Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świat wiedzy

probelm krwawienia z odstawienia

Polecane posty

Gość świat wiedzy

tabletki biorę od roku ..okres zawsze dostawałam 3 dnia z odstawienia , ostatnio 4 z samego rana, teraz mija 4 dzień a okresu nie widać.. tabletki żadnej nie pominęłam, zwróciłam... baaaa nawet stosowałam dodatkowe zabezpieczenie ;] czy macie tak ze nie zawsze w ten sam dzień dostajecie krwawienia? powinnam sie martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
krwawienie z odstawienia powinno wystapic w ciagu 7 dni jezeli nie wystapi a zdarza sie to przy niektorych tabletkach np yasmine tez sie nie przejmowac najlepiej po tych 7 dniach zrobic test i zaczac nowe opakowanie mi sie tez tak zdarzalo ze dostawalam nawet 5 dnia wiec glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świat wiedzy
no ja biore yasminelle, odkad biore tabletki moje okresy (w zasadzie plamienia) sa bardzo krótkie i skąpe.Teraz mam grype, lece na lekarstwach .. czy to tez moze miec wplyw? Nadżerke też wykryto u mnie niedawno. Kurcze nie to ze sie bardzo martwie, ale no troszke mnie to dziwi ,zawsze bylo jak w zegarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marija75
Proszę, napisz mi czy dostałaś w końcu to krwawienie. Jestem teraz w tej samej sytuacji. Biorę yasmin, byłam przeziębiona i brałam coldrexy, panadole. Gdzieś przeczytałam, że osłabia to działanie anty. Moja lekarka twierdzi, że nie. Krwawienie dostawałam na 3 dzień, a narazie nic się nie dzieje. Strasznie się boję, ze to ciąża!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat wiedzy - to masz odpowiedź. I powiedz jeszcze, że bierzesz rutinoscorbin lub coś podobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marija75
Dostałam krwawienie 5 dnia.Troche mnie to uspokoiło, zaczęłam nowe opakowanie anty, ale mam dziwne objawy:pobolewają jajniki i takie dziwne bulgotanie w brzuchu ( nigdy czegoś takiego nie miałam). Jestem przerażona. Robiłam 3 testy, ostatni 18 dnia od stosunku, wszystkie są negatywne. Czy to możliwe, żeby sie myliły i mimo wszystko była w ciąży? Błagam pomóżcie, bo zwariuję ze strachu. Może któraś z Was miała podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwrażliwość jelit. Zbyt aktywne uciskają inne narządy. Może być to też efekt wspólnego unaczynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marija75
nomina, dziękuję za uspokajającą nieco odpowiedź. Odpowiedź brzmi bardzo fachowo, czy mam doczynienia z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×