Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość igła w stoku siana

jakie JEDZENIE podajecie na imieniny gosciom???POMOCY!!!

Polecane posty

Gość igła w stoku siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapi
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudzka2
ehh jak zwykle pioziom kafeterii jest coraz nizszy...swiadza o tym załosne wpisy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łee
to co przy kazdej okazji, najwazniejszy wiadomo jest alkohol a potem bigosik, jakies mięsko (najlepiej kilka rodzai: mielone, schab, kurczak) jakaś sałatka (np warzywna lub śledziowa), moga być zimne nogi czy golonka choć ja nie przepadam, ogórki konserwowe lub kiszone i co tam Ci się jeszcze zamarzy :D aaa na boczku jakiś ciasto i owoce jak by ktoś miał ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawiam zawsze żarcie. Biorę najczęściej zraziki w sosie , jakąś rybke po grecku albo szczupaka faszerowanego, krokieciki lub pierozki i mam z głowy. Oczywiście standardowo sałatka jarzynowa i bigosik. Do tego wódeczka i imprezka udana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatki to podstawa :P poza tym na talerzu jakaś szynka, sery, oddzielnie na talerzu papryka, pomidor, ogoórki, oliwki, grzybki itp, czasem robię koreczki jak mi sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaa
Można zrobić wiele dań z jaj ,a jaajaj...♣♦☺☻♥♠◘•○♦♣◘♣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zapomniałam o szyneczce...na talerzyku kilka rodzajów. Jeszcze pomidorki z cebulką, ogóreczki i grzybki...aha no i w koszyku chlebek:D:Dszkoda że ja mam imieniny dopiero za 3 miesiące:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łee
o własnie jajka przekrojone na pół z majonezikiem mniaaam jak ja mogłam o tym zapomnieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaa
a ozorki ? a jaajaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyżby konkurs kto użyje
jak najwięcej zdrobnień? "pomidorki z cebulką, ogóreczki i grzybki...aha no i w koszyku chlebek" Oto zwycięzca :O Pjure dla słonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaa
Jeśli nie ozorrki ? :O to grzyby i ryby:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karkówka uda pieczone bigos barszcz czerwony z uszkami sałatka jarzynowa schab ze sliwką jajka w majonezie, ogóreczki , grzybki i takie tam i ciasto czasem jest grill jak urodziny bo lato wiec kiełbasa, karczek, kebeby, szszlyki i mnóstwo warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łee
a ci Ci zdrobnienia przeszkadzają? :o czemu ludzie się takich pierdół czepiaja :o coś sie nie podoba to nie czytaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igła w stoku siana
wszytskie rady oki...tylko ja nie umiem gotowac:O i nikt mi nie pomoze w ym:( ma byc cos lawego!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łee
pytanie było co podajemy a nie jak co ugotować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajaa
kanapki z masłem i z solą , albo ze smalcem własnej roboty ajajaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatki
jak nie potrafisz rózne sa podane na kulinarich często z tamtąd odgapialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatki
najłatwiejsze sa salatki ja ostatnio z kapusty pekińskiej wiem że różnokolorowe papryki oczywiście pekińska może byc kukurydza ogórek i pieczarka gotowana i sól oczywiście pieprz i niedużo majonezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna jolanda
Ja podaję zupę z dyni albo pomidorową, albo rosół, albo jakiś chiński wynalazek, potem pieczeń z ziemniakami i sałatką z pomidorów, ogórków, sałaty, papryki, a później stawiam wędliny, ze 2-3 sałatki, chleb i ciasto albo inne słodkosci, chipsy, paluszki i można się obsługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marne te imieniny
latem tez podajecie bigos :O mało urozmaicone to menu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisi
pomidorek pokrojony w plasterki przelozony na talezyku z serkiem feta...czyli plasterek pomidora, plasterek sera itd...posypac to bazylia (swieza lub przyprawa) i skroplic magi, to do chlebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisi
salatka z tunczyka.... 2 tunczyki w sosie wlasnym por pokrojony drobno groszek zielony sol, pieprz majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak miala urodziny w zeszlym tygodni, na impreze zamowilismy chinszczyzne, pokroilam duzo warzyw do maczania w dipie, troche wedliny i kabanosiki pod wodeczke....ale to zalezy jaka impreze, na ile ludzi, czy "wytworna" czy "luzniejsza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisi
jajka w majonezie... wyjac ugotowane zoltka...rozdrobnic je i dodac do nich drobno usmazone pieczarki, sol, pieprz,swieza natke pietruszki... wymieszac i uzupelnic jajko, na wierzch majonez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisi
szaszlyki... piers kurczaka pieczarki boczek cebulka przyprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×