Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saviorrr

Byłem w agencji towarzyskiej... - relacja

Polecane posty

Gość Saviorrr

Mam 28 lat, raz miałem dziewczynę z którą mi nie wyszło, byłem z nią dwa tygodnie. To było w wieku 16 lat. Kilka razy się z nią całowałem, i to było na tyle. Już jako nastolatek męczyło mnie żeby spróbować seksu, ja jednak, z mojej niezdarności, i zupełnego braku podrywania nie miałem innego wyjścia, jak tylko wytrzymać. Gdy skończyłem 20 lat, problemy się powiększały, wielu moich kumpli już nie było prawiczkami, byłem jednym, z niewielu, którzy nim zostali. Po skończeniu 22 roku życia, byłem nadal wstydliwy, nie miałem żony, nie miałem dzieci, nie miałem żadnych kontaktów z dziewczynami w moim wieku, trudno mi było się z nimi poprawnie komunikować ze względu na małe podobieństwo do facetów. W ten sposób doszedłem do 28 roku życia, jako prawiczek, który ma zero kontaktów z dziewczynami, to było smutne, to wtedy nastał moment, że niestety nie dałem rady wytrzymać do ślubu, czekanie tylko mnie osłabiało, upokarzało mnie. Postanowiłem udać się do Agencji Towarzyskiej. Najśmieszniejsze jest to, że nawet i tam się wstydziłem udać, nie wiedziałem jak zagadać, co powiedzieć, nic kompletnie nie doświadczony. Okropnie się bałem, i często chciałem odrzucić tą propozycję od samego siebie. Mimo to, potrzebowałem czułości, odrobinę przyjemności w tym smutnym życiu. Nie interesowało mnie to czy kobieta kochała się już z 30 chłopakami, czy z 200, to przestało grać rolę. Byłem świadom, że będę się kochał (coś w co nawet nie wierzyłem) z bardzo doświadczoną kobietą. Wkońcu udałem się do Agencji Towarzyskiej. Po wejściu, byłem zupełnie nie zorientowany. Zobaczyłem jakiegoś wysokiego, chudego zgrywającego cfaniaka ochroniarza, miał czarne, odbijające światło okulary. Podeszła jakaś dziewczyna, zaczełem się strasznie rumienić, była bardzo miła, pokazała mi zdjęcia, poszczególnych dziewczyn w pokojach, oraz cennik. Wybrałem jedną, jakaś tanią, bowiem nie jestem z bogatej rodziny. Powoli zaczełem iść w strone tak jakby korytarza. Stanełem przy drzwiach w których była moja wybrana dziewczyna, i jakoś strasznie się zaczełem bać, nie wiedziałem co robić po wejściu, nie wiem jak zacząć, co i jak, nic nie potrafie przecież, a co jak powie że mam za małego penisa? A co jak jej się nie spodobam? A może na mnie będzie krzyczeć że nie umiem się całować? No nic, pociągnełem za klamkę, i wszedłem. Po wejściu, na łóżku leżała piękna dziewczyna, długie czarne włosy, zamurowało mnie, nie wiedziałem co robić, nawet się nie odzywałem, wstała z łóżka, zaczeła prawić mi czułe komplementy, chyba wyczuła że nic nie umiem, powoli zaczeła mnie dotykać, pieścić moją klatkę piersiową, ja zdruzgotany też zaczełem ją pieścić, powiedziała że mam się niczym nie stresować, żebym się rozluźnił razem z nią. Spróbowałem. Zaczełem jej strasznie nie śmiało ściągać bluzke, gdy to zrobiłem, zaczeła mnie całować, ja cały czerwony powoli już się oswajałem. zaczeła mi się dobierać do spodni, była cudowna, i wiedziała czego najbardziej potrzebuje, potem kochaliśmy się na łóżku. było wspaniale. Nie przeszkadzało mi absolutnie to że robiła to z tysiącami chłopaków. Byłem pełen podziwu jej doświadczenia. Co o tym myślicie, czy zrobiłem mądrze? Bardzo mi się podobało, to było cudowne, jakby ideał, chciałbym to zrobić jeszcze raz ale nie wiem czy to normalne... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro ci sie spodobalo i zrobilbys to jeszcze raz, to zrobiles dobrze :classic_cool: choc nie watpie, ze zaraz cnotki zaczna cie kopac z jednej, (ze sie skurwiles) a dziwki z drugiej (ze jestes cienias, bo tak pozno) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alik z krainy wiecznych upałów
do autora - a myslisz, że mógłbyś się w niej zakochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saviorrr
Z samego seksu trudno by było się zakochać, musiałbym sprawdzić czy i w życiu codziennym jest taka cudowna jak w pieszczotach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alik z krainy wiecznych upałów
zafascynowała Cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saviorrr
Ogółem tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alik z krainy wiecznych upałów
to szalony pomysł ale...ciekawe czy ma kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamamamadjjdjd
"Co o tym myślicie, czy zrobiłem mądrze? Bardzo mi się podobało, to było cudowne, jakby ideał" Czyli twoim ideałem jest dziwka. Najlpiej się w niej zakochaj. Będzie z ciebie prawdziwy facet. Oczywiście ludzie nie będą się śmiać za twoimi plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alik z krainy wiecznych upałów
ona też jest dziewczyną, w dodatku piękną a może ona potrzebuje uczucia a nie tylko seksu? i nie dostaje tego uczucia i już nie wierzy, że może otrzymać, bo wokół niej są tylko chamowaci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subzero
ale to chyba bujda ze dziewczynki tam pracujace badają sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamamamadjjdjd
Boooosh, jest dziwką, być może chorą na nie wiadomo jakiego syfa, poza tym obracana za pieniądze przez facetów, którzy mają ochotę od przodku od tyłu, za włosy i z liścia w twarz - ma też chorą psychikę. Przestańce chłopaka wkręcać!!!!! Zrobił to w wieku 28 lat z dziwką i wydaje mu się, że to miłość. Dajcie spokój, facet jest wrażliwy i bezbronny jak dziecko, a wy mu sugerujecie związek z pospolitą dziwką i może jeszze jej alfonsem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamamamadjjdjd
Tamari, moze sama naucz sie składać litery i używać mózgu, co? alik z krainy wiecznych upałów do autora - a myslisz, że mógłbyś się w niej zakochać? [ 21:02 alik z krainy wiecznych upałów zafascynowała Cię? 21:04 Saviorrr Ogółem tak alik z krainy wiecznych upałów to szalony pomysł ale...ciekawe czy ma kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saviorrr
Tam ten post wyżej to nie ja pisałem, to nie była agencja dla gejów. Prostytutka była po badanich, nie miała żadnych syfów, są zdrowe zbadane. Syfy to mają tirówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedno Zycie Nie do Odzyskania
Pierdol opinie innych ludzi, pierdol wszystkie laski z tego pokurvionego forum, ja bym sie mogl zakochac w dziwce, jesli by skonczyla z tym zawodem i kochala tylko mnie? Dlaczego nie? JEst jedno zycie, jestes tylko jednym z 6 miliardow zyjątek na swiecie i nikt by nie zauwazyl nawet gdyby cie nie bylo, wiec nad czym sie astanawiac, kiedys umrzesz i nigdy juz ciebie nie bedzie ani nic po tobie nie zostanie, przestaniesz istniec w czasie i przestrzeni jesli w stanie w ogole to pojac. Bierz diwke, ja bym bral, jesli by mnie chciala jestem gotow zapomniec o przeszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saviorrr
Dzięki za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saviorr
Ja też bym zrobił podobnie jak ty, ona to też człowiek :-) Można ją pokochać, aczkolwiek one też są inteligentne, piszą różne pamiętniki, w internecie można poczytać, są ciekawe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy...
... robiłeś to w gumce zy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecccyddowanie
Z Twojej relacji wynika, że nigdy nie byłeś w agenturze:D:D:D Podejrzewam, że masz lat coś około 16, jesteś prawiczkiem i pozostaniesz nim jeszcze długo!:D Przynajmniej do czasu, kiedy nauczysz się pisać i mówić po polsku;) "zaczełem, stanełem".... Po prostu dramat!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saviorrr
nie bez gumki sie obyło ;) w końcu dziewczyna okazała sie shemalem a mnie dzis od rana boli odbyt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saviorrr
To to jest Shemal podszywaczu bo nie zabardzo kumam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczony 20
shemale to kobieta z fiutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaa
He he he kolego, fajna opowieśc tylko brakuje 2 szczegółów. najpierw płacisz za ustalony czas "kochania", a potem obowiązkowo idziesz pod prysznic (dziwka zresztą też). :P Moze kumpel ci to wszystko opowiadał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saviorrr
Skąd wiecie że Ona miała fjuta? zresztą to o niczym nie świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi sie nie chce
wierzyć ze prawiczek kochał się tak wspaniale. pewnie bys sie spuscił na nią zanim by cie dotknęła "juz nie prawiczku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredek.....
koleś ma bujną wyobrażnie wg mnie nie był nigdy w agencji opowiada pierdoły typu "Podeszła jakaś dziewczyna, zaczełem się strasznie rumienić, była bardzo miła, pokazała mi zdjęcia, poszczególnych dziewczyn w pokojach, oraz cennik" może napisz gdzie w tej adze byłeś w Tajlandi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się autorze pedalskimi podszywami ja zrobiłem to samo tylko że w wieku 32lat dzisiaj mam 45 lat żonę i 4letnią córeczkę i jestem szczęśliwy więc glowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha haaaa zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę czterdziestą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×