Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pani zimową porą

Lubicie swetry ?

Polecane posty

Gość pani zimową porą

Ja bardzo lubię różne sweterki i bezrękawniki. Mam ich różne kolory i fasony. Najbardziej lubie dwa: jeden musztardowy a drugi krwisto-czerwony z malinową nitką. Mam też taki fajny u góry jest kremowy a w połowie stopniowo zabarwia się na delikatny róż. Niedawno w sklepie wypatrzyłam śliczny fioletowy sweterek o ślicznym fasonie i już mam na niego chrapkę. Uwielbiam mocne kolory i kobiece i niespotykane fasony które do wszystkiego pasują od zwykłych dżinsów, przez materiałowe spodnie a na spódnicach kończąc. Podobnego bzika mam na punkcie torebek. Mocne zdecydowane kolory które można fajnie z czymś skomponować i które zwracają na siebie uwagę. Kiedy byłam blondynką to wstydziłam się mocnych kolorów żeby nie wyglądać zbyt wyzywająco ale teraz kiedy mam ciemne włosy to mogę sobie pozwalać na różne kolorystyczne szaleństwa i nic nie wygląda w złym guście o ile ma przyzwoity fason. Lubie sobie dobierać ubrania ze sobą. Postrzegam to jak swego rodzaju układankę albo kostkę rubika która ma wiele rozwiązań. Ogólnie to zabawa bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie sweterki, mam ich masę, wiem już jakie kolory mi pasują i w tych kolorach teraz kupuję ubrania, bardzo jestem przywiązana do swoich sweterków w jakim sklepie wypatrzyłaś ten fioletowy (to jeden z moich kolorów :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Uwielbiam swetry, zwłaszcza jesienią i zimą. Polecam takie długie z grubym splotem. Moje ulubione kolory to te pastelowe. Ja najczęściej kupuję swetry online w serwisie CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa. Znajduje się w niej skupisko ofert od wielu sprzedawców. Niskie ceny, warto uzupełnić zapasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka   1999
Nie przepadam, ale mam. Najczęściej noszę go z szortami skórzanymi, do tego czarne rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh w sprawie swetrów i bezrękawników koniecznie wpadnijcie do nas na rozeznanie ---> www.Ombre.pl Co prawda kobietom przy ich modowych poszukiwaniach nie pomożemy, ale mężczyznom z ogromną przyjemnością! Bo w sklepie znajdziecie asortyment od bluz i dresów sportowych po eleganckie koszule i marynarki; jest w czym wybierać i warto do nas zaglądać. Co chwila w sklepie pojawiają się kolejne promocje i wyprzedaże :) Wpadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×