Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ups nie wyświetliło mi za pierwszym razem posta. Aha Karolinko zdjęcia śliczne i miałam już kiedyś napisać bo to z dawniejszych, super jest to co jesteś z Natankiem w łóżeczku:)) Rozbawiło mnie jak nie wiem:)) Aga a Tobie ślicznie w tym kolorze i wyglądasz całkowicie inaczej. Beatko Zuzia jest śliczna, widać że już włoski jej odrastają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ..............imię.........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka..........Aleks.........19.10.....9300.....78.... ....9......12m Green_Gable....Mikołaj.....29.10......12 kg...86-88......4......13.5m Kasiula82.......Amelka.......30.10.....9700.....80...... ..0......12,5m Mother..........Kacper......30.10.....9400.....74....... .6......12m KaroLinka.......Natan.......1.11......12kg......86.... ...9......13m happymama.....Zuzia........3.11......10,0......80....... 8......12,5 m Ann 31...........Alicja........6.11......9000......77.......6... ...11,5 m Agniesza26.....Olaf..........9.11......10kg....87/88.... 9.......13,5m MarzenaMol....Arturek.....10.11......9860.....74.......8 ......12 Beata1987......Zuzia........14.11.....10kg.....74....... 8.......13m3t kaaczuuchaa...Damian.....15.11.....10kg.....75.......9 .....13m20d Marta1983......Robert......16.11.....10,2 kg.....73.......5 .......13,5m Magmall..........Zuzanka....16.11.....9000.....77....... 6.......12m Jokasta.........Jeremi ......19.11.....8900.....72?......12......11 m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....10,2kg.....92..... 16......13m13d maminka.1......Lenka.......21.11.....9,0........73...... 4........11m kajtoch.........Blanka.......27.11......12........84.... . ..2.......12m pingusia_22....Marika......27.11......8900.....77....... 7.......13,5 m Nika 33.........Weronika...27.11.......11......ok80.....6.......1 3m1t Małgorzata....Julek........ 28.11..... 10kg ....ok82.....9....... 12m3t lorinka..........Zuzia........28.11.....ok9,0.....ok80 ....6.......12m anabelkaaa.....Janek.......2.12.......10,5kg....82...... 6........13/14 m mała_agatka..Franek.......3.12......ok10kg ....85.... ...2......13m dunia27.........Kubuś........4.12.....ok9.850...85...... .6.......10,5 Mam nadzieję, że dobrą tabelkę skopiowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Zgadzam się, Małgorzata jest b. zdolna :) pingusiu - no jakoś wpodczas wygłupów Ł wsadził mnie do tego łóżeczka i tak jakoś zdjęcie... hehe @ nie ma, dzis 33dc (bywało tak, że 33dc dostawałam, ale NIGDY nie dostałam później!! Czyli NIGDY np. 34dc) ...czekam więc... nie nakręcam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu naprawdę zdolna jesteś. Ja też bym chciała nauczyć się szyć, ale pewnie to nie takie proste i pewnie musiałabym mieć jakiś kurs bo samej się nie da. Lorinko to twój synek to już duży kawaler :-). Jeśli chodzi o karmienie to nie wiem jak to się stało, ale moje dziecko ładnie siedzi na kolanach i je. Zawsze nie chciała kromki chleba a dziś jej spróbowałam i zjadła 3/4 kromki z serkiem topionym. To teraz muszę jej jakąś pastę zrobić i szynkę kupić :-). W końcu mamy uregulowany dzień :-): 7.00-7.30 Pobudka przebieranie, jedzenie mleka i kupa :-) 9.30-10.00 Śniadanie 10.30 Spacer 30 min 11.15 Drzemka 13.30 Obiad 16.30 owoc 20.00 Kąpiel 20.30 Mleko i spanie :-) No i w nocy pobudka na mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja bym na twoim miejscu już test robiła :-). Ja bym nie umiała spokojnie siedzieć :-). Ale stresy też mogą sprawić, że @ się spóźni. Byłaś teraz z małym w szpitalu i na pewno się denerwowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 Ja już wcześniej miałam przeczucie, że POMARAŃCZKA może być jedną z nas!Przykre ale jednak po ostatnim wpisie REALNE!! Ja również w takim razie jestem ZA! Karolinko dla mojego Olafa smoczek to GURU!:)śpi z nim w nocy i jak ma chandrę tylko monio pomoże!Ja ssałam smoczka jak miałam 5 lat i nie mam żadnej wady zgryzu ani innych wad związanych z długim smokaniem smoka!więc jak na razie niech sobie ćumka jeszcze trochę! Małgosiu jestem pełna podziwu Twojej zdolności!Pięknie szyjesz!! Beatko Ja również mam nadzieję, że u Zuzi nic więcej się nie rozwinie oprócz katarku! Ewelka zazdroszcze sanek Ja za późno się za nimi obejrzałam i nigdzie nie mogę ich kupić!tak są sklepy wyczyszczone:(!(przynajmniej u nas) Pingusia fajnie, że u Was wszystko oki! hehehe nieźle to pewnie wygląda jak mała z miską tak za kotem gania! Ann 31 może to znowu ząbki, że mała pokazuje różki:)! Lorinko ale masz już dużego kawalera! Agatko fajnie, że nocki zaczynają być lepsze!dobrze, że w końcu miałaś szanse się wyspać!u mnie to jeszcze chyba trochę potrwa zanim mały będzie ładnie spał w nocy:(! nick ..............imię.........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka..........Aleks.........19.10.....9300.....78.... ....9......12m Green_Gable....Mikołaj.....29.10......12 kg...86-88......4......13.5m Kasiula82.......Amelka.......30.10.....9700.....80...... ..0......12,5m Mother..........Kacper......30.10.....9400.....74....... .6......12m KaroLinka.......Natan.......1.11......12kg......86.... ...9......13m happymama.....Zuzia........3.11......10,0......80....... 8......12,5 m Ann 31...........Alicja........6.11......9000......77.......6... ...11,5 m Agniesza26.....Olaf..........9.11......10,5kg....87/88.... 10.......14m MarzenaMol....Arturek.....10.11......9860.....74.......8 ......12 Beata1987......Zuzia........14.11.....10kg.....74....... 8.......13m3t kaaczuuchaa...Damian.....15.11.....10kg.....75.......9 .....13m20d Marta1983......Robert......16.11.....10,2 kg.....73.......5 .......13,5m Magmall..........Zuzanka....16.11.....9000.....77....... 6.......12m Jokasta.........Jeremi ......19.11.....8900.....72?......12......11 m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....10,2kg.....92..... 16......13m13d maminka.1......Lenka.......21.11.....9,0........73...... 4........11m kajtoch.........Blanka.......27.11......12........84.... . ..2.......12m pingusia_22....Marika......27.11......8900.....77....... 7.......13,5 m Nika 33.........Weronika...27.11.......11......ok80.....6.......1 3m1t Małgorzata....Julek........ 28.11..... 10kg ....ok82.....9....... 12m3t lorinka..........Zuzia........28.11.....ok9,0.....ok80 ....6.......12m anabelkaaa.....Janek.......2.12.......10,5kg....82...... 6........13/14 m mała_agatka..Franek.......3.12......ok10kg ....85.... ...2......13m dunia27.........Kubuś........4.12.....ok9.850...85...... .6.......10,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magmall u mojego Olafa ulubione słowo to właśnie NIE i tylko łazi i jak coś go zapytam to on wiecznie NIE i kręci głową:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane w ostatni dzien weekendu;) gosia dolniacha z ciebie....gratuluje cierpliwosci ;) agus ja kupowalam przez allegro poza aukcja bo nie mam konta wiec jak moj maz zamowil w sobote to mi we wt wyslali dhl-em i mialam je juz w srode... a kupowalam wtedy za 105 zl a teraz poszly do gory...sanki ogolnie rewelka ale nie zalozylam popychacza bo bym ze schodow nie zeszla ;) a tu podsylam do nich linka http://allegro.pl/item888640550_borowka_sanki_z_popychaczem_i_pasy_bez_promocja.html co do pomaranczowek pamietacie jak kiedys pisalam ze ktos kasowal moje posty??tez chamowa ciekawe kto to byl...i czy wogole to byla osoba z naszego grona ale tu ewidentnie ktos z listopadowek podczytuje i wszystko wie... karolinka ty masz konto na nk??bo szukalam cie u dziewczyn i ciebie nie maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Agnieszko my też sanek nie mamy :( zjeździłam wieeele sklepów i nigdzie nie ma :( wczoraj były w Obi, ale takie malutkie bez oparcia i stwierdziałm że takie to po co mi teraz. mały musi mieć z oparciem!!!! no przykro ze z pomarańczkami tak wychodzi. i faktycznie skoro to jedna z nas to mogłaby chociaż mieć na tyle odwagi zeby pod stałym nikiem pisać. Pingusiu Franek nie nurkuje bo my wanny nie mamy. kąpiemy go w takiej duuuuzej misce ale i tak miejsca za mało na takie wygłupy. ale nowego mieszkanka z wanną szukamy. koniecznie!!! Karolinko zrób teścik. jak tylko zobaczysz 1 kreseczkę to przestaniesz się denerwować i okres sam sie pojawi :) Beatko to gratuluję jedzenia! i uregulowania dnia :) u nas dzień wygląda tak: 6-6.30 pobudka, przebranie, kupka 9 - 10 - spacer 10.30 - śniadanie 11.30 - 12.30 - spacer 12.40/13 - 15.40/16 - sen 16.30 - obiad 17.30/18 - 18.30/19 - spacer 19.15 - kolacja 19.40 - kąpiel ok 20 sen 4 - 250 ml mleckza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
ewelko - ja chyba jako jedna z nielicznych nigdy konta na nk nie miałam :) kiedyś myślałam żeby założyć, ale jakoś tak ani ja ani mąż nie posiadamy :D często, gęsto każdy sie pyta i dziwi hehe Kurde dziewczyny - łatwo Wam pisać :D sama myśl pójścia do apteki i zakupienia testu mnie PRZERAŻA, a co dopiero zrobić go i może jeszcze 2 krechy zobaczyć :| eh :) Co do pomarańczek to słów brak. Róbmy coś i to jak najszybciej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka to teraz juz wiem ;) ktoras tu z was pisala o nurkowaniu,wiec moja Wiki tez czasem sobie zanurkuje i niestety spija wode i piane wcina tez ;) nic na to nie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka no kupten test i tak predzej czy pozniej dowiesz sie prawdy nie ma co zwlekac...przynajmniej bylabys pewna co sie swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja już 2 razy test robiłam.Przynajmniej się nie denerwowałam dłużej,a co ma być,to i tak będzie.Wiem jaki to strach,jak się jeszcze nie planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie Karolinko kup teścik! jak mają być 2 kreski (czego oczywiście nie życzę) to i tak najdalej za 8-9 miesięcy sie o tym dowiesz, a jak będzie 1 kreseczka to się uspokoisz i okres przyjdzie. ps ja też na okres czekam. nie wiem dokładnie kiedy powinien być. ostatnie 2 cykle miałam 30 dniowe więc patrząc na to to dziś. ale wczesniejsze były dłuższe, więc nie wiem. na razie nie denerwuję się, zwłaszcza ze ja spiralke mam, to zawsze jestem zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Pomarańczówkę to nie mam słów. Dla mnie to chamskie. Jesteśmy tutaj razem już prawie 2 lata i nie mogę uwierzyć, że ktoś może takie coś robić. Ja mam swoje podejrzenia, ale nie wypowiadam się na ten temat bo nie chcę nikogo urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Zuzia kąpiąc się nie nurkuje, nie je piany. Bo jak ma pianę to się drze strasznie :-). Aga moja też tylko Nie mówi odpowiadając na pytania. Karolinko czasem testy są w marketach. Ja już go dawno bym miała kupionego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeśli chodzi o sanki to myśmy mieli bez oparcia, ale że mój Ł jest spawaczem to jej oparcie zrobił sam :-). A tak to ja bym miała możliwość kupienia bo u nas w Kauflandzie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pingusia Zuzia to już ma dość długie te włoski a zaledwie 2 miesiące temu jej ścięłam na 3 mm :-). Karolinko faktycznie te zdjęcie w łóżeczku jest super :-). Miałam już dawno pisać, ale zapomniałam :-). Aga tobie to super w każdym kolorze włosów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Beatko kaufland!!! ale mi przypomniałaś! moze w nim będą! jutro biorę Franka pod pachę i jedziemy sprawdzić :D :D :D R zabrał Franusia do dziadków a ja mam chwilkę dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski :) to i ja się wypowiem jak i większość-jestem za :) aga-co do sanek to my też mieliśmy mega problem aby je kupić,bo nigdzie nie było-normalnie towar deficytowy był ;) Karolinko-moją siostrę także ominęło szaleństwo na nk-więc nie jesteś tak odosobnionym przypadkiem :) ja popieram dziewczyny-rób test,dla pewności. Małgorzato-cudeńka szyjesz.ja jestem krawcową po szkole :p ale ostatnio szyłam coś wieeeeeleeeee lat temu-zwyczajnie tego nie lubię i brak mi cierpliwości. my nadal nie chodzimy samodzielnie i nie mówimy-także pod tym względem po staremu;) a co do pomarańczy-to mnie też się wydaje,że wystarczy czytać topik w miarę regularnie i już wiadomo o co loto,a złośliwców nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, 2 razy nawet pisałam ale skasowało mnie i spasowałam. U nas ciężki okres, po wirusie sylwestrowo-noworocznym, kroplówkach etc, Jeremi dostał zapalenie krtani, dusił się i trzeba było na pogotowie jechać, dali mu zastrzyk i od razu było lepiej, teraz został kaszel i katar, ciągłe inhalacje etc. Ja tym wszystkim jestem tak zmęczona i zestresowana, że nie mam na nic sił, nieprzespane noce .... Któraś z Was pytała o pneumokoki, ja 2 razy już szczepiłam a trzecia szczepionka przypominająca za rok, koszt jeden szczepionki to chyba 280 zł. Widzę, ze mamy gości na naszym forum, przykre to:( Fu, fu , nieładnie pomarańczowy, nieproszony gościu. Całuję Was dziewczyny, i Wasze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj aj aj jak zawsze coś lub ktoś musi się popsuć,zepsuć i namotać,złośliwe babska co im żal dupe ściska :O cwane bo się boją pokazać i przyznać która jaka na prawdę żal dosłownie mi takich franc:O języka szkoda sobie więcej strzępić bo to śmiech tylko z dojrzałości i poziomu jaki reprezentują pod marną pomarańczką :P :D Aga26 u nas jeszcze niedawno sanki były w biedronce i stały i stały że przegapiłaś ... u nas miescina niewielka ale aż 3biedronki,Lidl,2 caerfury,stokrotka z większych reszta groszki,żabki itp nurków gratuluję :Dodważne dzieciaki bo mój z kolei aby mu polać prysznicem głowę spłukując pianę już wrzask i panika:O w ogóle bojuch taki do sprzętow elektrycznych np:O mój teraz żyje na kaszy mannie,rosół na kaszy,mleko plus kaszki mleczno-pszenne bo mleczno ryżowe odstawiłam ze wzgl. na zatwardzenia,poza tym zupki rzadko,bakusie,danonki i tylko tym by żył:O Karolinko rób teściora teraz to już jak sama nie chcesz to dla nas bo my tu z ciekawości padamy:D:P:P:P Lorinko 5latek to już kawał chłopa a:)le tylko patrzeć jak nasze też będą w tym wieku,czas leci aż mnie to przeraża trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się nie wydaje, że to ktoś obcy pisze. Bo kiedy to było jak Ewelka zaproponowała, że przeniesiemy się na inną stronę. Tylko, że nie zgodziliśmy się i cisza była. I teraz na poczcie dostaliśmy list i każda tylko napisała, że jest za a Pomarańczówka od razu wiedziała o co chodzi. To na pewno jest jedna z nas. Pamiętam akcję we wakacje jak moja się zaraziła anginą od mojego brata a ktoś mi napisał, że kolejny raz jestem nieodpowiedzialną matką. Dziwne. To jest na pewno jedna z nas :-(. Miałam pisać tak jak Dunia do Karolinki, że to my jesteśmy bardziej ciekawi wyniku testu :-D. Jokasta wiem coś na temat wykończenia przy chorobie dziecka. Bo moja w ciągu 2 tyg miała 3 choroby a w tym zapalenie krtani. Teraz małej przeziębienie się dalej nie rozwija. Jutro moja mama idzie na zabieg usuwania kamieni na nerkach. 8 lat temu też miała operacje na to. Moja Zuzia od dwóch dni bardzo grzeczna jest. Je spokojnie na moich kolanach. Tylko jeszcze nocki trzeba by było zmienić. Bo cwana chce ze mną na łóżku spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem PRZECIW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wchodzę na forum, czytam że ta jest za, zaraz kolejna, a ja nie wiem o co chodzi, potem czytam że chcecie zmienić forum :( Ja taka trochę outsaiderka, niby jestem na forum, ale mało pisze, dostępu do maila nie mam, nie wiem jak wyglądają dzieciaki i Wy. Jak zmienicie forum to będzie mi Was okropnie brakować:( A co u nas. Nowy rok zaczeliśmy biegunką i do tej pory kupy nie wróciły do normy. Na dwór mało wychodzimy bo pełno śniegu a małymi kółkami ciężko jechać. Sanek przed świętami nie kupiliśmy to mamy teraz taki sam problem z ich zakupem jak niektóre z Was. A na allegro ceny okropnie do góry podskoczyły. Małgorzata super Ci szycie wychodzi, ja też po szkole odzieżowej, czasem coś szyję. Napisz z jakiego materiału te pieluchy szyłaś i co w środek wkładałaś. Może też się na nie skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia jak chcesz to możemy podać hasło i login do naszej poczty, ale musisz mi napisać gdzie mam Ci to podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiecie co mi sie przypomnialo....pamietacie moze jak bylysmy wszystkie jeszcze w ciazy to jak ktos cos zle wpisal do tabelki to ktoras pod nikiem pomaranczowym poprawiala tabelke...mnie to bardzo denerwowalo ze ta osoba nie mogla pod swoim nikiem tego poprawic tylko sie ukrywala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem przeciw! Dziewczyny, jeśli uważacie, że to któraś z nas pomarańczowe głupoty wypisuje, to w nowym miejscu też mogą się dziać niemiłe rzeczy. Nie uciekajcie stąd, proszę... Dziękuję za słowa uznania dla moich dzieł :):):) Powiem Wam, że rozważam otwarcie firmy i szycie takich właśnie rzeczy, bo nie ma ich za wiele na rynku. My dziś idziemy na szczepienie. Po powrocie się odezwę. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej W sumie dziewczyny mają rację bo jeśli któraś z nas mataczy tu to i będzie miała pole do popisu matacząc na innym naszym forum!! Poza tym teraz to pewne, że któraś z nas wykasowała zdjęcia z naszej poczty!jeśli dobrze pamiętam były to zdjęcia bodajże m.in. pingusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×