Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

najlepsze życzenia dla Damianka Beata dziękuję za namiary z przyjemnością sobie obejrzę zdjęcia, ale niestety nie mogę się dostać, bo podaje, że podana nazwa konta jest nieprawidłowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tak na szybko zyczę wszystkim solenizantom którym nie złożyłam życzeń wszystkiego najlepszego :) U nas jutro roczek dla dziadków a w sobotę dla reszty ludzi :) Lecę wszystko szykować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wszystkiego naj naj naj dla Damianka:)!! u nas imprezka się udała!mój Olaf dotrwał do końca:):P poszedł spać o godz. 24.30:)a impreza trwała od 17! Dunia świeczka suuuuper!najpierw jest raca później kończy się palić raca otwiera się kwiat z małymi świeczkami które się kręcą i gra stolat:)bardzo się podobała wszystkim!tylko później trzeba ją rozmontować ja wyrwała kabelki bo by grała i grała chyba do rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje w imieniu małego jubilata za życzonka :) zdjęcia ze skromnych urodzinek są na nk i na naszej poczcie ;) dobrej nocy.jestem skonana-całą noc nie spałam podobnie jak rok temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my już po imprezie urodzinowej :-) wprawdzie urodzinki jutro ale prezenty już dziś. Impreza udana choć początek nerwowy, goście przyjechali prawie 2 godziny wcześniej niż planowałam. Więc nic nie gotowe dobrze że chociaż dali znać że już jadą to zdążyłam ubrać Zuzię i siebie i jakoś ogarnąć mieszkanie. Ale jedzenie to przygotowywałam jak już przyjechali. Ale wszystko się udało. Zuzia nie zdmuchnęła świeczki sama, za to tort bardzo się jej podobał i prawie się popłakała jak zaczęłam go kroić :-) A teraz znowu szaleje i nie chce iść spać. Właśnie stoi przy ścianie i do niej gada :-) Ja nie mogę jej usypiać bo cały czas się śmieję gdy widzę jak ona się wygłupia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Roberta :-) W dniu Twoich pierwszych urodzinek życzę Ci aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały. By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny, co rozwiewa wszystkie smutki! Niech na ten roczek zniesie Ci kilka sroczek moc prezentów, duzo zdrowia, no i serca Twoich bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My idziemy dziś do lekarza bo mała chora. Jak kichnie to ma wargę przyszczypniętą :-). Oddycha przez buzię i dusi się kaszląc. Jest marudna i w ogóle nie chce się bawić. Agnieszko teraz to Olafek będzie miał czym się bawić. Takie pojazdy dostał :-). Na pewno jest w siódmym niebie :-). Nika na pewno dobrze napisałam login i hasło. Może w loginie wpisujesz www a tego nie ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wszystkiego najlepszego dla Robercika 🌻 Beatko szczerze mój olaf mało jest zainteresowany zabawkami!!:P woli kapsle lub pokrywki ze słoików!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! zacznę od życzonek - spóźnionych dla Damianka i niespóźnionych dla Roberta! Wszystkiego najnajnajlepszego chłopaki :D :D :D siostra z narzeczonym pojechała dziś do domu. niby fajnie jak była, ale odetchnęłam po ich wyjeździe. jeszcze tylko w środę przyjedzie siostra R, ale tylko na jedna noc bo jest w drodze do Warszawy i chciała się przespać u nas bo jej pociągi nie pasują, i będzie spokój z odwiedzinami. fajnie jak w domu pełno ludzi, ale ja już chyba się przyzwyczaiłam o mojego "spokoju". u nas wszystko super! maly jest kochany, w dzień ślicznie się bawi, w nocy śpi z 2-3 pobudkami na picie i rano o 6 mleczko dostaje. całkiem zaakceptował mleko hipp bio. żadnych problemów z brzuszkiem, czy krostkami. a i smakuje miu bardzo bardzo mocno! wypija mi ok 5-6 140 ml i wieczorem przed snem drugie tyle (czasem mniej). także ma ok 200-280 ml mleka na dobę do tego ok 20 ml kaszki mleczno ryżowej i rano kanapeczki z serkiem. wiec super :D od kiedy odstawił się od piersi nie przypomina sobie o niej. bałam sie ze przypomni sobie cycusia i będzie się go domagał, ale nie. zupełnie o nim zapomniał :) no i w końcu mamy łóżko tylko dla siebie! bo mały całe nocki przesypia w łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dla Damianka spóźnione 100lat i zdrówka :) Nika ... nie wystarczy wpisać naszego loginu... Trzeba wpisać: nasz login i potem -> @interia.eu i na dole hasło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki jeszcze raz w imieniu smyka i życzę 100lat i zdrówka i wszystkiego naj naj naj dla Robercika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dla Zuzanki magmall-przepraszam za przeoczenie ;) 100 lat i dużo dużo zdrówka i uśmiechu i wszystkiego naj naj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Wszystkiego Naj, Naj Najlepszego dla Roberta :) Stooo Lat, Stooo Lat :P Zerknę na pocztę pooglądać fotki... dawno tam nie byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Moja niunia za 3 dni rowniez konczy roczek jejku jak ten czas zlecial a jeszcze pamietam jak czesto czytalam was gdy zblizal sie final porodowy :) wszystkiego najlepszego zycze dla wszystkich bobaskow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale się za wami stęskniłam.. Nie miałam jak Was doczytać, bo nie mogłam zaglądać około 1,5 mc. Pewnie dlatego zniknełam też z tabelki..:) A może to tabelka dla ząbków..nie wiem, ale się dopiszę, choć u nas ząbków brak... ZOSTAŁYŚMY SAME Z GOŁYMI DZIĄSEŁKAMI ?? nick ..............imię..........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka...........Aleks...........19.10....9300...78.... .....9.......12m Kasiula82........Amelka........30.10.....9700....80.........0.......12,5m Mother..........Kacper........30.10.....9400....74...... ...6.......12m KaroLinka........Natan........1.11......11,0......84.... ...6.......12m happymama......Zuzia.........3.11......10kg.....79...... ..7.......11,5 m Ann 31............Alicja.........6.11......9000.....77........6. ......11,5 m Agniesza26......Olaf...........9.11.......10kg....87/88. ..8.........12m MarzenaMol.....Arturek......10.11......9860g...74....... .8.........12 Beata1987.......Zuzia.........14.11.....9800.....74..... ..5.......12m kaaczuuchaa....Damian......15.11.....9000......73....... 6......11m1d Marta1983....... Robert...... 16.11.....9000.....68.......2.......11,5m Magmall.........Zuzanka.......16.11.....8700.....?...... ...6........11,5m Jokasta...........Jeremi ......19.11.... 8900......72?......8.......11 m **ewelka**........Wiktoria....21.11.....9,5.......89.... ..12......11m13d maminka.1........Lenka.......21.11.....9,0.......73..... ..4........11m kajtoch...........Blanka.......27.11.....11,6......83... ....2.......10,5m pingusia_22......Marika......27.11.....8100......76..... .4.........11 m Nika 33........Weronika.....27.11....10,3......ok80.......2...... ..10,5 Małgorzata.......Julek...... 28.11.... ok9,5... ok80....... 8.......10,5 mała_agatka....Franek.......3.12.........?........80.... ....1......11,5m dunia27.......Kubuś..........4.12......ok9.850.....85... ....6........10,5m U Nas nie wesoło.. Amelcia ma duże problemy zdrowotne...od szpitala..do szpitala :( w zasadzie to jeszcze nie wiedzą co jej jest. Ostsatni raz pisałam jak miałyśmy jechać na cystografię. wyszła dobrze, nie ma refluksu, a infekcja dróg moczowych powraca co około 3 dni od wyleczenia :( Poza tym porobili dodatkowe badania i one wyszły żle..i teraz diagnozują ją dalej. Co 2 tyg. jeżdzimy do CZD w Katowicach. Do żłobka nie chodzi - całkowity zakaz leakrski. Na szczęście na roczek byłiśmy w domku i zdążyliśmy zorganizować suuuper imprezę urodzinkową (bo dzień wcześniej jeszcze w szpitalu) Ale jest cudowna..mimo tylu badań, chorób, lekarstw, zmian otoczenia jest bardzo wesołym dzieciaczkiem. Biega już od 3 tygodni. Coraz więcej rozumie, coraz więcej opowiada. Wszystkim dzieciaczkom przesyłam życzonka urodzinkowe. Mam nadzieję, że teraz będę mogła częściej zaglądać..często o Was myślałam. Ściskam mocno. Prześlę zdjęcie Amelki na pocztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ..............imię..........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka...........Aleks...........19.10....9300...78.... .....9.......12m Kasiula82........Amelka........30.10.....9700....80..... ....0.......12,5m Mother..........Kacper........30.10.....9400....74...... ...6.......12m KaroLinka........Natan........1.11......11,0......84.... ...6.......12m happymama......Zuzia.........3.11......10kg.....79...... ..7.......11,5 m Ann 31............Alicja.........6.11......9000.....77........6. ......11,5 m Agniesza26......Olaf...........9.11.......10kg....87/88. ..8.........12m MarzenaMol.....Arturek......10.11......9860g...74....... .8.........12 Beata1987.......Zuzia.........14.11.....9800.....74..... ..5.......12m kaaczuuchaa....Damian......15.11.....9000......73....... 6......11m1d Marta1983....... Robert...... 16.11.....9000.....68.......2.......11,5m Magmall.........Zuzanka.......16.11.....8700.....?...... ...6........11,5m Jokasta...........Jeremi ......19.11.... 8900......72?......12.......11 m **ewelka**........Wiktoria....21.11.....9,5.......89.... ..12......11m13d maminka.1........Lenka.......21.11.....9,0.......73..... ..4........11m kajtoch...........Blanka.......27.11.....11,6......83... ....2.......10,5m pingusia_22......Marika......27.11.....8100......76..... .4.........11 m Nika 33........Weronika.....27.11....10,3......ok80.......2...... ..10,5 Małgorzata.......Julek...... 28.11.... ok9,5... ok80....... 8.......10,5 mała_agatka....Franek.......3.12.........?........80.... ....1......11,5m dunia27.......Kubuś..........4.12......ok9.850.....85... ....6........10,5m Witam, Przesyłam życzenia dla naszych jubilatów. Już w czwartek Jeremi też do nich dołączy. :) Tak sobie myślę jak to było rok temu, wielki brzuch i strach przed nieznanym. U nas znowu choroba, znaczy znowu u mnie grypa. Mam dość tego złego samopoczucia. Muszę nabrać sił na imprezę niedzielną. Będzie 15 osób, więc dużo roboty. Karolinko, Beatko piękne prezentacje- też się popłakałam. Poza tym mój Jeremi dalej malutki, taki niewysoki chłopak z niego. Ja pracuje, studiuję podyplomowo i jak wracam z pracy to chyba nie mam sił na wychowanie, tylko na samo kochanie, i bardzo teraz rozpieszczony, mało grzeczny jest, ma chimery, krzyczy jak coś nie jest po jego myśli. Aj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula przykro z powodu problemów zdrowotnych Amelki :-(. Ale wierzę, że wszystko będzie ok i kiedyś skończą się te pobyty w szpitalach. Jokasto musisz nabrać siły. No niestety wszystkiego nie da się pogodzić :-( i wierzę, że jesteś zmęczona. Jeremiego jeszcze możesz nauczyć grzeczności. Konsekwencja najważniejsza :-). My po wizycie u lekarza i mała na grypę spowodowaną wirusem i bez antybiotyku się nie obejdzie. Muszę bardzo uważać bo lekarz powiedział, że teraz na całej Europie panuje grypa, która atakuje migdały i opłucną. Aż mi ciężko się patrzy na małą bo mimo że była już nie raz chora to nigdy nie wyglądała tak jak teraz :-(. Czerwone, załzawione oczka i czerwony nosek. Aha i lekarz jeszcze powiedział, że dzięki tej szczepionce Ribomunyl mała tak łagodnie to wszystko przechodzi a poza tym stwierdził, że nie ma co się dziwić jak jej trzy ząbki na raz wychodzą a nie chcą się przebić. Karolinko mam pytanie. Bo zamówiłam przez allegro kubek niekapek z firmy Lovi i coś ciężko się ciągnie i nie wiem co jest grane :-). Czy jest tam jakaś technika :-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dziękujemy za życzenia tym które o nas pamiętały i wyczytały z tabelki ;-) Mam nadzieję że pozostałe dziewczyny też dobrze życzą mojej Zuzi. Może za dużo tych Zuzanek na naszym forum i wszystko się myli :-D A może za mało sie udzielam? Oczywiście żartuję :-D Jeszcze raz dziękuję w imieniu Zuzi. No a moje maleństwo znowu szaleje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzenia dla Zuzi i Robercika, dużo uśmiechu i zdrówka przede wszystkim. Adres tak spisuję i mimo to nic. Spróbuję jeszcze raz może się w końcu uda. Kasiula a co dokładnie Amelce dolegało, że miała cystografię? I napisz mi czy to bardzo bolesne badanie, jak mała je zniosła. Weronika ma kamicę nerkowa i boję się tych badań strasznie a w grudniu znów idziemy do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety z logowania nici. Za nic się nie da - cały czas komunikat - niepoprawna nazwa konta. Napiszcie mi tylko czy między pierwszym a drugim członem loginu ma być spacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika jak dobrze pamiętam to wysłałam tobie login z kreską na dole a nie spacją :-), ale może się pomyliłam :-). Moje dziecko wczoraj dostało pierwszą dawkę antybiotyku i dziś mogę powiedzieć, że jest tak jakby zdrowa :-). Nie wiem czy to dobrze, że dziś jej katar w ogóle nie spływa tak jak wczoraj, ale mam nadzieję, że nie schodzi to do gardła. Ja mam już trochę produktów kupionych na imprezę. Teściowa mi się chce wpieprzać w menu, ale ja nie chcę tego co ona. Bo ona chce zwykłą warzywną sałatkę a ja nie :-). I postawię na swoim bo w końcu to ja płacę :-D Później wyślę kilka zdjęć Zuzi z jej nowym, dużym przyjacielem, którego bardzo kocha :-). Dostała go na roczek i jest wniebowzięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Beatko - my mamy Avent tak jak pisałam więc nie pomogę, ale może trzeba tam coś ustawić? Czasami wystarczy od wewnątrz zakrętki przekręcić na mocniejszy strumień, zależy od kubka. W naszym avencie nic nie trzeba robić więc nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×