Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wszystkocomam

powiedział ze mnie nie kocha

Polecane posty

dzisiaj mój facet, po roku powiedział mi ze mnie nie kocha. mimo tego ciagle mnie tuli, pociesza, uzywa czułych słów wobec mnie, po prostu jest przy mnie... ale mnie nie kocha. co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsession202
ja bym powiedziała, że musisz odpocząć i dajcie sobie np tydz bez kontaktu, zadnego - potem pogadajcie o swoich uczuciach... Jak on nic nie czuje to nie ma sensu - jeżeli nie pokochał po roku to prawdopodobieństwo, że się to zmieni jest niemal równe 0... przykro mi -a le tak to wygląda z mojego punktu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mangoox
Jak to co..pozegnac sie, zapomniec i zyc dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem Ci doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjqytwe
albo znajdź w sobie klasę i wywal go ze swojego życia, albo daj się za podnóżka i licz na litość z jego strony, bo na miłość nie możesz. Tylko pamiętaj, nie ma nic gorszego niż baba, któa się nie szanuje i pozwala ze sobą być facetowi z litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz zdać sobie sprawę
Że on jest z Tobą z litości :o jeśli już takie słowa padły to koniec jest nieunikniony :o im dalej bedziesz w to brnąć tym gorzej dla Ciebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że po roku
a nie 10 latach na przykład, kopnąć go w jaja, i wystawić rachunek za ruchanko, jeśli nie dawałaś mu to niech on kopnie cię pipę, żebyś głupot nie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz zdać sobie sprawę
właśnie Swięta prawda!!! mógł to powiedzieć po 10 latach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalpeel
A co jak mówi "prawdopodobnie kocham"? "Nie kocham ale zostań ze mną dla seksu", "nie wiem co do ciebie czuję", "nie ale nie powiem, że nie kocham, żeby cię nie krzywdzić"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hentai
ten zwiazek i tak sie wkrotce rozpadnie, obojetnie co bys nie zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bey
Pierdolenie... najpierw to go spytaj co rozumie pod slowem "kochac". Mozesz sie zdziwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widocznie inaczej rozumieja slowo "kochac" a jak to , to moze i wiele innych, a wiec jaki bedzie z tego zwiazek skoro tak sie roznia i w tym przypadku "przeciwienstwa sie przyciagaja" to tak nie za bardzo by mnie przekonalo... ja bym sobie dala spokoj z tym zwiazkiem skoro nie macie jeszcze dlugiego stażu...przeciez nie mozesz czekac do usranej smierci az cie w koncu moze pokocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bey
Ale sa tez osoby ktore slowo "kocham" rozumieja troche inaczej. Jako deklaracje, obietnice, no i przez szczerosc nie sklamia. A no i za przeproszeniem, kobiety gowno wiedza o tym co czuja i jak mysla faceci, ich rady, dla "przyjaciolek" zazwyczaj powoduja wiecej zlego niz dobrego. Taka dygresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hentai
jasne ze mozna sie wstrzymywac z deklaracjami, lepsze to niz opowiadac ze sie kocha nie bedac tego pewnym, ale jak ktos wyskakuje z tekstem "Nie kocham cie" to raczej trudno to interpretowac na sto sposobow :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bey
A tu jest ciekawe czy powiedzial tak sam od siebie czy sprowokowany i przycisniety do muru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bey
Powaznie powaznie, tez dziwna sprawa :) Jesli jest, na co wyglada, osoba szczera, to "ostateczna rozmowa niewiele zmieni :) Jedna ze stron, podejrzewam płec piekna bedzie musiala albo odejsc albo poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekac...ale ile? chyba lepiej brzmi dac mu czas, bo w koncu on sie skonczy, czekac w nieskonczonosc nie mozna.po roku zwiazku sie juz wszystko zaczyna klarowac. albo dalej razem, albo nie ma sensu liczyc na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bey
Ale po co jakies terminy? Po roku poznaje sie, chociaz troche osobe z jaka sie jest i mozna w pewnym stopniu przewidziec jak nam z nim bedzie. Tak bardzo patetycznie pasowaloby... :kocha to poczeka" Wiem ze idiotyzm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mnie przestał kochać po 4 latach, już bym wolała żeby mnie nie kochał po roku. wtedy łatwiej by było kopnąć go w żałosną dupę. a nie to co mam teraz- bezsenność i noce spędzane na kafe. porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bey
A co to znaczy "Przestal kochac"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,poznaje sie osobe, wiec mozna powiedziec, czy bedzie sie z ta osoba na dluzej, bo jest uczucie, badz dochodzi sie do wniosku, ze nie ma nic i nie ma sensu dalej tego ciagnac.nie mozna zyc wiecznie w oczekiwaniu, ze moze kiedys przyjdzie ten dzien ze pokocha i sie ta mysla zadreczac...co to wtedy za zwiazek? rok to juz czas, ktory moze dac do myslenia tej drugiej, niekochanej osobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy, ze uczucie sie wypalilo. ja w to wierze, to mozliwe.im pozniej sie to stanie tym gorzej w takim zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bey- ja nie wiem co to znaczy. On nawet nie stwierdził, że przestał mnie kochać, tylko że "już tego nie czuje" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×