Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskawkaa

***Kącik dla rocznika 89 i okolicznych! Zapraszam!!!***

Polecane posty

Witam!!! Zapraszam do mojego topiku wszystkich chetnych na pogaduchy dosłownie o wszystkim:) Ktoś chetny??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że tak! :) To jak juz jest ktoś zainteresowany to może powiedzmy cos o sobie? Ja mam 19 lat (klasa maturalna :o), mieszkam w Lubuskim, uwielbiam zwierzeta -zamierzam kiedys walczyc o ich prawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam prawie 20 hehe jesli chodzi o moje zainteresowania to uwielbiam taniec i spiew.Rowniez przepadam za zwierzetami zwlaszcza za psami i konuiami tylko bez skojarzen:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walentino -> hehe ja jestem zupełne beztalęcie taneczne a śpiewan tylko pod prysznicem jak mnie nikt nie słyszy :D Koniki i kotki moje ulubione zwierzatka :) and króliczki :P Wszystko na "k" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o koty to nie przepadam wedlug mnie falszywe zwierzeta ale kazdy lubi co chce hehe:) to w tym roku maturka jak przygotowanie?ja sie ciesze ze mam to za soba potem jakies studia planujesz?jak tak to pewnie jakas weterynaria hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech przygotowania jak.... przysłowiowa krew z nosa... :( Zdaję nieszczęsny wos (nie lubię, ale może byc mi potrzebny) i rozszerzony polski -ale na niego się uczę co nieco :D:D:D Weterynaria była moim marzeniem, ale po pewnych wypadkach się zniechęciłam :( teraz planuje coś z dziennikarstwa + jakies działanie charytatywne związane ze zwierzętami. A Ty co robisz? Jak wyglądała Twoja matura? Wspominasz cos ciekawego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jedno ze obijalam sie i w ostatniej chwili zakuwalam jak glupia i nie moglam spac po nocach bo tak to wszystko przezywalam. teraz jestem na farmacjii ale planuje wyjechac za granice.najpierw jakis kurs potem moze studia jeszce zobaczymy jak to wszystko bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmacja -słyszałam, że bardzo opłacalny kierunek :) ciężko jest? Lecę zrobie sobie herbatę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja kawki nie tykam :P nie lubie :) Ech... Mam nadzieje, że się topik rozwinie -chciałabym mieć tu własny kąt i móc spokojnie z ludzmi gadac,a nie skakać z topiku na topik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wszystko zalezy od Ciebie od nas ludzi ktorzy beda tu pisac miejmy nadzieje ze z dnia na dzien topic bedzie sie napewlnial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×