Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nesti

tatuaż - czy w tym miejscu to już obciach?

Polecane posty

Gość rrrrrrrrrrr
to już nie modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie sa posladki;/ tylko ledzwia... w tym miejscu juz sa niemodne,chyba z especyficzny wzor bedizesz miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatulazysta
swietny pomysl w zalozeniu ze nie masz zamiaru nigdy zachodzic w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym miejscu wygląda ładnie tylko na szczupłych, zgabnych dziewczynach. W przypadku tatuaży chyba nie chodzi o modę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma ciąża do tatuażu w tym miejscu? z tego co wiem to brzuch rośnie z przodu a nie z tyłu :D orientujecie się ile coś takiego kosztuje? co do moich kształtów -są jak najbardziej OK :P nie mam baleroników wystających znad spodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesti, o ile nie dodasz do tego stringów wyciągniętych pod pachy, to będzie ok :) Kosztować będzie sporo, małe tatuaże kosztują od ok. 300 zł, więc to może kosztować nawet z 1000 ;) To miejsce jest bardzo wrażliwe na ból, więc na raz tego pewnie nie zrobisz. Radzę zrobić jak najszybciej bądź po wakacjach, bo strupka nie można moczyć i opalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co tatuaz
ten wzór na dodatek w tym miejscu jest MEGA WIEŚNIACKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe raczej nie mam zwyczaju pokazywać publicznie gatek ;) albo nosić kurtek do pępka zimą ... bardziej chodziło mi o efekt latem, gdy pokazuje się wiecej ciała, np na plaży. tego własnie się obawiam, że to musi boleć....tylko zastanawiam się jak bardzo to boli: cholernie mocno, nie do zniesienia czy może porównywalnie z porodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno ból jest podobny do tego przy depilacji :P tzn. w mniej delikatnych miejscach drażni, a np. w tym miejscu boli - jak depilacja... hmm... no jakiejś delikatnej części skóry :D Efekt jest dla mnie bardzo fajny :) zawsze się znajdą osoby krytykujące innych za cokolwiek, a jak Tobie się podoba - to najważniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
persyomna co ty bredziesz..tatuaz w tym miejscu kosztuje ok.300 zl nie znas zise i glupoty piszesz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tatuaż 10-centymetrowy płaciłam 250 zł (normalna cena - tatuaż był robiony w studio tatuażu a nie przez znajomego). Mam tatuaż na podbrzuszu i bolało bardzo, ale porównywanie do depilacji (depilatorem). Najpierw robi się kontur a później po dwóch tygodniach wypełnienie (ok 2-3 razy w odstępach 2-tygodniowych), które można już wykonać ze znieczuleniem (maścią Emla). Jak widać, tatuaż to nie jest kwestia jednej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się coś wydaje że 1000zł to trochę na wyrost, w sumie sporo dosc młodych dziewczyn ma tatuaże, i nie wiem cz było by je stać na taki wydatek. ja obstawiam tak 300-400zł, zobaczymy co mi powiedzą w studio tatuaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. z tym miejscem to roznie bywa.. i zazwyczaj lepiej go nie eksponowac... bo rozstepy pojawiaja sie b.czesto tam, albo wystaja walczeki znad spodni.. wiec po co jeszcze przukwac wzrok tatuazem? jak ci sie bardzo podoba to rob :) ale mysle ze to jedno z najbardziej oklepanych miejsc (wraz z kostka, ramieniem i ktoras lopatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivaa - bo to są akurat najfajniejsze miejsca - jesli chodzi o damski tatuaż :) nie wyobrażam sobie gdzie jeszcze można by go zrobić - na klacie albo na plecach?... to chyba tylko dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do ekspozycji TEGO miejsca, to z opinii różnych facetów wiem, że to miejsce bardzo ich kręci, szczególnie jak kobieta ma tam dołeczki :P no i nie wszystkie kobiety mają tam rozstępy i wałeczki... bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak -ma ktoś z was obrazek w tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 10 na 10 zaplace 50 zl..normalnie bym 120 zaplacila.. i kto by bral tyle hajsu na tatoo.... 1000 zl? dajcie spokoj,rpzesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam ....
... podobny tatuaż w tym miejscu. Zapłaciłam za niego 300zł (w studiu tatuażu). Nie zgodzę się, że to miejsce jest szczególnie wrażliwe ... bardziej bolało mnie robienie tatuażu na łopatce :) A co do ciąży to jestem mamą rocznego bobasa i ani w ciąży ani po niej nie miałam w tym miejscu wałeczków ani żadnych rozstępów a tatuaż wyglądał i wygląda tak jak przed ciążą. Jakieś dziwne teorie macie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w tym miejscu tatuaż zrobiłam sobie go mając 41 lat. Wygląda super! A co do mody? Przecież tatuaż ma się do końca zycia, co za róznica modne czy nie, wazne żeby sie podobało. To miejsce jest dyskretne, niby nie widać (np w pracy) ale jak się chce można dyskretnie pokazać. Nie ma osoby (poza moją mamą) której by się nie podobało. Facetów baaardzo kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggx3
Chciałam zapytać jaki najlepiej zrobić tatuaż na podbrzuszu. Chciałabym ,żeby był nie wielki. Tylko nie wiem czy lepiej jakiś napis czy obrazek. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sans
ja w piatek robiłam tatuaż na podbrzuszu ( 3 dni temu ) i powiem wam.. boli.. ale ból da się wytrzymac choc ból to sprawa indywidualna jendych boli drugich nie... a co do tatoo tam mój ma 11 cm. po znajomosci zapłaciłam 100 zł ;) bardziej pasuje tam obrazek niż jakiś napis :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sobie robiłam tatuaż na podbrzuszu 3 dni temu. I jest trochę obolały.. to normalne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugga
a co sądzicie o małym snowflake'u gdzies za uchem albo na szyji?nie jest wieśniacki?taka gwiazdka śniegowa chyba fajnie wygląda w dyskretnym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×