Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość price star
znowu badanie satysfakcji z pracy w jysk planują. Ciekawe czy ogłoszą wyniki, bo poprzednich jakoś nie dali do wiadomości. A co do związków to chyba nie dają rady ogarniać z centralą. Po prostu w d...e nas mają i tyle. a podwyżki to będą napewno ale obowiązków chyba.Pozdrawiam jyskowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Mieszczuch - Zwiazkowcy srają we własne gniazdo?! Zastanów się co mówisz. Ogarnij się i nie siej zamętu. Jeśli Związkowcy srają we własne gniazdo to co robi Jysk Polska? My dla nich to tylko bydło , cyferka. Values to oni maja- w poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny tajny już rozpoczął wędrówkę.Tym razem kołdry/poduszki...powodzenia w polowaniu a co myślicie na temat czasu na wykonanie planogramów który nam proponują przy aktualizacjach?! ....śmiech na sali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość price star
Dzięki za info o tajnym,a co do temniów to śmiech na sali to za mało,a jeszcze za niedługo ogród przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli mnie stopa
no cóż ja bym dał sobie rękę uciąć że tajny u nas był na materacach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxd
moze na polnocy chodzi na kołdrach albo na wschodzie bo tam pizga bo na poludniowym zachodzie chodzi na materacach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wam więcej pozostało. Jesteście tylko popychadłami nikt się z wami nie liczy, ani administracja, ani RM, ani DM a czasem nawet wasi kierownicy mają was głęboko gdzieś i robią swoje bo robić muszą. Ludzi czy wy macie wogóle jakąś godność ? Czy wy sami siebie szanujecie ? Redukują wam etaty, ciągle wmawiają że na ma na podwyżki, wystawiają notatki, traktują jak byście byli ich własnością bo oni są Panem a wy jesteście jego niewolnikami. I siedzicie tutaj wyczytując te wpisy i pewnie z wieloma się zgadzacie bo na większości sklepów jest podobnie jest wam ŹLE i co ? I nic na drugi dzień idziecie do roboty i dalej w kółko jest to samo. Zredukowali w Polsce połowie pracowników etaty zarabiacie teraz do 1200 brutto i nie macie chęci zaprotestować przeciwko temu ? Taka fajna jest ta praca? No chyba tak bo ja o jakimś sprzeciwie do pracodawcy nie słyszałem. Zresztą chyba się podoba bo skoro w związkach ze sklepów jest tylko 60 osób to znaczy że reszcie pracuje się wyśmienicie ? Na magazynie centralnym w niecały miesiąc do związków przystąpiło 100 osób, ci ludzie naprawdę wiedzą czego chcą a wy czego chcecie ? Oni mają walczyć o wasze podwyżki? O wasze etaty? Żeby związki walczyły o 60% podwyżki dla was i nie mają waszego poparcia tylko muszą się prosić i szukać pomocy w Duńskich związkach. Ale jak się uda im wywalczyć jakąś podwyżkę to z chęcią te pieniążki przyjmiecie prawda ? no chyba że będziecie mieli moralny obowiązek odmówić w końcu nie popieracie idei walki o wyższą płacę? I na koniec Badanie satysfakcji z pracy czy każdy weźmie w nim udział ? Z tym badaniem jest jak w wyborami rządu w Polsce, połowa ludzi nie idzie do urn i ta sam połowa później narzeka jaki to mamy zły rząd. Przykra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p20x zgadzam się.tylko małe sprostowanie nie 60% a 40% :) choć te 60%ładniej wygląda:)))mam nadzieję że spotkanie z Duńczykami odniesie sukces i dobiorą się do dupci naszych krajowych władz jyskowych.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość price star
do p20.- zagdzam sie w pełni,boimy sie przystąpić do związków bo mogą nas zwolnić i składki trzeba placic, a my nie mamy za duzo tej pensji,na MC tez nie maja kokosów a my jeszcze narzekamy jak palety pakują. Wydaje mi się że Duńczycy tak naprawdę nie wiedza co sie dzieje w Jysk Polska. Najlepiej by było gdyby kadra nadzorcza poszła na sklep na jakieś pół roku i zobaczyła jak jest naprawde. Bo Jysk przynosi zyski i to duże zyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynkaJyskowa
hmmm tajny raczej na materacach sie czai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynkaJyskowa
a jak tam sprzedaz cudownych szczoteczek do ząbkow? tez ponizej sredniej i mega ochrzan? :D co za duren wymyslil zeby ludziom szczoteczki proponowac.. zapraszam go na kase i niech pokaze ile mozna tego badziewia sprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcd
no a jak mi raz klientka powiedziała jak jej szczoteczke proponowałem ze przez te SZCZOTECZKI JYSKOWE musi teraz po klinikach jezdzic do specjalistów od dziąseł. Moze i śmieszne ale jakby poszła do sądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JYSK to SYFFFFFFFFFF nikomu nie polecam !!! takkk poprawi się jak będzie następny(a) rejonowy(a) ;-)... czekajcie... doczekacie się w następnym życiu lepszych warunków , nawet wrogowi nie życzę pracować w tej firmie. Żenłaaa... Kto widział film z fabryk w chinach, indach jak się produkuje się towar dla jysk? Polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość price star
do Napoli regionalny a nie rejonowy hehe, rejonowy to sąd do którego pewnie niedługo pójdziemy:-), a co do pracy to tak naprawde zależy jaka jest ekipa na sklepie, jaki kierownik i regionalny. Jeśli jest sprawa jasna i kazdy wie co ma robić czyli każdy wszystko hehe to jest dobrze. Nie wiem czego oczekujesz od warunków pracy ale mogłoby być lepiej to fakt.Ale uważam że należy sie cieszyć z tego co się ma i szanować to,ale trzeba też być troche egoistą i myśleć o sobie i poprawić sobie byt rozglądając sie za inna pracą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałem celowo rejonowy.... nie skumałeś... A co do warunków pracy to fakt cieszcie się tym co macie i dbajcie o to ...:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivier123
;)mrożnoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reduktor
I lecą etaty w Krk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
związek informujcie ,ze etaty lecą , maila wysłac ,poinformowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkp
w poznaniu jakiś zwolniony pracownik do sądu oddał sprawę gdyż uważa ze niesłusznie go zwolniono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reduktor
tu cycuś malina - redukcja etatów- odpowiedni okres wypowiedzenia, zwolnienie z świadczenia pracy, szkoda tylko, ze wybrali samotnego rodzica z 2 dzieci.....prawie 5 lat pracy dla firmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pionex
W krk nie lecą etaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reduktor
Powiadasz??? Ciekawe.....może źle to napisałem....w Krk zredukowano w poniedziałek 1etet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WszystkoWJysku
W sumie skoro na Śląsku polecieli ze wszystkimi pracownikami na 3/4 i 1/2 bo nie ma sprzedawcy na pełnym etacie dlaczego mieli by nie polecieć w Krakowie no chyba ze mają produktywność w normie chociaż i tak można by przyoszczędzić a jak w Stolicy były jakieś cięcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reduktor
Szkoda,że tu nie było propozycji zmniejszenia etatu....tylko siup na bruczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juskol
zajebiste sklepy towar mają 1 klasa i pracowników dostatek na sklepie :) no nie znam lepszej firmy sa zajebi...... PAJACE jedne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie6
Czy warto kupić szafę Bruxelles? Jakiej jest jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×