Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Gość 1234

Jak stosuje mobbing zamiast motywować do działania to nie ma co się dziwić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Który to taki lobuz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pika83

W Zgierzu właśnie szukają pracowników na 1/2 etatu. Czy ktoś z Was może mi przybliżyć jak wygląda grafik w tej firmie? Ilu godzinne są zmiany? I czy ten reklamowany socjal typu bony na święta, leczenie, multisport itp. Funkcjonuje? Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On...

Tak, to prawda. Socjal jest bardzo fajny. Oprócz tego o czym napisałeś dostaniesz też kawę, herbatę, coś do zjedzenia na codzień w pracy. Godziny pracy, szczególnie przy zatrudnieniu na pół etatu są elastyczne, ale to zależy od specyfiki sklepu i kierownika. Więcej szczegółów o firmie usłyszysz na rozmowie kwalifikacyjnej, także aplikuj. Ja pracuje ponad 11 lat i nadal sobie chwalę Jysk i lubię tu pracować choć praca jest mocno wymagająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość...

Witam. Z tym jedzeniem na codzień w pracy to nieco naciągane ale ogólnie w firmie jest ok. Kawa, herbata, godziny pracy do dogadania, atmosfera (zależy od sklepu i kadry) w porządku. Tylko, Kochana Dyrekcjo, dlaczego 2-3. razy w tygodniu biegamy z cenami. Poniedziałek - czwartek, czwartek - poniedziałek. Koszmar jakiś. Nieraz sami nie wiemy które są dobre a co dopiero "biedni klienci". Pozdrawiam Wytrwałych. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brokuł Bartuś

Ja zauważyłem u siebie że więcej czasu spędzamy na sprzątaniu i szykowaniu sklepu pod wizytacje niż na obsłudze klienta. Czasami jest tyle do zrobienia bo "tamci" przyjeżdżają że jak widzę kogoś na DWO to nawet nie podchodzę bo szkoda mi czasu. Jeśli nadal będzie takie ciśnienie na pierdoły a nie na obsługę klienta to na pewno indeksy nie będą zielone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Możecie rozszerzyć temat AKA?? Podobno straszny gościu jest i terroryzm wprowadza ze każdy sra w gacie. Dużo ludzi odchodzi przez tego typa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goście

Męczy sklepy swoimi ciągłymi wizytami zapowiedzianymi i niezapowiedzianymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPUS

AKA to dyr?

i chce mu się wpadać niezapowiedzianie czy się nudzi tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A jak wam się podobają zamówienia oppus? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrzu

OPPUS już dawno powinien być wprowadzony inne sklepy konkurencyjne i innej branży już działają a Jysk nadal gdzieś daleko z tyłu. I nadal będzie z tyłu bo już swiruja że sprzedażą komplementarna.. szukają kosztów wśród szarych pracowników którzy robią wszystko.. A tak naprawdę to regionalni jeżdżą za ich kasę jedzą za ich kasę i piją za ich kasę. Ciekaw jestem Kiedy Piotr w końcu przejrzy na oczy i zobaczy co jego regionalni i dyrektorzy wyprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
Cytat

i chce mu się wpadać niezapowiedzianie czy się nudzi tak

Najwidoczniej tak. Pracownicy zostają po pracy za darmo żeby przyszykować sklep a ci co mają wolne przychodzą do pracy, paranoja jakaś. Na nadgodziny nie ma co liczyć, godzin do oddania nie ma pozostaje przyjść za free robic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Porażka ... wymagania i cięcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKA KOMEDIA

A co on chce tym zwojować?

nikt normalny nie będzie w takim stresie pracował i przychodzil za darmo sprzątac na jego wizytacje

ludzie sie pozwalniaja i przyjdą nowi kt,orzy też odejda

jegio region to wawa gdzie roboty jest w brud

więc o co gościowi chodzi jakies kompleksy czy tak sie poczuwa na super dyra?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czy Was też tak denerwuje ta cała sprzedaż komplementarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbytg vf

""Najwidoczniej tak. Pracownicy zostają po pracy za darmo żeby przyszykować sklep a ci co mają wolne przychodzą do pracy, paranoja jakaś. Na nadgodziny nie ma co liczyć, godzin do oddania nie ma pozostaje przyjść za free robic. "     Co wy z siebie robicie. Do pracy za darmoszke przychodza sklep szykowac. Co z wami jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awdg

W innych regionach też tak jest.

Zostawanie dłużej, przychodzenie na wolnym, przychodzenie na urlopach (!!)

Tajemnica poliszynela wśród DMów.

Chore praktyki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jak to jest, ktoś Was zmusza do zostawania po godzinach? DM grozi, że jak tego nie zrobisz to Cię zwolni, czy co? Ja to widzę tak, że jak kończę o danej godzinie to mam prawo wyjść o tej godzinie do domu i jakim prawem w ogóle kierownik czy regionalny może wymagać żebym został? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Oczywiście że nikt Ci nie zabroni wyjść według grafiku. Tylko Kier rzuci jakimś komentarzem albo aluzją do innych albo następnego dnia dostaniesz jakieś niewdzięczne zajęcie po to żeby inni mieli nauczkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dehf

Ludzie nie bądźcie niewolnikami w moim sklepie to nie jest praktykowane nikt by na to sobie nie pozwolil ale slyszalem ze w innych sklepach z regionu niestety tak jest i przez takie osoby sa cięcia etatow i dokladanie obowiązków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość niedzielny

Zaden DM nie rzuca haseł do zostawania dłużej, ale na każda wizytacje RMa czy Asy sklep musi błyszczeć, a tego nie da się zrobić w 2-3 osoby na koniec dnia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfhb

Jak się ma coś zmienić jak takie no musze to powiedzieć.... pi... dy bojace się własnego cienia robią takie rzeczy. Co z naszych narodem jest nie tak? Ludzie co wy robicie ze swoim życiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał 112233

w końcu uśmiech na twarzach w Skarzysku się pojawił 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

A co się stało w Skarżysku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co, w Skarżysku strajkują? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie jysk jest załamany... Zawsze miałam dobre zdanie... Teraz mam inne i jestem zawiedziona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał 112233

podobno kierownik przeszedł do innego sklepu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Czy mieliście tajnego na meblach, meblach ogrodowych czy tylko kołdry poduszki i materace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W całej Polsce TK przychodzi tylko na kołdry, poduszki i materace. Choć myślę że od kwietnia/maja będzie też na ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddaa

I w jaki sposób mam polecić towar lepszy?

Klient podchodzi do krzesła larvik, składanego a ja mam mu polecić zestaw za 4k czy co?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×