Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ffy

sex z młodszym facetem

Polecane posty

Gość gość
Uwielbiam starsze i doswiatczone kobiety wiedza co robia naprawde jestescie boskie pod karzdym wzgledem kocham was jakas chetna popisac a morze cos wiecej Grzesiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolerzanko z wroclawia jestem zainteresowany tb bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz mnie czegos i daj mi w kosc marze o tym wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj nr tel 518 130 775 kobiety chetne dzwoncie czekam buziaki tam gdzie lubicie najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 24lata i strasznie lubie sporo starsze odemnie i doswiadczone kobiety lubie jak mnie biora w obroty tak ze arz brak mi tchu piszcie nr tel wyrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gladiator525
Witam Panie z mazowieckiego i nie tylko. Miły, fajny brunet 180 cm wzrostu o atletycznej budowie ciała, dbający o siebie spełni wszystkie Twe marzenia. Pisz na gladiator525@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Jestem tu nowa,chociaż od jakiegoś czasu czytam o waszych przygodach.Zartownisiow omijam.Mam 54 lata,ładna.zgrabna chociaż już trochę zaokrąglone .myślicie że mogłabym się spotkać na sex z takim 25-25-30 atakiem. Ciągle o tym myślę.Zawsze lubiłam sex ale teraz mąż już ma problemy i postanowiliśmy coś zmienić. Jest za taką zmianą i próba.Mieszkam za granicą ale mogę przyjechać.A więc hotel,szerokie łóżko,winko,drink i szaleństwo do rana z takim młodym mężczyzną. Tak mi się marzy. JAK MYSLICIE mam szansę. Dolnośląskie.wielkopolskie było by mi najbliżej dojechać. Chętni panowie pisać na.jaxa-kaminski@WP.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek36 wzrost 189 waga 97
Ja bym wymasowal taka gruba 60 tke. Jej falujący brzuch duże cyce. Drazniłbym jej c**e i lizał. Ona by mi masowala penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbawił mnie 19 letni kuzyn/ bratanek w wypytywaniu mnie o sposloby postępowania z dziewczynami. Ja 39, traktował mnie absolutnie aseksualnie, ale za którąś wizytą szczegółowo i uporczywie dopytywał jak pozbawić dziewictwa dziewczynę - po nieudanych próbach. Oczywiście on też pierwszy raz. Już do spania, już dobranoc i po prysznicu, a on jeszcze pyta. No to siedliśmy jeszcze i w kusym szlafroczku na niczym tłumaczę mu gdzie co i jak szukać. W końcu załamałam się i pokazałam. No ale jak pokazać jak wkładać bez wkładania ? Szkolenie było bardzo przyjemne - potem jak utrzymać długość stosunku. Och ta młodzież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam 25 lat woj.śląskie może któraś z pań na ochotę na romans?? Patryk9425@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w UK . Ja 57 lat, on 32. Jechał do mnie kilka godzin. Pieścił , lizał... Kilka orgazmów . Niesamowity seks z nim miałam. Spędził ze mną tydzień,i codziennie kilka stosunków. Jestem sama, on tez. Spotykamy się co jakiś czas. Zawsze czekam z utęsknieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym seksu z młodszym , krępowała bym się z powodu różnicy wieku i z seksu nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 24 lata. Uprawiałem seks z dziewczynami/kobietami z przedziału 17-40 w życiu. 17, gdy sam tyle miałem, teraz najmłodsza to może 21-22. Ze starszych, to właśnie rekord 40-latka. Poznałem ją na Sylwestra w Niemczech, gdy tam mieszkałem. Polka. Było super. Poszliśmy do niej, bzykaliśmy się. Na drugi dzień zostałem na cały, znowu piliśmy i się bzykaliśmy. Bardzo fajna, elegancka i szczupła kobieta. Ciało bardzo ładne. Szkoda, że już mieszkam w Polsce, tak bym ją jeszcze odwiedził nieraz. Fajnie się z nią gadało. Druga to była 33-latka. Z tatuażami, miała dwójkę dzieci, ale męża nie. Poznałem ją na Sympatii. Lubię dużo starsze kobiety. Myślę, że dlatego iż podnieca mnie fakt "zdobycia" takowej. Mam wtedy takie wrażenie, że mogę wszystko, skoro w wieku 23 lat bzykam 40-latkę poderwaną, można powiedzieć, na ulicy. Starsze kobiety są konkretniejsze i bardziej otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam 25 lat. Bardzo chętnie poznam starszą od siebie kobietę. ze śląska lub Małopolski. Zapraszam do kontaktu Patryk9425@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyy

Cieknie mi z cipy z podniecenia dzis. Ja 40 lat poznam mlodego kutasa z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natolin

A szczupły 24latek może być, czy już za stary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanki szukam

Witam😊😊mam39 lat poznan szukam kochanki starszej nawet do 60 piszcie panie mwisnieski3@gmail.com pozdrawiam🤗😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanchez 21cm

Cześć mam 24 lata i uwielbiam starsze kobiety i lubię tryskac kilka razy czy znam się na rzeczy hmm napisz o ile wolisz wysportowanych brunetow pisz na trenerpw@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z jajami

Na starej piczy mody chuj sie cwiczy 😄 Ja pykałem starsze o pare lat znaja sie na tym i sie nie boja brac do pyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody jest super

Młodszy czasem też wiele potrafi...mam takiego 15 lat młodszego....Jezzzzu, co On wyrabia...w ciągu kilkunastu minut doszłam 3 razy... obłęd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla pań

Zapraszam do kataktu starsze panie piotrasj73@gmail.com mam 29 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam sponsorki ani nie sponsoruję. Jeśli któraś z Pań jest zainteresowana młodym studentem z Łodzi to proszę o kontakt na e-mail szymon.re@interia.pl 

Podobają mi się kobiety starsze, dojrzalsze i bardziej doświadczone. Takie mi imponują, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cieknie mi z cipy z podniecenia dzis. Ja 40 lat poznam mlodego ...a z warszawy

szymon.re@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie chętnie poznam starszą ja mam 23 lata i jestem wysokim blondynem o niebiesko zielonych oczach. Zapraszamy do rozmowy 

bia.woj.97@outlook.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.08.2020 o 12:48, Wojojo napisał:

Witam Panie chętnie poznam starszą ja mam 23 lata i jestem wysokim blondynem o niebiesko zielonych oczach. Zapraszamy do rozmowy 

bia.woj.97@outlook.com 

Mmmm, jesteś bardzo w moim typie... skąd jesteś i w jakim przedziale wiekowym partnerki szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, cafe_girl napisał:

Mmmm, jesteś bardzo w moim typie... skąd jesteś i w jakim przedziale wiekowym partnerki szukasz?

A dziękuję mieszkam w okolicach Wrocławia, wiek nie jest dla mnie ważny masz ochotę się poznać zapraszam do kontaktu na meila zniecierpliwiony. Pozdrawiam cafe_girl.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jestem szczupłym niebrzydkim 37 latkiem. Niebieskie oczy. 178cm wzrostu. Mieszkam w Łodzi. Kiedyś już miałem okazję spotykać się ze starszą od siebie kobietą. Było cudownie. Jeśli jest tutaj jakaś miła i chętna pani z Łodzi To bardzo chętnie się z nią poznam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 17:04, Gość PassionDeath napisał:

hmmmm sex z mlodszym facetem to sam radosc i przyjemnosc nieoczekiwanych wrazen... mialam faceta 14 lat mlodszego od siebie i to co czulam kochajac sie z nim nie czulam nigdy wczesniej z zadnym z partnerow..byl rewelacyjny poprostu:*:*:* buziaczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Cyganka napisał:
Dnia 20.02.2009 o 17:04, Gość PassionDeath napisał:

hmmmm sex z mlodszym facetem to sam radosc i przyjemnosc nieoczekiwanych wrazen... mialam faceta 14 lat mlodszego od siebie i to co czulam kochajac sie z nim nie czulam nigdy wczesniej z zadnym z partnerow..byl rewelacyjny poprostu:*:*:* buziaczki 

Miałam 17 lat młodszego ..ok w sexie może i dobry ale miał zrytą głowę.. odechciało mi się do tej pory czasem piszę nie mam ochoty już na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×