Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość turururururu.

Fizjoterapia

Polecane posty

Gość tururururu.
Jakie są te studia? Jesteś z nich zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest zle sama chemia chemia chemia. biologii w sumie to jest malo. najpierw trzeba przebrnac przez matme, fizyke i mechanike i takie tam, ale nie jest zle. ja mam tak: w sesji nie nawidze tych studiow jak chyab kazdy student a w czasie semestru nie jest zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tururururu.
ojj fizyka... A dużo jej jest? Tzn. więcej niż np. biologii ? W czasie studiów są jakieś praktyki albo coś w tym stylu ? Przepraszam że Cię męczę tak pytaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa praktyki ktore musisz sobie sama zalatwic no i terenowki jakies :P z fizyki jest laboratorium-cwiczenia. trwaja jeden semestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tururururu.
Moje myślenie coraz bardziej opuszcza fizjoterapie.. Od jakiegoś czasu szukałam jakiś opinii na ten temat i raczej pozytywnych komentarzy nie było zbyt dużo. Chyba jednak trzeba będzie się rozejrzeć za czymś innym :) Może czymś bardziej biologicznym niż chemicznym ? Bo to pierwsze idzie mi zdecydowanie lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tak samo! bilogie mi szla dobrze a chemia w mojej szkole byla kiepska. uczylam sie chemii od podstaw na studiach. niestety studia bilogiczne nie wyklucza chemii :P to raczej zawsze idzie w parze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tururururu.
No tak.. ale żeby dostać się na studia muszę zdać maturę z chemii i to w miarę dobrze żeby się na dzienne dostać.. Więc uczenie się dopiero na studniach raczej odpada.. A szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flexory
Z pracą jest różnie, ale fizjoterapia to dobry kierunek :) Tym którzy chcą się dowiedzieć więcej na temat fizjoterapii oraz poznać ciekawych ludzi zapraszam do wejscia na Flexi Forum Idealne miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o fizjoterapię dla dzieciaków, to moim zdaniem naprawdę warto jest zgłosić sie do http://agathum.pl/oferta/terapie/. Są świetni. Mjaa bardzo dobre podejście do dzieciaków i widac efekty ich pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam terapie manualne w www.manufakturazdrowia.net. Taką terapia specjalista zajmuje się np. problemami narządów wewnętrznych znajdujących się w jamie brzusznej. Bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo ukończenie studiów w tym kierunku nic nie da. Przede wszystkim powinieneś skupić się na kształtowaniu techniki i swoich zdolności – tak, aby to właśnie Twoje usługi wybrali klienci. Ja na przykład, jako fizjoterapeuta zacząłem odnotowywać zainteresowanie, gdy zacząłem stosować technikę McKenziego http://www.mckenzie.pl/ . W ich instytucie przeszedłem przez specjalistyczne szkolenie, dzięki któremu zacząłem władać tą nadzwyczajną techniką, posiadam pojęcie na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxa

Jeśli szukacie dobrej poradni to tylko i wyłącznie https://altamed.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×