Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam sobie

Peeling do ciała - JAKI??????

Polecane posty

Gość szukam sobie

Jaki peeling polecacie? Chciałabym mieć gładką skórę a to nie jest łatwe. A i jeszcze czego używać, jakiego balsamu czy peelingu czy czegoś, żeby ciało dłuuuugo i ładnie pachniało??? Poradźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka-pyszkowa
zalezy ile chcesz przeznaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtańszy piling do ciała jaki znam i bardzo skuteczny, to sól kuchenna:-)Na wilgotnym ciele sobie trzesz i masz skórkę jak pupa noworodka:-)Tylko nie wolno po twarzy!!! Do twarzy używa sie cukru, tylko trzeba uważać, żeby nie był gruby. Efekt jest super, la najlepiej zrobić dzień przed imprezą, bo skóra twarzy jest zaczerwieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka jaśminu
ja mam rewelacyjny i bardzo tani sposób...zaparz łyżeczkę lub dwie kawy, odcedz fusy, do tych fusów dodaj łyżkę oliwy z oliwek, możesz dodać sól i możesz dodać swojego ulubionego żelu do mycia ciałą---> i peeling gotowy , skóra po nim jak u niemowlaka:):)Można nawet samą kawą się posłużyć ale Oliwka fajnie natłuszcza skóre...ja stosuję zazwyczaj te 2 składniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robilam kawą...
i jest ok. Ale zapach mi nie podchodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winona_forever
polecam GEOMAR thalasso scrub- cena ok 28 za 600 g, firma www.mirato.it z algami i solami morskimi, zapach super, dzialanie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eris under 20” występuje on w 2 wersjach zapachowych , jest grubo ziarnisty i powinien załatwić sprawę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winona_forever
mozna polaczyc kawe z lyzeczka cynamonu-(jesli lubisz ten zapach) ma wlasciwosci pielegnujace - tylko nie wiecej bo skora sie zaczerwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam od dluzszego czasu peelingu firmy greenland(dostepne przez net), swietnie sciera, natluszcza, wiec nie trzeba po nim uzywac zadnych smarowidel, a zapachy sa obledne i dlugotrwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
Wypróbowałam peeling kawowy i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!! :) rewelacja:) :) użyłam dwóch saszetek zaparzonej kawy z ekspresu i teraz wiem, że za żadne pieniądze (w końcu tę kawę i tak się wyrzuca) można mieć super kosmetyk:) dodałam zarówno trochę oliwy z oliwek, jak i żelu do ciała, wyszło coś cudownego:) naprawdę, nie spodziewałam się, że efekt może być taki fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Polecam scrub Lirene pomarańczowy lub niebieski ( cena 12zł ), a także fajny jest scrub Avonu z serii Avon Solutions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
THALASSO PEELING od Hildegard Braukmann. Peeling z wyciągniem z alg morskich - mega robi różnicę, daj***ardzo dużą zmianę, a przede wszystkim faktycznie pozytywnie wpływa na cerę - robi się gładsza, zdrowsza, ma zdecydowanie lepszą kondycję i ogólnie chodzi o uzyskanie takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie arbuzowy z vegan friendly bielendy. Nie ma zadnego lepszego i z tak przyjaznym skladem dla skory. a zapach soczystego arbuza wrecz dodaje energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×