Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluria

colonix

Polecane posty

Gość Olsztyn_Joanna
Witam wszystkich. Produkt Colonix jest rewelacyjny!!!!Polecam go wszystkim kobietkom.Stosuję go 28 dzień i czuję się rewelacyjnie.Bez trudu schudłam 2 kg.Moja twarz promienieje i nareszcie nie mam problemów z załatwieniem się.Co jest najfajniejsze !!!: nie mam ochoty na słodycze od , których byłam uzależniona!!!! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela800
Witam, właśnie przeszukałam informacje dot. Colonoxsu i dobrze, że w końcu dotarłam na "koniec" tego forum - ponieważ początek to tylko zachęty do stosowania w/w specyfiku, a nigdzie nie ma informacji o skutkach ubocznych, nawet na infolinii firmy nikt nie odpowiedział mi na maila, a planuję ciążę i teraz już wiem, że na pewno nie będę zażywać colonoxu. Niestety po ostatnim poronieniu przestałam się kontrolować i nastąpił dość duży przyrost masy ciała, to oczywiście zwiększyło problem trawienne, dlatego bardzo proszę o podanie linka do forum o zdrowiu lub samej diety, o której pisałeś na priv : malik456@o2.pl Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie tez szukalam wiadomosci o colonixie.Fakt troche zachecajaco na poczatku pisali wszyscy.Nie wiem czy kupic.Czy ktos wie jaka jest cena kuracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baziuk
Do TRoCIn Witam czytałem twoje posty bo mam ten am problem co ty . Jestem ciekaw jak teraz się czujesz i jak samopoczucie ? Czy zwalczyłeś CANDIDE ? Jeżeli tak to co teraz jesz i jak to sprawdzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1207
no i co z tym colonixem - brac czy nie ?? Prosze o wypowiedż osoby biorącej bowiem obawiam się aby to nie było tak jak z mezitangiem - czyli kolejną trucizną za duże pieciądze. Proszę i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola80
hejka ja w piatek zamawiam COLONIX, bede pisac co sie bedzie dzialo jak przyjdzie...mam pozytywne opinie w glowie, od znajomych, na ktorych zadzialalo, nie chodzi o chudniecie, chociaz nie powiem zeby sie nie przydalo, chce wywalic syf z jelit, bo ostatnio zawsze burcze dziwnie po jedzeniu...i mam dosyc tego i dziwnych gazow:)))))pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola80
Mam pytanie, bo zazywam antykoncepcyjne pigulki, czy to bedzie jakos mialo wplyw na colonixu dzialanie - albo raczej czy colonix moze wplynac na ich dzialanie jakos? Tak na zdrowy blond jednak rozum mysle ze nie, ale popytac zawsze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka78
czy ktoś moze mi potwierdzic ze herbatka z colon pack nie zawiera kruszyny ani senesu ani innych składników przeczyszczających - boję się rozregulować sobie jelita - w tej chwili nie mam problemow z wyproznieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aquarius
Colonix mozna brać przy antykoncepcji hormonalnej. Jednak literatura na temat powikłań Tabl. jest coraz większa Dlatego tabl. tak ale krótki dystans i wówczas nalezałoby rozważyc inne metody zdrowe, skuteczne i ekonomiczne, 1. Wkładki wenątrzmaciczne 2. Nuva Ring pozdrawiam wiosennie E.Siwik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam artykul na stronie o colonixie. sama nie wiem co o tym yslec.bardzo duzo kosztuje, ale bardzo bym chciala oczyscic swoj organizm.dlatego polece sie was, znacie moze podobny preparat o podobnym skladzie i skuteczny.jakich preparatow uzywacie na oczyszczanie toksyn z organizmu itp.dziekuje za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos pisal o polskim preparacie colon pack, podobno duzo tanszy i rownie skuteczny jak colonix, o takim samym skladzie. ktos go uzywal moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola80
Witam, colonix stosuje od 3 dni, zadna masakra, normalna kuracja, rano tabletki, potem blonnik wieczorem herbatka. Na razie zadnych mega rewelacji, normalny stolec, nic nowego, taki sam jak wczesniej, tak to ujme do sprostowania. Nie mialam wielkich problemow z jelitami, przytylam i chce schudnac, wiec postanowilam od oczyszczenia zaczac i tyle. Napisze jakby sie cos pogorszylo czy polepszylo. Na bank trzeba pic 2 lub wiecej w moim przypadku 3 litry wody. Pozdrawiam i milego oczyszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olijanka
Do ewa. d Pytanie spoznione o 2 lata. Co to jest "insania"? Gdy natrafiam na takie bledy, wiem, ze autor jest niekompetentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMMA23
DO JA ANNA.CO MOŻESZ NOWEGO POWIEDZIEĆ O COLONIXIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMMA23
lolo80.JAK TY SIĘ OBECNIE CZUJESZ NA TYM COLONIXIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola80
Hejka czuje sie dobrze chyba tez nie bylam tak jakby zanieczyszczona bardzo, bo stworkow jak ze strony Colonixu nie bylo wiele ani wielkich, kuracje kontynuuje juz 9 dzien i jest ok, czasem mnie pobolewa watroba, ale to raczej sie oczyszcza bo odstawilam tez piguly anty, ktore wiadomo wyczerpuja ja. Co do stolcow, bez bolu bez rozwodnienia, normalnawe raczej mieksze niz wczesniej stolce minimum dwa razy dziennie, maximum 3-4, nie wiecej. Stworki byly w stolcach na poczatku teraz juz raczej nie widze, chociaz zwiekszylam juz dawke blonnika do 1 i pol miarki. Polecam na 10000% poprawa samopoczucia, nie trace na wadze na razie niestety, ale czuje sie lzej, nie nadeta, bez dziwnych przelewan w jelitach, nie widzialam ale widocznie to powodowaly pasozyty, ponoc kazdy prawie ma. Ogolnie jest super, ale trzymam sie blizej toalet niz zwykle, bo jak juz chcesz i czujesz ze nadchodzi to musisz isc. Jakiekolwiek pytania? Piszcie... A i jeszcze mimo ze mam 29 lat ten rok 30 bedzie to powychodzily mi syfki ale mysle ze to to czyszczenie, juz teraz znikaja, ale widocznie toksyn bylo sporo. Trzeba duzo pic, dla mnie 2-3 litry, skora lepsza, wlosy mieksze...same plusy. I stolec codziennie no kazdy dzien jest ok. Pozdrawiam i osobiscie polecam COLONIX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMMA23
DZIĘKI LOLA80,ŻE TA SZYBKO ODPISAŁAŚ!!! KOSZT COLONIXU MNIE PRZERAŻA I MAM ZAMIAR UŻYĆ CZEGOŚ POLSKIEGO-TAŃSZEGO.TWOJE SYFKI I TA WĄTROBA TO MASZ RACJE,ŻE Z POWODU OCZYSZCZANIA.WYTRWAJ! TRZYMAM KCIUKI.WYDAJE MI SIĘ,ŻE ''POTWORY'' Z TOALETY JESZCZE SIĘ POKAŻĄ BO JESZCZE NA TO CZAS.CIEKAWA JESTEM CZY MASZ KURACJĘ 1MSC CZY DŁUŻSZĄ? BUZKA@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMMA23
JESZCZE PYTANKO DO LOLA80.CZEMU ODSTAWIŁAŚ TAB.ANTYK.CZY Z POWODU COLONIXU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola80
odstawilam anty piguly bo chcialam sie oczyscic, nie ma przeciwskazan, biore juz dlugo cilest, z 10 lat z przerwa dwuletnia na dzidziusia i malymi pomiedzy, a wiadomo co to tam te piguly robia...i pomyslalam ze jak juz czyscic to wszystko. Co do potworkow stworkow czekam, ja kupilam moja kuracje z 55 funtow (miesieczna moge Ci podac dane skad jak chcesz, wiem ze wysylaja do Polski tez, zeby nie reklamowac to moj email: daria0727@yahoo.co.uk) jak sie pokaze wiecej potworkow, to dokupie na nastepne 2 miechy, a jak zostanie jak jest do konca miesiaca to nie. Chcialabym zrobic 3 miesiace, ale kasa nie mala i mam teraz troche wydatkow...chcialabym calosc plus toxinout program tez...ale to moze przyszly rok... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMMA23
LOLA80. DOSTAŁAŚ MOJEGO E-MAILA? @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMMA23
Aquarius-CO TO JEST NUVA RING???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki1980
Colonix Reklame ma oszałamiającą. To co pokauja na stronie internetowej jest mało wiarygodne. Po pierwsze to nie glisty ani tasiemce tylko sklejony błonnik, tworzacy rózne formy. Jestem po miesięcznej kuracji tym preparatem i dziwie się tej reklamie. Mój brzuch nie pozbył sie żadnych potworów i dalej pozostaje wzdęty. Pije 2,5 litra wody żródlanej między posiłkami i przestrzegam zaleceń producenta. Na początku stosowania występuje uczucie lekkosci w wyniku pełnego max wypróznienia. Po spożyciu błonnika nie biegam do toalety jak pisza w ulotce. Poza tym zauważyłam ze po kilku tygodniach picia herbatki jelita przestają reagować czyli nie czuje już ruchów robaczkowych jelit mających ne celu oderwanie od ścianek jelit zalegającego materiału. Poza tym błonnik colonix zawiera w składzie rabarbar czyli kwas szczawiowy, który jest szkodliwy w nadmiarze. Dziwny ten produkt. Może na innych działa. ja wspomagam sie śliwkami suszonymi siemieniem lnianym i aloesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMMA23
NAJWIDOCZNIEJ WIKI1980 JESTEŚ ZDROWO ODRZYWIAJĄCĄ SIĘ OSOBĄ I W TWOIM ORGANIZMIE NIE MA ŻADNYCH ''SKARBÓW''...@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki1980
to jest skład hrebatki oczyszczającej COLONIX Kleri Tea (smaczna) senna leaf, buckthorn bark, fennel seed, chamomile flower, cinnamon bark, peppermint leaf, ginger root, milk thistle seed, rose hip fruit, passion fruit, uva ursi leaf, natural citrus flavor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki1980
tabletki COLONIX Paranil ( do odrobaczania): silymarin extract (from milk thistle) black walnut hulls, grapefruit seed extract, turmeric root, clove bud, pau darco, pumpkin seed, myrrh gum, garlic bulb hyssop leaf, elacampane plant, fenugreek seed, gentian root, peppermint leaf, prickly ash bark, yellow dock, false unicorn extract. cellulose (vegetarian capsule)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki1980
błonnik COLONIX (dziwny smak, aromat owocowy wcale niewyczuwalny): psyllium husk, flax seed, fennel seed, licorice root, papaya fruit, grapefruit pectin, slippery elm bark althea root, rhubarb root, guar gum, alfalfa, peppermint leaf, uva ursi leaf, aloe vera. fructose, natural banana flavor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milusia1604
PROPONUJĘ!!! Zażywanie oleju lnianego ,Przeczyszcza organizm z toksyn,i wszelkiego robactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMMA23
MILUSIA,co to ten olej lniany?Taki spożywczy?Skąd wiesz,że ma takie właściwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@
Proszę bardzo, chętnie odpowiem na nurtujące Was wątpliwości. Stosuję Colonix trzeci miesiąc. I co? Faktyczne aż takich rewelacji nie zauważyłam u siebie. Poza tym to trochę kosztowna kuracja. Może alternatywą jest woda utleniona? Daję pod rozwagę: http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_lecznicze_wlasciwosci_wody_utlenionej.html Osobiście tego jeszcze nie stosowałam. Ale po zakończeniu Colonixu - zastosuję. Jeżeli nie pomoże - to przynajmniej jest śmiesznie tanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich dbających o zdrowie. Chciałbym podzielić się doświadczeniami z używania "cudownego" COLONIX-u jak go określają jego producenci i napisać o jego skutkach ubocznych, które u mnie pozostawił. Colonix stosowałem w czwartym kwartale 2008 roku, po czym trafiłem do ...... ale o tym później. Jak wszyscy chcąc oczyścić i ustabilizować pracę jelit szukałem odpowiedniego środka. Po długich poszukiwaniach trafiłem na wspaniały środek, jakim jest colonix. Przeczytałem większość informacji na stronie producenta jak również na innych forach. Z uwagi na to, że nie spotkałem znacząco negatywnych opinii, lecz tylko porównanie do innych podobnych środków zaopatrzyłem sie w kuracje trzymiesięczną. Początki były nienajlepsze, bo błonnik w takiej formie smakuje dziwnie, ale nie jestem "obrzydliwy" wiec nawet zaczęło mi to smakować. Pierwsze dni kuracji okazały się trudne gdyż błonnik trochę mnie przytkał i chodziłem wzdęty jak balon, lecz jak już popuściło to na dobre. Obfite stolce, co rano dawały dużą ulgę jelitom. Wcześniej miałem niewielkie zaparcia i obfite wiatry. Kuracja trwała, stosowałem wszystkie zalecenia, czułem się dobrze. Po zakończeniu planowałem powtórzyć ją ponownie za jakiś czas. Około miesiąca po zacząłem mieć dziwne kłucia w okolicy trzustki po posiłkach oraz luźne stolce. Zgłosiłem się do lekarza i dostałem środki na tak zwaną grypę żołądkową, która to w tym czasie panowała. Miną jeden tydzień leczenia bez efektu potem kolejny i lekarz skierował mnie na badania do szpitala. Przeleżałem w szpitalu całe siedem dni na badaniach. Sprawdzono mnie z każdej strony. Wykonano mi wszelkiego typu badania układu pokarmowego. Począwszy od badań na pasożyty przez USG, prześwietlenia, sondy, gastroskopie na kolonoskopii kończąc. Pobrano mi wycinki jelita cienkiego do badan histopatologicznych. Sam byłem w szoku, że aż tyle badań mi wykonano. Okazało się, że z niewidomych przyczyn mam zapaloną trzustkę, na co pomogły mi tabletki, miałem HP (helicobacter pylori), z czym też się uporałem po wyjściu ze szpitala oraz zanik kosmków jelitowych 3a według skali Marsha. Zanik kosmków występuje w celiakii, więc po wizycie u gastrologa zrobiłem badania na antyciała, które wyszły negatywnie. Diagnoza była następująca zanik kosmków nastąpił najprawdopodobniej przez zastosowanie dużej ilości błonnika i substancji zawartych w kapsułkach oczyszczających. Ścieranie błony śluzowej jelit i odsłanianie jej ścianek na działanie treści pokarmowej i kwasów powodowało jej uszkodzenie. Zapalenie trzustki mogły wywołać składniki zawarte w preparacie colonix. Od tamtej pory odczuwam dziwne objawy ze strony jelit i układu pokarmowego. Po 1,5 roku trafiłem na konsultacje i kolejne badania do gastrologa. W czasie gastroskopii pobrano mi ponownie wycinki do badania. Lekaż od razu zalecił mi dietę bezglutenową taką jak w celiakii, aby sprawdzić czy coś się zmieni z występującymi objawami, gdyż coraz częściej występuje ta choroba, jako skąpo objawowa u dorosłych. Po dwóch miesiącach stosowania diety pojechałem na konsultacje i odbiór wyników. Wynik - bez oznak zaniku - potwierdził, iż zanik był spowodowany używaniem colonixu. Przez okres między badaniami nie stosowałem diety a kosmki się odrodziły. W czasie diety musiałem zwracać uwagę na to, co spożywam i stwierdziłem, że jest to bardzo ważne nie tylko dla ludzi chorych na celiakie, ale dla wszystkich. Czytając skład większości potraw stwierdziłem, że występują w nich duże ilości chemii i substancji dodatkowych takich jak wypełniacze, aromaty, substancje słodzące zamiast cukru wszystko, aby było więcej, smaczniejsze tańsze a nie zdrowsze i odżywcze. W diecie bezglutenowej odżywiałem się można powiedzieć zdrowiej, co spowodowało podobne skutki jak przy colonixie. Płaski brzuch bez uczucia wzdęć, brak zaparć, brak wiatrów, obfite i łagodne wypróżnienia i lepsze samopoczucie. Ktoś kiedyś powiedział „Jesteś tym, co jesz i miał chyba rację. Doszedłem do następującego wniosku, iż jemy byle, co a potem szukamy sposobu, aby sobie ulżyć, a wystarczy tylko odpowiednio dobierać produkty odżywcze, a organizm z resztą sam sobie poradzi. Na tym kończę mój wywód i mała prośba - zanim zaczniecie wprowadzać do organizmu kolejne świństwa sprawdźcie, czym wcześniej go zatruwaliście i wyeliminujcie to z diety, a może się okazać, że nic więcej nie trzeba robić. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×