Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Betitka

chrypka przeziebienie u niemowlaka?

Polecane posty

Moj 1,5-miesieczny synek ma od kilku godzin chrypke, tak mi sie wydaje. Jest prawie 5 rano, maly dwa razy budzil sie na jedzenie i jak sobie postekiwal dajac znac ze jest glodny to odnioslam wrazenie ze ma lekka chrypke. Nie wiem czy sie nie przeziebil bo bylismy na spacerze a troche wialo i bylo zimno. Po tym jak oddycha slysze ze ma lekka wydzieline w nosku ale nie wiem czy to moga byc poczatki kataru bo on czesto tak ma - nie zawsze dobrze odbije po jedzeniu i mleczko mu zalega. Nie chce panikowac ale boje sie ze moze sie cos powazniejszego z tego wykluc. Czy wzywac lekarza zaraz rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, nadal jakby lekka chrypka i chyba lekki katarek ale jest grzeczny, spal ladnie. Czy taka chrypka moze sama minac czy to tylko poczatek czegos gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz trudno powiedzieć u takiego maleństwa, po prostu obserwuj małego - pewnie się przeziębił, pamiętaj, że z takim maleństwem nie wychodzi się na dwór gdy jest duży mróz i bardzo wieje :) napisz później jak malutki się czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma katarek to ja bym posmarowała go pod noskiem maścią majerankową - odrobina wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. Na razie bez większych zmian, lekka chrypka się utrzymuje i to chyba na tyle. Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku. Mam jeszcze inny problem: mały nie chce spać- z uwagi na sytuację nie możemy wyjść na zewnątrz a mały śpi w zasadzie tylko na świeżym powietrzu. Wczoraj, ze względu na pogodę otworzyłam okno i spał tak 2 godziny z przerwą na karmienie. Czy to możliwe żeby takie dziecko spało raptem 1-2 godziny w ciągu dnia? I to tylko na świeżym powietrzu? On nie płacze, leży, uśmiecha się albo rozgląda, jak się mu znudzi to troszkę marudzi ale jest spokojny. Wieczorem zasypia ok. 22 i śpi do ok. 8 z przerwami na jedzenie i przewijanie (budzi się jakieś 4 razy na te 10 godzin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skylerr
gdzieś w internecie wyczytałam, że lek Sambucol Baby jest skuteczny drogie mamy podawalyscie cos takiego swoim dzieciom? Moja córeczka od wczoraj ma objawy przeziebienia ma 4miesiace i nie wiem jakie lekarstwo jej podac mozeie cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Ja każdej swojej przyjaciółce z małym dzieckiem polecam teraz aspirator do nosa z haxe. Ma wbudowane melodyjki, które odwracają uwagę dziecka od całego procesu. Bardzo jestem zadowolona z tego aparatu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Widzę, że już się tutaj pojawił, ale ja też chętnie dodam coś od siebie. Bardzo polecam aspirator do nosa z haxe, bo jest przede wszystkim skuteczny, a ta muzyczka pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×