Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca szczescia na dobre

psychologia zaocznie w wieku 30+??? drugie studia, czy warto?

Polecane posty

Gość szukajaca szczescia na dobre

kurcze, zastanawiam sie...... mature zdawalam 13 lat temu, srednia ok 3,3-3,5, juz nie pamietam. wyjechalam za granice, zrobilam studia pedagogiczne, jednak nie czuje sie z tym szczesliwa. cale zycie marzylam o psychologii, jednak losy potoczyly sie inaczej. ale czy jest jeszcze szansa by z tak slaba matura i w tym wieku dostac miejsce na zaoczna psychologie? chce wrocic do polski i bardzo bym chciala studiowac psychologie. co robic.... czy warto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca szczescia na dobre
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze ze masz chec i czas na nauke :)...coz szkodzi sprobowac ? a noz sie uda i bedziesz mogla sie realizowac w tym co lubisz :) bede trzymal kciuki jak sie zdecydujesz ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca szczescia na dobre
kurcze, zmotywowaliscie mnie troche :D podzwonie jutro po uczelniach w Pl,ale obawiam sie, ze moja "super" srednia mnie dyskwalifikuje na starcie. Nie znam szczerze mowiac systmu w Pl, jak przebiega nabor na studia zaoczne. Wiecie moze? czy kazda uczelnia ma inny system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Twoja srednia niczego jeszcze nie przesadza.... pierwej sprawdz ;)...niestety nie wiem jakie kryteria stosuje sie przy naborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca szczescia na dobre
czy jest mozliwosc nadrobienia dwoch lat w ciagu np 3 miesiecy? czy jest mozliwosc indywidualnych egzaminow, np tych z z dwoch lat, zeby je zdac np po pierwszym semestrze? mialam juz troche psychologii i mysle, ze dalambym rade jakbym przykula ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiaczka Chłopaczka
jasne ze warto! moja mama skonczyla pedagogikę z tytułem mgr w wieku 40 lat:) i dala rade, nawet miala lepsze oceny w indeksie niz ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca szczescia na dobre
pol dupy... - pewna/y jestes? bo kurcze zajecia swoja droga a egzaminy swoja. napewno bym chciala posluchac wywodow profesorskich,ale zalezy mi by jak najszybciej pozdawac egzaminy z tego co bym mogla na starcie i pozniej poswiecic sie w calosci temu co nie wiem jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca szczescia na dobre
no wlasnie juz sama nie wiem. rozmawialam wlasnie z siostra, 19 lat :), ona idzie na psychologie dzienna. Mowi mi wlasnie, ze tez sie obawia bo psychologow jest od cholery........... zastanawiam sie tez nad germanistyka mgr 3 -letnia i nie wiem czy pogodzialabym te dwa kierunki. ja juz sama nie wiem co mam robic. wszytsko d.upa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest w ogole psychologia
zaoczna??? Takie rzeczy to chyba tylko na SWPSie albo ktos tu lamie prawo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze warto :) Sama mysle o psychologii jako o drugim kierunku (jak skoncze obecny). Ale mnie interesuje psychologia kliniczna, a to jest chyba tylko dziennie. I niestety mature mam 2,4,4,5,6 - i nie wiem czy mam szanse na UJ :O a tam bym chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie mysle tez o zarzadzaniu, bo tez mnie interesuje, a bardziej mi sie teraz w mojej "karierze" zawodowej przyda niz psychologia hyhy .. moze za jakies 10-15 lat pomysle o psychologii :) wiekiem sie nie przejmuj ;) ta z Gotowych na Wszytsko, ta ruda, Marcia Cross, miala chyba 35 lat jak zaczela studia, i to wlasnie psychologie ;) jakas nasza polska piosenkarka zdaje sie tez, chyba Halina Frackowiak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca szczescia na dobre
ale maja ceny zarabiaste, jejaciaaaaaa. szczerze mowiac to ksztalcenie w Pl jest duzo drozsze jak np. w De. Podziwiam ludzi za ich organizacje i management pieniedzmi bo to jest dla mnie szok zawsze jak jestem w Pl i widze te ceny i zarobki znajomych czy rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca szczescia na dobre
pechem dla mnie jest to, ze moj dyplom, mimo, ze zakonczylam cale studia jednolite ( tytul Dyplomowana Pedagos spoleczny i pracownik spoleczny) bedzie mi uznane w Pl jednyie jako licencjat i nie moge robic podyplomowki, jedynie Mgr uzupelniajac, oczywiscie w tej dziedzinie. i mysle, czy by nie zrobic psychologi spleczniej, jesli taka znajde w systemie zaocznym? kurcze, same klody pod nogami ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abaja
Czy moze dowiadywałaś się o to bo sama jestem 30+ i zawsze marzyłam o psychologii. Niestety pracuje więc moge tylko zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula186
a no jasne ze probuj!!!!ja tez jestem w podobnej sytuacji:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia11111111111111
witam, ja tez mysle o drugim kierunku zaocznie -psychologii, w 2007 skończyłam jeden kierunek na PŁ ale zawsze interesowała mnie psychologia. ale wydaje mi się ze warto planuje isc zaocznie do Szkoły Wyzszej Psychologii Społecznej we Wrocławiu lub Warszawie tylko mnie koszta przerazają tych studiów i wadą jest ze mało uczelni w Polsce prowadzi studia niestacjonarne I stopnia (zaoczne ) na kierunku psychologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani s
co wy z ta matura?? na psychologie jest egzamin. matura to tylko dodatkowe punkty ale decyduje wynik egzaminu. moja matura wygladala jeszcze gorzej bo sie do niej nie uczylam i nikt nawet nie piuknął. egzamin zdalam na 85%.. ale wtedy nie bylo testow przedmiotowych tylko test logicznego myslenia.. moja przedmiotowa wiedza powalilaby tam na kolana wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artek-Bartek
Na swpsie we Wrocku jest doskonała psychologia (także zaoczna), a na niej sporo ludzi po trzydziestce i znacznie starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest możliwość skonczenia zaocznej psychologii, np,wlasnie, na swpsie - szkole uznanej za bardzo dobrą. Jest możliwość zrobienia sum-u - studiow uzupelniajacych magisterskich, mysle, ze po Twoim, pedagogicznym, kierunku, bez problemu. W przypadku kiedy zdecydujesz sie na studia jednolite magisterskie, 5 letnie, zapewne wczesniej ich nie skonczysz (chociaz kto wie) ale zapewne duzo przedmiotow bedziesz miala zaliczonych z gory - zdawalas juz jej na pedagogice (moze bedzie istniala mozliwosc przejscia np o rok wyzej poniewaz bedziesz miala wiekszosc juz zdana z pedagogiki, ew zostanie Ci tylko wyrownanie roznicy punktowej ale np rok zaoszczedzisz). Na zaoczne decyduje (tak, tak, ja tez chwilowo zaocznie studiowalam i to na uj-ocie, zanim nie przeszlam na dzienne, drodzy zaoczni mozecie sobie krzyczec, ze to nieprawda itd, zeby bronic swoich studiow ale i tak wiadomo jak jest) jedynie kolejnosc zgloszen a nie to jakie masz oceny - to na dziennych. Wyksztalcenie jest drogie, z tego co pamietam na swpsie bylo chyba cos kolo 8tys, chyba za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa, no i musisz sama zdecydowac czy wolisz psychologie czy germanistyke, spotkalam sie z opiniami ze psychologow jest jak psow i przez to wielu nie ma pracy w zawodzie, natomiast po germanistyce bedziesz mogla realizowac sie w roznych obszarach a nawet jezeli pracy stalej nie znajdziesz - dawac korepetycje. Natomiast, jezeli psychologia jest Twoja pasja to nie widze powodu dla ktorych masz jej nie zrealizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gega 30+
sama mam taki dylemat . mysle tez o filologii angielskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na uniwerku poznańskim
jest psychologia dla ludzi po kierunkach humanistycznych... W 3 lata bodajże robisz magisterke. Zatem do dzieła !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dostaniem się na zaoczną psychologię problemu mieć nie bedziesz. pytanie tylko co Ci z tego przyjdzie? chcesz studiować hobbystycznie czy liczysz na lepszą pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×