Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

seventy

WODA WYCIEKJĄCA Z SUTKÓW

Polecane posty

Mam pytanie do Was,dzisiaj rano zauważyłam wode wyciekającą z moich sutkow .. są to znikome ilości a jednak ...nie mam zadnych innych typowych dolegliwosc ciążowych,jednynie troszeczke wrażliwe piersi. Kochałam sie z moim facetem 8 dnia cyklu (mam 28 dniowe) i po 6 dniach robilam test i wyszedl negatywny .. Czy to mozliwe by test sie mylił ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) moja kolezanka miala takei objawy . a teraz skacze z radosci bo tak czekala na dzidzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi :) Byłabym przeszczęsliwa jak by sie okazało ze jestem w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mam nadzieję, ze to to co mówią dziewczyny. Ja nie chcę Cię straszyć, ale jakakolwiek wyciekająca substancja z piersi, nie będąca mlekiem u matek karmiących, nie jest najlepszą oznaką. Lepiej udaj się do lekarza żeby przebadał Ci piersi. Mówię serio. A jeśli chodzi o test, to 6 dni po stosunku było stanowczo za wcześnie na jego przeprowadzenie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaaa
Wyciek z brodawki sutkowej Ponieważ sutek jest gruczołem to obecność wydzieliny w jednej lub obu brodawkach, to taka wydzielina nie zawsze jest oznaką choroby. Małe ilości wydzieliny często znajdują się u dziewczyn czy kobiet przyjmujących doustne środki antykoncepcyjne lub inne leki, w tym uspokajające. U kobiet po okresie karmienia wyciek z brodawki sutkowej ma zwylke wygląd mleka lub surowicy i może być on wynikiem nieprawidłowości hormonalnych i wyciek ma wówczas zwykle wygląd mleka lub surowicy. Wyciek krwisty z brodawki jest najczęściej objawem brodawczaka lub licznych brodawczaków w przewodach mlecznych i niekiedy raka. Brązowa lub zielona wydzielina zdarza się wśród kobiet z torbielowato-włóknistą chorobą sutka natomiast płyn o barwie mleka jest charakterystyczny dla zaburzeń pracy tarczycy lub zażywania niektórych leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventy - jesli okaże sie, że nie jestes w ciąży idź zbadaj sobie prolaktynę. U mnie takie objawy jak opisujesz były wynikiem nie ciąży niestety :( tylko zawyżonej prolaktyny przez która w ciążę zajść nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paline
jestem w 16t i 5d ciąży od kilku dni z moich sutków wycieka przezroczysta maź o konsystencji wody. słyszałam, że w późniejszym okresie ciąży jest to oznaką tego, że piersi są gotowe do karmienia, ale czy u mnie to nie za szybko się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie ze soba problemy
nie pamietam dokladnie w ktorym tygodniu, ale jakos kolo 15 moze u mnie zaczela sie tworzyc siara. Bylo jej bardzo malutko, w sumie tylko jak przycisnelam to wyciekla kropelka, takze u mojej poprzedniczki to normalne :) Nie przejmuj sie :) Ale z Autorka nie wiem ..... czy to normalne, ze tak wczesnie piersi daja o sobie znac? Wiem, ze moga bolec na poczatku, ale od razu siara? Ja nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiajranokiedynacisnełam prawy sute poleciało mi kilka kropli wody wystraszyłam się troszke ale i ucieszyłam bo mysle ze moze byc to ciaza.ogólnie z wagi przytyłam z 61 na 70 kg a mam 175 po drugie nigdy sie niezabezpieczałam z moim chłopakiem a po trzecie mam brzuszek typowo odstający.dodam tez ze robiłam dzisiaj test ciązowy tak jak i miesiąc temu ale wynik jest ujemny.co to moze byc?? aha kolezanka która ma 3 dzieci powiedziała ze to siara ale test wykazał co innego .jestem skołowana co mam robic? prosze o pomocmam 25 lat dodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G...o prawda nam 28 lat czekam na dziecko wraz z mężem dziś dostałam okres a z sutka leje mi sie woda jeżeli ino dotknę sutka więc to nie ciąża co wy macie z ta ciąża wszystko tlumaczycie ciąża a to g.... prawda idź do lekarza a nie odrazy przekwitanie jak to piszą lub ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G...o prawda nam 28 lat czekam na dziecko wraz z mężem dziś dostałam okres a z sutka leje mi sie woda jeżeli ino dotknę sutka więc to nie ciąża co wy macie z ta ciąża wszystko tlumaczycie ciąża a to g.... prawda idź do lekarza a nie odrazy przekwitanie jak to piszą lub ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×