Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekoladowa chwila

piekne stopy ale bez pomocy pumeksu

Polecane posty

Gość czekoladowa chwila

jak tego dokonac?:( mam wrazenie ze pumeks powoduje tylko ze moja skora na stopach robi sie bardziej twardsza i grubsza, chcialabym miec w koncu ladne stopy:( a nie tylko pierwszxy dzien po "pumeksowaniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontomiesz
siostra mi zamówiła jakiś specyfik z avon, podobno rewelacja.nie powiem nazwy, bo jeszcze jej nie znam, czekam na przesyłkę. ale może sprawdź ich ofertę na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontomiesz
już wiem.kuracja parafinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast pumeksu użyj
tarki do stóp. Ja tez mialam taki problem i zamienilam pumeks na tarkę,aktualnie używam z oriflame i jest naprawdę świetna! Używam jej raz lub dwa w tygodniu.po tym wcieram kremik nawilżający lub oliwkę i mam gładkie stópki :-) Możesz zamiast kremu używać maśc z wit a (2 zl w aptece)jest lepsza niż krem. Jak miałam bardzo twarde pięty to pomogła mi ekspresowo ale teraz akurat wystarcza mi krem do stóp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa chwila
poszukam na allegro, a ta tarka to taka metalowe (troche jak drobna tarka do warzyw) czy taka bardziej pumeksowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewu
nivelazione z woskiem pszczelim rewelacja na piety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewu
to jest bardziej pumeksowa po każdym starciu naskórka wmasuj nivelazione- czyściutkie mięciutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yy
uwazam ze te tarki pumeksowe sa złe,lepsze sa te podobne do tarki warzywnej.do nabycia w markecie za kilka zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te tarki pumeksowe są lepsze od tych 'tarek jak do warzyw', bo jeśli ktoś nie umie obsługiwac tej drugiej, to sobie może zrobic nią ogromną krzywdę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa chwila
jutro przejde sie do drogerii i postaram sie cos kupic, a mozecie polecic jakas dobra tarke dostepna w normalnym sklepie? jaka firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy w jakiej drogerii będziesz, ale postaraj się wybrac taką, która będzie wyglądac w miarę stabilnie i nie będzie jednorazowa - czasem warto zapłacic pare złotych więcej i miec to przez długi czas niż jakiś badziew, któego nie da się użyc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa chwila
bede w rossmanie, naturze i apropos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czasami popekane piety, a czasami sa tak gladziutkie i nic z nimi nie robie:) a jak mi zaczynaja pekac to wtedy smaruje witamina A po kazdej kapieli i rano:) masc kosztuje 2zl a starcza na naprawde dluuugi czas bo jej sie troszke bierze:) nic innego nigdy nie urzywam do stop, no moze czasem pumeks jak mi sie przypomni i zauwaze ze ejst w lazience;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ja tez polecam masc z vit. A z apteki oprócz tego stosuję tarkę taką pumeksowa z Scholla peelinguję stospy sól+oliwka lub żel pod prysznic maśc Dernilan też jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa chwila
oki, kupilam dzisiaj tarke do stop i masc z witamina A i od dzisiaj zabieram sie za swoje stopy, chce miec w koncu piekne stopki:):) moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa chwila
jestem juz "po zabiegu" i musze powiedziec WOW!!!!!!, po pumeksie nigdy nie mialam takich efektow. teraz tylko pozostaje pytanie- jak taki efekt utrzymac na dluzej? jak czesto powinnam powtarzac taki zabieg tarka? i oczywiscie co wieczor powinnam smarowac stopy mascia z witamina a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weweq
Ja tez uzywam tarki, kremiku nawilzajacego do stop no i w aptece pani polecila mi masc na lekkie stany grzybiczne i pekniecia, ktora strasznie nawilza i zmiekcza ( stosuje ja 1 na miesiac) mimio iz nie mam zadnych problemow. Czasami na noc smaruje mascia i zakladam skarpetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ówka
zamiast tarki lepszy jest pilnik sciera sie pietki na sucho 2 razy w tyg.krem rano i wieczor i ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnik
Też tak uważam. Zamiast tarki specjalny pilnik. Ściera się na sucho., potem krem i dopiero wtedy wchodzi się do wanny lub pod przysznic. Idealnie gładkie pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam masć z mocznikiem, Hasceral, kosztuje ok 7 zł w aptece:)złuszcza i rozpuczcza twardy naskórek, a nie działa inwazyjnie. i oczywiście dobry tłusty krem, tylko zabiegi te mają to do siebie, że trzeba je robić regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorcx
wystrzegajcie sie różnych cudów-chemikaliów, lepsze są te naturalne wlasnorecznie robione kosmetyki. Jak swojej dziewczynie całuję nogi i stópki to wiem że są czyściutkie, a nie jakieś chemiczne szkodliwe pudry itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to to saaamo
tarka i pumeks to scieranie zrogowalacialego naskorka - niestety im czesciej sie to robi tym czesciej narasta, lagodniej dziala pelling ale wlasciwie tez podobnie; moze w zimie troszke przystopowac i scierac 2 razy w tygodniu, moze sie unormalizuje , bo w lecie przy klapkach, japonkach itp jeszcze bardziej problem narasta przez "szok" piety z twardym butem. W kazdym badz razie : po pumeksowaniu itp, dobry krem lub masc z witamina a, nogi w woreczki plastikowe i skarpetki i 1h przed telewizorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobi1
mowicie wiele o witaminach stosowanych na skórę i dobrze ale nie zapomnijcie że najważniejsze jest to co sie je od wewnątrz, to jest najważniejsze cóż z tego że ktoś będzie z zewnątrz sie balsamował jak od wewnątrz budulca właściwego brak i ciągle problemy skórne będą sie pojawiać. ale dla przemysłu najważniejsze jest by leczyć a nie wyleczyć, tak można więcej zarobić niż gdyby komuś powiedzieć: "zacznij w końcu jeść a nie udawać że jesz" ;] ważne są witaminy A, C, E, ehh wszystko właściwie jest bardzo ważne dla prawidłowej rownówagi człowieka. produkty bogate w dane składniki można znaleźć w tej bazie danych: http://nutritiondata.self.com/tools/nutrient-search A (w postaci karotenoidów) i E powinny być w pożywieniu, nie ma co łykać tabletek z tym bo to inna budowa molekularna tych witamin. Karotenoidy muszą mieć przy sobie pochodne dla prawidłowego działania, a to zapewnia pożywienie a nie tabletki. u wielu osób brak wielonienasyconych tłuszczów - ale muszą być świeże!!! jeśli są nieświeże lub stare to wtedy pełno szkód w organizmie i 0 pożytku. warto więc wzbogacić (nie mówię by sie obżerać, tylko wzbogacić bo tłuszcze też muszą być w ilości dostosowanej do człowieka) "dietę" o wysokiej jakości niezepsute orzechy i nasiona najlepiej nie żadne wyizolowane oleje tylko śWIEżE, nie zjełczałe POLSKIE (nie poddane sterylizacji promieniowaniem) orzechy, siemie lniane. niestety trudno o dobrej jakości niepopsute produkty. Np taki olej lniany ze sklepu nawet świeżo tłoczony do niczego sie nie nadaje, albo go odfiltrowują z wrażliwych ważnych tłuszczy by sie nie psuł albo sie psuje bardzo szybko... lepiej mielić świeże siemie lniane i dodawać do kanapki/sałatki. nie można siemienia narażać na duże temperatury. rozpisałem sie o tłuszczach ale przecież nie z samego tłuszczu człowiek złożony ;) ale to pewnie wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaadasdasdads
NACIERAJ WITAMINA E W MASCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×