Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja tylko tak sobie...

Fotograf okolice Wodzisławia,Jastrzębia,Rybnika!!!!!

Polecane posty

Gość Ja tylko tak sobie...

Czy może ktoś polecić dobrego fotografa i kamerzystę z okolic Wodzisławia śl, Jastrzębia lub Rybnika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polece ci
podaj termin i amaila to polece ci jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tylko tak sobie...
Dziękuję bardzo za link:) może jeszcze ktoś zna kogoś godnego polecenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An.ka
www.dobryslub.pl Znam fotografa od lat i naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soft
Polecam siebie ;) www.mojestudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FLEX.
ALE PIĘKNE SA TE ZDJĘCIA. ISTNE CUDO. Ja tez je polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa22aaa
HEJ POSZUKAJ NA RYBNIK.COM.PL DZIAŁ OGŁOSZENIA---> WESELA SLUBY---> USŁUGI.... OGŁASZA SIE TAM BARDZO DUZO FOTOGRAFÓW , DAWAJA SWOJE STRONY INTERNETOWE WIEC MOZESZ ZOBACZYC ZDJECIA, PROPONUJE TEZ ODWIEDZIC STRONE "MAX MODELS" TAM W WYSZUKIWARCE WYSZUKASZ FOTOGRAFOW Z RYBNIKA A JEST ICH CAŁKIEM SPORO, NIE WSZYSCY ROBIA ZDJECIA SUBNE ALE TAKICH TEZ TAM ZNAJDZIESZ, POZDRAWIAM , JA POLECAM FOTO-ZOOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge zapytac jak się ceni Gawęda? bo ja dzis jade na spotkanie z kamerzystą ktory jedzie na dwa sprzety- robi zdjecia i filmuje do tego robi albumy itp. Czyli tak jakby dwa w jednym i zastanawiamy sie z moim TŻ czy warto wynająć kogoś takiego zamiast osobno kamerzyste i fotografa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monic22
Ja mogę polecić fotografa niedrogiego który robi naprawdę fajne fotki. To kontakt: www.pracownia-g3.pl Co do zdjec i kamery w jednej osobie. Raczej nie polecałabym gdyz sposob patrzenia na dana chwile przez pryzmat kamery i aparatu powinien byc inny. A jedna osoba ma taki sam. Poza tym w waznych chwilach np. zakladanie obraczek, krojenie tortu jak ten pan ma zamiar nakrecic film i zrobic zdjecie jeszcze aparatem? Przeciez to sa ulamki sekund. No chyba ze zamierza zrobic zdjecie z ujecia kadru... ale mam nadzieje ze takich uslug juz nie ma w dzisiejszych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk Stanisz
Zapraszam do zapoznania sie z moimi zdjęciami http://patrykstanisz.com/ Jestem fotografem z Żor, fotografuję na terenie całego woj slaskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania82
Polecam Studio Novum - tanio profesjonalnie i przede wszystkim piękne zdjęcia, nowy fotograf do dogadania. Więcej fotek na www.studionovum.pl ma też konto na naszej klasie Daniel Hojka Studio Novum ... polecam a cena na pewno was zaskoczy. Proponuje też fotki par i inne zdjęcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Rybnik
zerknijcie www.weseli.pl fajny fotograf, ma dobre podejście i świetne zdjęcia robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Rybnik
www.weseli.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosica miła
Człowieku przestań wszędzie wstawiać tą swoją reklamę z tymi zamieszczonymi fotograficznymi połamanymi przeostrzonymi gniotami. Najpierw kup sobie jakąś lekturę o podstawach robienia zdjęć, kompozycji i obróbce. Wszystkie zdjęcia to kradzione pomysły na ujęcia z innych stron fotografów. Wiele zdjęć widziałam na chomikuj.pl i innych stronach fotografów. Czy muzyka na twojej stronie jest tak samo uczciwie zamieszczona jak zdjęcia w galeriach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieli byśmy przestrzec przed www.studionovum.pl , Prosze nam wierzyć słyszelismy od znajomych że to oszust prosze zerknąc na jakość zdjęć. I patrzcie na umowe podpisująć bo facet nie daje zdjęc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZonaDobra31
Ja mogę Ci polecić kogoś właśnie z tych okolic. Sama jestem z Rybnika i 3 miesiące temu miałam ślub. Jak dziś pamiętam jakie te wszystkie przygotowania były uciążliwe... Szukanie sali, zespołu, fotografa.... Wszystko to straszna katorga, przynajmniej dla mnie :) Mogę Wam zaoszczędzisz szukania chociaż w kwestii fotografa i samochodu - bo właśnie firma Arem oferuje fajny pakiet. W obniżonej cenie można mieć zdjęcia i samochód - piękny Jaguar. Taki pakiet po prostu :) Grunt, że jest taniej. A co do samych zdjęć to szczerze mówiąc są śliczne, nie mogę nic im zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylimo
niesamowite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do ha-part
Mam mam pytanie czy zdjęcia ślubne, plenerowe są takie wiarygodne jak ta pokazana strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha-part
Oczywiscie - zresztą zapraszamy do siedziby firmy, tam można się przekonać naocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina W.
polecamy DobryMoment.comz Jastrzębia. Mieliśmy ich na swoim slubie, rewelka. Gośc ma poczucie humoru, sam rozbawia ludzi do zdjęć :) Pozatym kupa pomysłów na plenerach. Przy umowie dostaliśmy rabat na zakupy w ich sklepie gdzie mają zaproszenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina W.
www.DobryMoment.com bo sie coś tam połączyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×