Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amdara234

czemu w dzisiejszych czasach liczy sie kasa a nie milosc...

Polecane posty

powoli zaczynam wierzyc w to ze w dzisiejszych czasach bardziej niz milosc liczy sie kasa.bo czy to nie prawda...szukamy wlasciwego partnera ale patrzymy przede wszystkim na to czy jest nam w stanie zapewnic godne zycie.w biedaku mozna sie zakochac jeynie wtedy gdy sami mamy wystarczajaca ilosc kasy,wtedy nie wazne jest czy partner jest biedny,natomiast jezeli sami nie mamy nic....nie wazne wtedy uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhh dziecinko
to, co , że biedny, ważne , żeby był uczciwy , pracowity i odpowedzialny. Tylko, że trafić na takiego, to jest dopiero problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość con
Obawiam się, że kasa rządzi światem znacznie dłużej niż autor topiku myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego w dzisiajszych
czasach- przecież to sie zawsze liczyło:o nie wiem czemu wszyscy tak demonizują te "dzisiejsze czasy" , wczoraj jakiś dewiant pisał o kobietach "w dzisiejszych czasach" a co wy wszyscy żyliście 200 lat temu że wiecie jak kiedyś było???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys bylam zfacetem z milosci,byl tak uczciwy ze gdy zaszlam w ciaze wyznal mi wszystko.ze ma zone i dziecko a ze byl biedny to nie mogl mi pomoc finasowo.potem bylam takze z uczciwym i biednym ale gdy stracilam prace szybciutko uciekl do mamusi.wystraszyl sie ze przez jakis czas bedziemy zyli na jego utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość con
Aha nie zgadzam się z autorką z tym, że niby biedne dziewczyny mają mniejze szanse na uczucie, bo dla tych bogatych kwestia finansowa nie jest taka ważna. Toretycznie teza ta wydaje się słuszna, tylko,że nie ma ona odzwierciedlenia w praktyce. Z moich obserwacji wynika,że jest przeciwnie, biednej kobiecie łatwiej jest zaakceptoać brak zamożności parnera ( znam liczne przykłady związków biedny- biedna), natomiast, żeby bogata zakochała się w biednym...no cóż wg. mnie wątpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma wspolnego z
z "dzisiejszymi czasami"- kiedyś to by ci matka z sąsiadami męża wybrały-jak sama byś była bogata albo chociaż ładna to \"z hektarami\" a jak nie to dziada jakiegoś :o i co- lepiej kiedyś było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys bylo zupelnie inaczej bo prawie wszyscy byli rowni i nie bylo az takiego podzialu na biednych i bogatych jak teraz.uwazam ze w dniu dzisiejszm znajdziemy wiecej par,ktore nie sa ze soba z milosci,oczywiscie z obustronnej milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kiedys bylo zupelnie inaczej bo prawie wszyscy byli rowni" to sie usmialam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Facet
...prawie robi wielka roznice, jak zajezdzam moim fiatem 126p, to wszystkie dziewczyny uciekaja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne,jednak uwazam ze teraz liczy sie zawartosc portfela,jak najlepsze auto i wielki dom albo przynajmniej dwa mieszkania,reszta to dodatek i nie wazna jest milosc ani to jak wyglada nasz partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez sie liczyla majetnosc- pole, krowki, swinki itd itp.... teraz to zmienilo sie w auto i mieszkanie, ale sens pozostal ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy jestes ladna,mloda, ale biedna,wiesz ze mozesz miec kazdego faceta i masz do wyboru pieknego biedaka,ktory poza uroda nie ma ani grosza a z drugiej strony masz faceta ktory moze dac ci wszystko ale nie jest w twoim typie to kogo wybierzesz....zdecydujesz sie na biedowanie przez reszte zycia czy zycie w luksusie i nie martwienie sie ze kiedys twoje dzieci nie beda mialy nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze was zmartwic bo bogaci faceci chca bogatych lasek a biedne szare myszki sa dla biedakow :D bogaci juz wiedza ze te szare myszki sa tak wycwanione ze leca na kaske hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kiedys ludzie byli
ze sobą z miłości? ;) niezły dowcip,tanich romansów sie naczytałaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reguly jest tak ze faceci bogaci chca biednej szarej ale ladnej myszki zeby pokazac sie czego to oni nie maja.bogadej kobiecie,bogaty brzydal nie moze zaimponowac niczym,wiec zawsze bedzie szukal biednej bo co mu innego zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwię cię dziecko
zmartwię cię jacusiu:D bogaci faceci chcą ładnych kobiet, a piekne kobiety chca bogatych. Także nie masz co liczyć na urodziwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze jest bogaty a do tego przystojny,wtedy moze zakrecic sie tam gdzie sa takie dziewczyny ,ktore sa piekne i bogate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ...
[szukamy wlasciwego partnera ale patrzymy przede wszystkim na to czy jest nam w stanie zapewnic godne zycie.] Nie rozumiem dlaczego piszesz w liczbie mnogiej ? Ja takiego faceta nie szukam na pewno, a pieniądze to rzecz do zdobycia i nie są najważniejsze w życiu. Na pewno nie licze na to żeby facet zapewnił mi "godne życie" jak piszesz (to szerokie pojęcie :) ) Jestem kobieta samowystarczalną, pracuję, zarabiam pieniądze i to się nie zmieni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem prostytutką
i żaden facet nigdy nie będzie mnie utrzymywał Nisko siebie cenisz dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinay23
wielka materialistką to ja nie jestem ale jestem ambitna, ładna, wiem czego w życiu chcę, studiuję i nie wyobrażam sobie być z facetem który nie będzie miał celu w życiu, wybaczcie ale miłość nikogo jeszcze nie wyżywiła a ja nie mam ochoty klepać słodkiej biedy lub utrzymywać faceta, facet musi mieć ,, łeb na karku" inaczej nie ma u mnie żadnych szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury kase zawsze mozna zarobic jak sie pomysli za to z uroda nigdy nic nie wykombinujesz no chyba ze chcesz sobie brac mlodsza i ladna ktora leci na kase ale dla mnie to zwykla prostytucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g4g
Profesjonalna reklama Lublin to najlepszy środek na poprawienie pozycji firmy, a także zdobycie większej ilości odbiorów. Za jej pomocą można powiększyć własne zyski i osiągnąć sukces. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×