Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Kochane ja teraz często nie piszę może, ale całą ciążę pisałam bardzo regularnie, i też nie wydaje mi się, żeby to był jakiś wyznacznik-pisanie częściej i wysyłanie zdjęć na skrzynke. Ja pracuję, znów studiuję, więc nie mam tyle czasu na wszystko:( Aj. Karolinko, ja też obiecuję sobie tabletki, ale jak już poszłam do lekarza, to okazało się, że mając tyle lat co ja....to w grę wchodzi tylko spirala. A ja się boję.....dziewczyny, które mają, czy to boli i w ogóle w jakiś sposób odczuwa obce ciało w sobie. Beatka, czy Ty też inhalujesz mają tak często, ja mam czasem dość. Agnieszka, dziękuję za słowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ..............imię.........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka..........Aleks.........19.10.....9300.....78.... ....9......12m Green_Gable....Mikołaj.....29.10......12 kg...86-88......4......13.5m Kasiula82.......Amelka.......30.10.....9700.....80...... ..0......12,5m Mother..........Kacper......30.10.....9400.....74....... .6......12m KaroLinka.......Natan.......1.11......12kg......86.... ...9......13m happymama.....Zuzia........3.11......10,0......80....... 8......12,5 m Ann 31...........Alicja........6.11......9000......77.......6... ...11,5 m Agniesza26.....Olaf..........9.11......10,5kg....87/88.. .. 10.......14m MarzenaMol....Arturek.....10.11......9860.....74.......8 ......12 Beata1987......Zuzia........14.11.....10kg.....74....... 8.......13m3t kaaczuuchaa...Damian.....15.11.....10kg.....75.......9 .....13m20d Marta1983......Robert......16.11.....10,2 kg.....73.......5 .......13,5m Magmall..........Zuzanka....16.11.....9000.....77....... 6.......12m Jokasta.........Jeremi ......19.11.....9600.....74......14.....14m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....10,2kg.....92..... 16......13m13d maminka.1......Lenka.......21.11.....9,0........73...... 4........11m kajtoch.........Blanka.......27.11......12,5........84.. .. . ..4.......14m pingusia_22....Marika......27.11......8900.....77....... 7.......13,5 m Nika 33.........Weronika...27.11.......11......ok80.....6.......1 3m1t Małgorzata....Julek........ 28.11..... 10kg ....ok82.....9....... 12m3t lorinka..........Zuzia........28.11.....ok9,0.....ok80 ....6.......12m anabelkaaa.....Janek.......2.12.......10,5kg....82...... 6........13/14 m mała_agatka..Franek.......3.12......ok10kg ....85.... ...2......13m dunia27.........Kubuś........4.12.....ok9.850...85...... .6.......10,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokastko to Ja inhaluję Olafa:) właśnie ile razy dziennie Ty inhalujesz Jeremiego?i jakie są to inhalacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza, 3 razy dziennie. Teraz samą solą. Ale zdarzało się Mukosolvanem z solą a nawet sterydami jak była potrzeba:( A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokasto ja mam spiralkę. samo założenie nie należy dop najprzyjemniejszych, ale jest wykonywane w znieczuleniu miejscowym i trwa naprawdę sekund pięć :) później przez ok 3 dni bolał mnie brzuch tak jak podczas okresu, można brać no-spę i to naprawdę pomaga. przez tydzień po zabiegu utrzymywało sie krwawienie. teraz zapominam o tym ze ja mam. powinnam co miesią csprawdzać czy są wyczuwalne nitki ale ostatnio złapałam się na tym że zapomniałam :P w ogóle nie czuć ze masz ja w sobie! jak dla mnie super! jedyną niedogodnością jest to że okresy są dłuższe, bardziej bolesne i bardziej obfite. jest to dla mnie tym bardziej trudne że ja od 18 roku życia non stop na tabletkach byłam, krwawienie 2-3 dni z czego tylko 1 jakoś bardziej obfity a potem plamienie, potem ciąża i zero okresów :P potem karmienie i teraz nagle po 8 latach mam znów obfite, 7-8 dniowe miesiączki. ale już to się pomału normalizuje, bo podczas 1 i 2 musiałam nosić te wkłady poporodowe, tak ze mnie leciało!!! ale teraz juz jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann moja też miała często katar i teraz też ma. A ma go już 8 dni i na razie nic nie przechodzi. Wieczorem jej kropię Otrivinem. I stosuję kropelki Olbas. Normalnie chodzę z nią na dwór bo nie ma gorączki. Jokasto ja nie inhaluję Zuzi, ale od jutra zaczynam. Może to coś da. Dziś moja Zuzia jeździła ze swoim przyjacielem Zbysiem wózkiem dziecięcym. A dokładnie to ona go pchała. Jeszcze zapomina, że nie ma się opierać na tym wózku, ale jest już ok. Agatko to chyba ty dajesz Frankowi na śniadanie chlebek z pasty jajecznej. Nie wiem czy dobrze pamiętam. A jeśli tak to jak ją robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jokastko my mamy 2 razy dziennie sól+soda.Widzisz po tych inhalacjach jakąś poprawę!i z jakiego powodu inhalujesz??bo my z powodu tego kataru który najprawdopodobniej jest z zatok! Ann jak katar będzie trwał 14dni to skonsultuj się z lekarzem lepiej, żeby nie doszło do zapalenia bakteryjnego!tak jak było u nas tylko, że u nas katar trwał pół roku i lekarze twierdzili, że to alergia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasta jajeczna: - jajko na twardo - 2-3 łyżeczki serka typu almette - koperek/majeranek/natka pietruszki - odrobinka czosnku wszystko to mieszam ze sobą i już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Beatko - ja to chyba nie zasne :o dziwi mnie strasznie to, ze nadal okresu nie mam :( Nawet obliczlam wszystko na tych kalkulatorach w necie i wychodzi, ze gdy kochalismy sie do konca byla "prawdopodobna niepłodność" PRAWDOPODOBNA :o eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za porady.Tak robię właśnie jak piszecie.Może dlatego,że to pierwszy katar u Ali,to jestem przewrażliwiona. Nasze forum ożyło,bo coś się dzieje (myślę o tych zmianach) Ale ja też uważam,że jak ktoś mało i rzadko pisze,czy nie wysyła zdjęć to nie można go w jakiś sposób pomijać.Nie każdy ma tyle czasu,żeby często pisać. Poza tym miało być głosowanie jakieś,a tu widzę,że decyzje już zapadły. A co z dziewczynami,które np.chwilowo nie piszą.Może się będą chciały kiedyś odezwać jeszcze? Będziemy w takim zamkniętym gronie,nie będzie możliwości żeby już ktoś do nas dołączył,a przecież zobaczcie same,nie wszystkie jesteśmy w tym samym składzie od początku,wiele dziewczyn później dołączyło do forum.I może jeszcze jakieś fajne by dołączyły. No sama już nie wiem czy nie zrobiłyśmy z "igły widły" Po za tym,powiem szczerze wynika,że jak ktoś komuś nie przypasuje,to zostanie usunięty. Marta,nakręciłaś nas owszem ale może trzeba wyluzować trochę i olać te niepochlebne opinie po prostu. Wyrażam swoją opinię tylko,zrobicie jak będziecie chciały ,ale po przemyśleniu tej sprawy mam mieszane uczucia.Mam nadzieję,że za ten post nie zostanę usunięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Ann dobre, no Ja na pewno Cię nie usunę SŁOWO:P! Powiem Wam szczerze, że Ja też już sama nie wiem co z tym robić:)na początku byłam zła i chciałam zmieniać forum z powodu jakiejś bezsensownej pomarańczki! A teraz mi się z tego chce śmiać, że ktoś jest matką (bo uważam, że jest matką), a bawi się w takie dziecinady zamiast zachowywać się jak dorosła osoba i tak jak pisze Agatka napisać to co myśli pod swoim nickiem!przecież nikt nie przyjedzie i nie zlinczuje:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! pojawilo sie u mnie plamienie!! Oby najpozniej jutro rozrecilo sie w prawdziwy okres :) Karolina - u ciebie tez tak bedzie. Zobaczysz! Jokasta - ja podobnie jak Agatka polecam spirale, bo to na prawde jest wygodna rzecz. Ja tez balam sie zakladania jej, ze az mi sie nogi trzesly i gin smial sie ze mnie, a okazalo sie to byc calkiem znosne. Przez bardzo krotka chwile czuc jak by pociagniecie albo uszczypniecie w srodku i koniec. I u mnie tez byl dyskomfort przez kilka dni po zalozeniu, tzn kilka razy dziennie mocniejsze uklucie, ale potem juz sie to nie zdarzalo. Co do okresu, ze jest dluzszy to zalezy od rodzaju wkladku. Ja mam taka (i rozuzmiem ze Agatka tez), z ktora rzeczywiscie okres jest dluzszy i bardziej obfity, ale na szczescie nie jest bardziej bolesny. Taka wkladka jest tansza. Czytalam tez o drugim rodzaju wkladek, po ktorych z kolei okres bardzo sie zmniejsza i moze nawet zanikac, ale nie znam tego z doswiadczenia. Ten drugi rodzaj jest drozszy. Na pewno zanim podejmiesz decyzje warto porozmawiac z lekarzem. Wkladki na codzien nie czuje wcale, nie mam stanow zapalnych (czesto mozna spatkac taki wlasnie argument przeciw) i maz tez nie skarzy sie, zeby cokolwiek mu przeszkadzalo :) Wiec ogolnie oboje jestesmy zadowoleni. A ja robie taka paste jajeczna - jajko na pol miekko pol twardo, dwa plasterki szynki, lyzeczka oliwy> wszystko razem miele blenderem. Lenka to uwielbia, a to duzo znaczy jak na niejadka. Dobrej nocy zycze Wam i Waszym dzieciaczkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
nick ..............imię.........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka..........Aleks.........19.10.....9300.....78.... ....9......12m Green_Gable....Mikołaj.....29.10......12 kg...86-88......4......13.5m Kasiula82.......Amelka.......30.10.....9700.....80...... ..0......12,5m Mother..........Kacper......30.10.....9400.....74....... .6......12m KaroLinka.......Natan.......1.11......12,3kg......86.....10......14m happymama.....Zuzia........3.11......10,0......80....... 8......12,5 m Ann 31...........Alicja........6.11......9000......77.......6... ...11,5 m Agniesza26.....Olaf..........9.11......10,5kg....87/88.. .. 10.......14m MarzenaMol....Arturek.....10.11......9860.....74.......8 ......12 Beata1987......Zuzia........14.11.....10kg.....74....... 8.......13m3t kaaczuuchaa...Damian.....15.11.....10kg.....75.......9 .....13m20d Marta1983......Robert......16.11.....10,2 kg.....73.......5 .......13,5m Magmall..........Zuzanka....16.11.....9000.....77....... 6.......12m Jokasta.........Jeremi ......19.11.....9600.....74......14.....14m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....10,2kg.....92..... 16......13m13d maminka.1......Lenka.......21.11.....9,0........73...... 4........11m kajtoch.........Blanka.......27.11......12,5........84.. .. . ..4.......14m pingusia_22....Marika......27.11......8900.....77....... 7.......13,5 m Nika 33.........Weronika...27.11.......11......ok80.....6.......1 3m1t Małgorzata....Julek........ 28.11..... 10kg ....ok82.....9....... 12m3t lorinka..........Zuzia........28.11.....ok9,0.....ok80 ....6.......12m anabelkaaa.....Janek.......2.12.......10,5kg....82...... 6........13/14 m mała_agatka..Franek.......3.12......ok10kg ....85.... ...2......13m dunia27.........Kubuś........4.12.....ok9.850...85...... .6.......10,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka przeczytałam maila i faktycznie - słuszna uwaga. Wniosek nasuwa się sam, że to jednak ktoś z tego topiku. Ja w sumie dołączyłam niedawno, ale może dlatego jestem bardziej bezstronna w swoich obserwacjach. Czytając was nie chce mi się wierzyć, żeby to pisała któraś z listopadówek, bo topik wygląda na bardzo zżyty i zaprzyjaźniony. Bardziej pasowałoby do kogoś, kto był tu kiedyś i już nie pisze. A w sumie to jeśli ten ktoś specjalnie prowokuje, to osiągnął swój cel. Najlepiej ignorować takie zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dobrze pamiętasz 2 razy moje zdjęcia zostały usuniętne i jak dobrze pamiętam to Anabelki też. Ja też mam mieszane uczucia co do zmiany, ale jeśli będziecie chciały zmienić to się dostosuje. Myślę jednak, że to nie rozwiąże problemu tylko na jakiś czas go uciszy. Karolinko, pomyśl sobie, że nawet jakbyś była teraz ciąży to są plusy tego stanu- poźniej będziesz miała spokój i będziesz mogła się rozwijać zawodowo no i oczywicie łatwiej zniesiesz ciążei szybciej wrócisz do formy niż np za 5 lat:) Co do prześwietlenia, to nawet gdybyś została prześwietlona, to ten jeden raz napewno nie będzie miał wpływu na rozwój płodu. A i Karolinko ja też niecierpliwie czekam na wynik Twojego testu. Cokolwiek by nie wyszło, będzie dobrze:) Ann co do katarku to nie panikuj, pewno jest od ząbków. Podawaj wapno i zapobiegaczo możesz dać czopy Vibrucol, aby się nic więcej nie rozwinęło, one także pomagają przy bolesnym ząbkowaniu. Minus- dzieci w tym wieku już się buntują przy "czopkowaniu". A tu macie artykuł o koejności wyrzynania się ząbków http://parenting.pl/portal/teksty/zabkowanie-kolejnosc-wyrzynania-sie-zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczor:) karolinko trzymam kciuki zeby bylo tak jak chcesz ;) ale z tego co pamietam jak zaszlam w druga ciaze ....bylo tak kochalismy sie w trzeci dzien po okresie (niby nieplodny ) powinien byc a piatego dnia mialam takie klucie w jajniku jak na owulke i juz wiedzialam ze bedzie dzidek i mamy Zuzie:D ja dostalam okres wczoraj juz zaczelam pierwsze opakowanie pigul narazie cerazette takie mam w domu, mialam brac jak karmilam mloda ale jakos nie chcialam jej truc hormonami teraz wybieram sie do lekarza wiec poprosze o jakies dwuskladnikowe piguly no i shize mialam w tym miesiacu ze ciaza moze byc bo tak sie wysmarowalismy oliwka ze sie guma zgubila:D hehe co do tych nieszczesnych pomaranczy to ja jestem za przeprowadzka na inne forum (ale niech wiekszosc zadecyduje) jak dla mnie wiecej mozna napisac bez skrupolw ze ktos kogos skarci pozatym jesli ktos bedzie macil to tam bedziemy wiedzialy kto a czy nadal ktos kasuje fotki??? jesli tak to moze zmiencie haslo uciekam do lozka a no i niedobra ja zaczelam podpalac nic wtym dobrego nie ma a ciagnie mnie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej:) Nocka znów do bani, Blanka szalała co najmniej dwie godziny (straciłam już dawno nocną rachubę czasu). Kręciła się po łóżku, siadała, wyciągała smoka i robiła przemówienie do nocnej lampki, a jak tylko M się ruszył to uciekała do mnie, kładła mi się na brzuchu, zwijała w kulkę i udawała, że śpi, komedia:D M ciężko obudzić, ale jak już małej się uda, to on wstaje, bierze ją mimo ogromnego krzyku i odkłada do łóżeczka. Drze się wniebogłosy, ale w końcu usypia, więc już nie wiem, czyja metoda jest lepsza... O 6 się kręciła, wypiła butlę mleka i śpi:) Widzę, że pierwsze optymistyczne reakcje co do zmiany forum ulegają zmianie. Każda się nad tym zastanowiła i nabiera wątpliwości, że zbyt pochopnie decyzja została podjęta. Dla mnie jedynym bólem zmiany forum, będzie to, że trzeba się logować, żeby cokolwiek przeczytać, a ja czasami mam pół minutki, żeby tu zajrzeć (M nie wie, że istnieje w ogóle forum listopadówek, do którego należę, i niech tak zostanie:D) i zwyczajnie się nie wyrobię. Będę rzadziej czytać, ale może częściej się udzielać, bo skoro będę miała tyle czasu, żeby się logować, to znajdę też czas na napisanie posta:P Wszystkie dziewczyny się odzywają, bo nie chcą, żeby je pominięto przy rozdawaniu nowego adresu forum:P I mają racje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! moje małe jeszcze śpi. ale dziś obudził się o 4, dałam mu pić, bo przez ostatnie kilka dni to wystarczało ale on szalał i szalał, więc koło 5 dostał 250 ml mleczka, wytrąbił do ostatniej kropeleczki i śpi dalej. czyli wniosek jeden - jak chcę pospać to o 3 czy 4 jak się obudzi dać mu mleka! będzie ładnie spał. bo tak jak o 3 dostawał wodę to o 6 było mleko i koniec spania. zobaczymy jutro czy ta prawidłowość będzie zachowana :) co fakt to fakt cała ta sprawa strasznie ożywiła forum :) Jokasto fakt tak jak Maminka pisała jest jeszcze drugi rodzaj spiralki - mirena - ona ma hormon, jest skuteczniejsza od zwykłej miedzianki ale też sporo droższa. ja za swoją płaciłam 350 zł wraz z wizytą i założeniem. a koszt mireny to ok 1000 zł. ja nawet przez moment nad nią myślałam ale już nie chcę hormonów! w jakiejkolwiek postaci. mam dość!!!! 6,5roku i potem te 3 miesiace po porodzie na tabsach stanowczo i wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie każda teraz się zastanawia czy to dobry pomysł przejść na inne forum. To właśnie jest tak jakby ucieczka. Bo w życiu też dużo osób nas obraża i my nie przeprowadzamy się z tego powodu do innego miasta. Już ktoś tu pisał o tym. Ale fakt jest, że nie jest miło czytać takie brzydkie rzeczy na swój temat. A ja mam takie pytanie dotyczące zupek dla dzieci.Co wy dodajecie aby ona była lepsza w smaku? Chodzi mi o przyprawy? Bo gotując same warzywa to taka zupa jest do niczego. Czym zmienić smak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko moja też się budzi w nocy na mleko i też to jest godzina 4 :-). Dostaje butle i śpi do 7.20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ja dodaję dużo majeranku, troszke pieprzu, troszkę soli, dużo natki pietruszki. do pomidorowej wrzucam też troszkę bazylii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się obudziła, woła tatę, jak zauważyła, że go nie ma to wymachuje rączkami i mówi 'nie ma':P Beatko ja (a raczej moja mama) niczego do zupek nie dodaje. Im później sól tym lepiej, a wczoraj zjadła prawie 400ml takiej zupki, i chyba jej to smakuje:) Ale straszny słodyczożerca z niej wyrasta. Wczoraj dałam jej w kuchni ptasie mleczko, które miała zanieść tacie do pokoju. Niby posłusznie wykonała polecenie, ale po drodze połowę zjadła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko nic nie dostałam na skrzynkę.Może to przez tą kropkę co postawiłam za adresem. Ponawiam więc prośbę. avik77@onet.pl U nas dalszy ciąg biegunki i brzydkich kup. Już sama nie wiem od czego. Tyle dobrego że dziś już bez śluzu. Śluz był tydzień i w tym czasie miała katar więc może to od tego. A na czwartek mamy szczepienie, chyba będę musiała przełożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko hop hop!!!!:D:D:D wchodzę pierwsze co od razu na topik z nadzieją na informację po sikaczu a tu nie ma nic :(:P czekamy!!!!!!!! W związku z pomarańczą już się wcześniej wypowiadałam że jakaś zazdrosna franca i tylo olać bo to niedojrzały babsztyl który nie dorósł do bycia matką:D a za zmianą topiku nie jestem ale będzie jak zadezyduje cała nasza reszta.... zupki mi mały nawet zjada czy to rosół ale jak mu zagęszczę kaszą manną albo kleikiem kukurydzianym zje jakimś cudem. Daję mu już praktycznie wszystko jeśli chce bo uważam że już jest na tyle duży że nawet powinien próbować i w dziwactwa się nie bawię.Jedynie to nie solę jak nam... przedwczoraj bardzo mi na noc zagorączkował był rozpalony i mimo dwóch viburcol czopków nic nie przeszło a akurat tylko to miałam w posiadaniu po ost.chorobie i musiałam czekac do rana żeby w aptece pokupować leki,podaję ibufenD i oscilococitum czy jak tam się to pisze plus wit.C i przechodzi nie zapeszając aby podchrypnięty i może katar będzie bo ja w koncu chora i mocno zakatarzona a teraz i mężo. z antykoncepcją to u nas zawsze były tylko tabsy anty ale jakieś 3miesiące niecałe temu rzuciłam je w pisiu bo libido zerowe i miałam dość,przerywańca stosujemy :P na spiralę bym się nie odważyła jakoś mnie to przeraża mieć coś w środku a i czegoś gin kiedy zapisywał mi tabletki i szukaliśmy odpowiedniej dla mnie antykoncepcji mi odradził spiralę tylko cholera nie wiem czemu bo nie zapytałam wtedy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja też teraz wchodzę dość często, aby zobaczyć twój wpis a tu nic :-). Ale my ciekawskie jesteśmy :-D. Zuzia śpi. Już byliśmy 40 minut na spacerze. Jest cieplutko i zero wiatru. Jej choroba nie rozwija się dalej. Tylko katarek ma. Jest kochana. Tylko jakby lepiej z jedzeniem było to jeszcze byłoby spoko. Ja nie używałam nigdy tabletek antykoncepcyjnych. Spirala mi jakoś nie odpowiada. U nas antykoncepcja to gumki. A bez niczego to nie pozwalam :-). Bo ja nie gotowa jestem, aby mieć następne dziecko. Bez własnego domu czy mieszkania świadomie nie zajdę w ciążę. Co innego gdyby przez przypadek to wtedy tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko i co????? Andzia nie wiem dlaczego nie dosatałaś. wysyłam jeszcze raz, ale wczoraj na ten sam adres słałam. moze coś nie doszło. w każdym razie mail poszedł :) Duniu mam nadzieję że Kubunio bardziej się nie rozłoży! Franuś też śpi. rano pojechaliśmy do sklepu, pooglądaliśmy pieski i autobusy. mieliśmy jeszcze o 12.00 wyjść na godzinkę, ale jak ubrałam pieluszke i się zapytałąm co bedzie robił to on zamiast dada powiedział aaaaaa i się przytulił, więc plan zmieniłam, ubrałam piżamkę i położyłam spać :) wyjdziemy później. zasnął szybciutko! a ja dziś @ dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×