Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

borsukowa

Co jeżeli zażyje się 1 pigułkę na kilka dni przed 1 dniem krwawienia???

Polecane posty

Bardzo proszę o poradę. Stosowałam pigulki antykoncepcyjne Harmonet przez 3 lata. Zrobiłam sobie miesięczną przerwę w ich stosowaniu. Przez ten okres w ogóle nie współżyłam. Krwawienie miesięczne wystąpiło jednak 4 dni wcześniej (już wczoraj) więc wczoraj zażyłam pierwszą pigułkę z nowego opakowania. Teraz mam jednak wątpiiwości, czy aby na pewno była to już miesiączka, bo dziś krwawienie jest wyjątkowo skąpe (by nie powiedzieć żadne). Proszę o odpowiedź jakie są skutki i czy będę zabezpieczona przed ciążą, w przypadku zażycia pierwszej pigułki na kilka dni przed właściwą miesiączką? Po jakim czasie mogę bezpiecznei uprawiać seks bez dodatkowego zabezpieczenia? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nikt nie zna odpoweidzi jak to jest ze skutecznością w tym wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekrrrrrr
BIERZ nadal i zabezpieczaj sie dodatkowo przez najblizszy miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitrill
ja mysle, ze juz od pierwszej tabletki jest sie zabezpieczonym, bo wzielo sie wczesniej a nie za pozno pierwsza tabletke. Ale dla ostroznosci nie zaszkodzi dodatkowe zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jest krwawienie (kobieta chyba wyczuwa kiedy ono jest, mnie npo brzuch boli, mam skurcze i sie zaczyna krwawienie) i sie wezmie pigulke to sie jest zabezpieczonym. moze sie zdarzyc ze pigulkja zahamuje krwawienie. jesli sie wezmie poza okresem pigulke, czy tez po 5 dniach cyklu miesiaczkowego (nawet jesli krwawienie jest) nalezy sie zabezpieczyc przez caly cykl. ps : takie miesieczne przerwy nie sa dobre dla organizmu.przerwa powinna wyniesc m.in 3 miesiace, a najlepiej jak czytam po forach 6 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×