanie,kiedy on np napisze,ze jest sam ,nudzi sie lub cos w tym stylu.Wtedy ty mozesz smiało ,napisac cos w stylu-tez sie nudze,to moze wyjdziemy gdzies razem?-zobaczysz,co powie...Moze gosciu boi sie odrzucenia i czeka na twoja inicjatywe...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×